Praleisti valdymą.
Pirmas

Sudaryti užuominas

įvesties formatai:
 • Filtered HTML:
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

   Ši svetainė leidžia HTML turinį. Išmokti visas HTML žymes gali atrodyti baudinančiai, bet išmokti pagrindinias HTML žymes yra labai lengva. Ši lentelė pateikia kiekvienos žymės pavyzdį, aprašyma ir atvaizdavima šioje svetainėje.

   Daugiau informacijos galite rasti W3C HTML Specifikacijoje arba naudokite savo mėgstama paieškos sistemą, kad surastumėte kitus puslapius, kuriuose paaiškitas HTML.

   Žymės aprašymasJūs rašoteJūs gaunate
   Anchors naudojamas nuorodoms į kitus puslapius<a href="http://www.lrprezidentas.lt">LR PREZIDENTAS</a>LR PREZIDENTAS
   Pabrauktas<em>Pabrauktas</em>Pabrauktas
   Tvirtas<strong>Tvirtas</strong>Tvirtas
   Cituojama<cite>Cituojama</cite>Cituojama
   Kodo tekstas rodyti programavimo kodą<code>Kodas</code>Kodas
   Nenumeruotas sąrašas - naudokite <li> pradėdami kiekvieną elemtą<ul> <li>Pirmas elemtas</li> <li>Antras elementas</li> </ul>
   • Pirmas elemtas
   • Antras elementas
   Numeruotas sąrašas - naudokite <ligt; pradėdami kiekvieną elemtą<ol> <li>Pirmas elemtas</li> <li>Antras elementas</li> </ol>
   1. Pirmas elemtas
   2. Antras elementas
   Paaiškinimo sąrašas panašus į kitus HTML sąrašus. <dl> pradėkite sąrašą, <dt> pradėkite sąrašo elemetą ir<dd> pradėtike paaiškinimą.<dl> <dt>Pirmas apibūdinimas</dt> <dd>Pirmas apibrėžimas</dd> <dt>Antras apibūdinimas</dt> <dd>Antras paaiškinimas</dd> </dl>
   Pirmas apibūdinimas
   Pirmas apibrėžimas
   Antras apibūdinimas
   Antras paaiškinimas

   Kitų simbolių įvedimas neturėtų sukelti problemų

   Jei susidūrėte su netikėta problema, pabadykite naudoti HTML trumpinius. Dažniausiai sustinkamas pavyzdys &amp; ženklui &. Pilnas sąrašas trumpinių rasite čia. Keletas leidžiamų simbolių:

   ApibūdinimasJūs rašoteJūs gaunate
   Ženklas &&amp;&
   Daugiau nei&gt;>
   Mažiau nei&lt;<
   Kabutės&quot;"
  • Linijos ir paragrafai atpažystami automatiškai <br /> linijos trūkis ir <p> paragrafas ir </p> paragrafo pabaigoje įterpiami automatiškai. Jei paragrafas neatsiranda tiesiog pridėkite keletą tusčių linijų.
 • Full HTML:
  • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atpažystami automatiškai <br /> linijos trūkis ir <p> paragrafas ir </p> paragrafo pabaigoje įterpiami automatiškai. Jei paragrafas neatsiranda tiesiog pridėkite keletą tusčių linijų.
  • PHP kodo naudojimas

   Jei išmanote PHP kodavimo kalbą Drupal suteikia galimybę įterpti bet koky scenarijų. Jis bus vykdomas tada kai puslapis bus peržiūrimas. Tai jums suteiks daugiau galios ir lankstumo, bet žinoma tai gali būt pavojinga ir nesaugu jei kodas parašytas netinkamai. Jei jūs nežinote PHP, SQL ar svetainės variklio, venkite ekperimentų su PHP. Nes galite sugadinti duomenų bazė ar padaryti savo svetaine nesaugia ar netgi nebenaudojama! Jei neplanuojate daryti ko nors įmantraus tikriausiai jums užteks ir HTML.

   Atminkite, kad PHP kodas - turi būt galiojanti įskaitant ir teisingus sakinius ir kabliataškius. Labai rekomenduojame savo kodą pirma išbandyti testavimo aplinkoje, o tik tada integruoti į šia sistemą.

   Pastabos:

   • Galite naudoti pastovius kintamuosius (global variables), tokius kaip nustatymo parametrus, savo PHP kode, bet atminkite, kad pastovūs kintamieji kuriems suteiktos reikšmės jūsų kode turės tokias pačias reikšmes kaip ir sistemos.
   • register_globals dabar nustatyti off . Jei jums reikia formos informacijos gaukite ją iš "superglobals" $_POST, $_GET, ir tt.
   • Taip at galite naudoti print ar return formuluote (statement) išvesti turinį iš jūsų kodo.

   Pagrindinis pavyzdys :

   Jūs norite turėti dėžutę su pavadinimų "Sveiki" , kad pasisveikinu su lankytojais. Šios dėžutės turinys turėtų būt užrašomas:

    print t("Sveikas lankytojau, ... Pasisveikinimo žinutė eina čia ...");
   

   Jei mes turim reikla su registruotais nariais galime pritaikyti žinutę taip:

    global $user;
    if ($user->uid) {
     print t("Sveikas $user->name, ... Pasisveikinimo žinutė eina čia ...");
    }
    else {
     print t("Sveikas lankytojau, ... Pasisveikinimo žinutė eina čia ...");
    }
   

   Daugiau ir išsamesnių pavyzdžių ieškoti mes rekomenduojame peržvelgti esanti Drupal kodą.