Praleisti valdymą.
Pirmas

Arūno Valinsko - biografija

Kandidatu iškėlė Tautos prisikėlimo partija.

Arūnas Valinskas (gimė 1967 m.) – lietuvių prodiuseris, televizijos laidų, šou renginių vedėjas, aktorius, šou verslininkas, Dviračio žynios, Dviračio šou pradininkas.

TV laidų „Arena“, „Taip ir Ne“, TV „Dviračio televizija“ kūrėjas, žaidimo „Šeši nuliai – milijonas” vedėjas, įvairių netradicinių konkursų bei renginių (kaip „Mis nelaisvė“ ir kt.) iniciatorius, organizatorius bei idėjų generatorius.

Išsilavinimas

Arūnas Valinskas aukso medaliu baigė Vilniaus 12-ąją vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Studijų metais buvo aktyvus studentas.

1987 m. išbrauktas iš studentų sąrašo dėl „elgesio, nesuderinamo su tarybinio studento vardu“. Vėliau grąžintas (1988, 1991 m.) ir vėl pakartotinai pašalintas (1990, 1992 ir 1994 m.), kadangi aktyvi koncertinė veikla buvo sunkiai suderinama su studijomis. 1988 metais Valinskas vedė Ingą.

2000 – 2003 m. Valinskas vėl studijavo Vilniaus universitete, baigė neakivaizdines teisės studijas, sėkmingai apgynė magistro darbą „Bausmių teorijos“ (darbo vadovas – buvęs bendrakursis doc. Gintaras Švedas). Valinskas 2003 m. birželio mėn. sėkmingai tapo teisės magistru, įgijo Baudžiamosios teisės specializaciją.

Kūryba

* MC Geriausios Dainos Draugams, 2005.

Prieš tapdamas Seimo nariu vadovavo individualiai įmonei „A. Valinsko firma“.

Pernai gegužę su bendraminčiais, tarp kurių buvo nemažai pramogų pasaulio atstovų, iš antro karto įsteigė Tautos prisikėlimo partiją ir pagal jos kandidatų sąrašą buvo išrinktas į Seimą, vėliau tapo parlamento vadovu.

1999 m. teismas pripažino A. Valinską kaltu pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį už „pokštą“ apie gresiantį pavojų per dainininkų Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės vestuves, kuriose jis buvo piršlys. Gavęs 15 tūkst. Lt baudą, A. Valinskas sumokėjo ją centais, monetas atvežęs supiltas į priekabą.

Opozicinė Seimo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcija vasarį pradėjo rinkti parašus dėl nepasitikėjimo A. Valinsku, kuris esą nesugeba tinkamai organizuoti Seimo darbo ir jam vadovauti.

Moka anglų ir rusų kalbas.

Žmona Inga, dainininkė, filmų garsintoja, pernai taip pat buvo išrinkta į Seimą. Pora augina du sūnus – Arūną ir Šarūną.

Šaltinis: www.facebook.com

Straipsniai kuriuose paminėtas A. Valinskas:

A. Valinskas seimo pirmininkas sąmokslo auka ?
Kas taps naujuoju seimo pirmininku ?
Seimo pirmininkas ir kriminalinis pasaulis
Kas taps naujuoju seimo pirmininku ?
Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas žiniasklaidos taikiklyje
ZOMBIO SUGRĮŽIMAS 3
Kandidatai į prezidentus - Arūnas Valinskas
Lietuvos vežėjai išstumti iš Rusijos rinkos - POLITINIS SPRENDIMAS
Kas taps naujuoju Prezidentu ?
7 KANDIDATAI Į LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTUS
D. Grybauskaitė
Kiek parašų surinko pretendantai į prezidentus ?

Rekomenduojame paskaityti:

Dažniausiai užduodami klausimai apie pandeminį gripą A(H1N1)v
Sveikatos viceministras Artūras Skikas apie Kiaulių gripą
KIAULIŲ GRIPAS A/H1N1 Šio amžiaus pandemija ar farmacininkų reklaminis triukas
Youniverse world 3D
Drąsiaus Kedžio filmuota medžiaga
Lietuvos Respublikos prezidentės veiksmai reaguojant į pedofilijos skandalą
Sodros deficitas ir socialinis karas
LEO MAXIMA NDX Energija
Elektros energijos tarifai
Henriko Daktaro sulaikymas Bulgarijoje VIDEO
Lietuva išliks branduoline valstybe ?
LEO MAXIMA NDX Energija
Prezidentė ir reprezentacinės išlaidos
Mokesčių didinimui TAIP
Dalia Grybauskaitė palaiko studentus
Nigerijos piratų išpuolis
Lietuvai gali prireikti TVF paskolos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė atleido Darių Jurgelevičių

TAGAI: A. Valinskas, Biografija, Seimo pirmininkas, Kandidatai, Peticija

VRK nepatiko Aruno Valinsko biografija

VRK nepatiko Arūno Valinsko biografija tokia skambia antrašte galime rasti oficialioje Tautos Prisikėlimo Partijos svetainėje.

Daugelis internautų ieško informacijos apie A. Valinsko biografiją tikėdamėsi rasti pikantiškų naujienų, matyt susijusių su paskutinių dienų įvykiais t.y. užuomenų apie ryšius su nusikalstomu pasauliu.

O pats A. Valinskas savo biografijoje norėtu matyti tik gimimo datą !

Rugsejo 9-aja, partiju rinkiminiu numeriu burtu traukimo išvakarese Vyriausioji rinkimu komisija (VRK) sustabde „Tautos prisikelimo partijos“ pirmininko Aruno Valinsko autobiografijos tvirtinima. A. Valinskas VRK pateike netradicines formos autobiografija, taciau ja rašant jokie reikavimai pažeisti nebuvo. TPP lyderio biografija ? labai trumpa. Joje nurodyta tik A. Valinsko gimimo data, po jos – brukšnelis, o po jo – klaustukai.

„Autobiografijoje nurodžiau svarbiausia savo gyvenimo fakta, gaila, bet likusios dalies, kuri bus vietoje klaustuku, pats užpildyti jau negalesiu. Tad tai yra viskas, ka apie save norejau parašyti“, ? sako TPP lyderis. VRK darbuotojai kol kas nusprende netvirtinti A. Valinsko biografijos ir ja svarstyti atskirame posedyje.

A. Valinsko biografija

Nezinau is kur sitie biografijos duomenys, bet:
Arūnas Valinskas (g. 1966 m. lapkričio 28 d. Lazdijuose) – politinis veikėjas (LR Seimo narys, buvęs Seimo Pirmininkas); prodiuseris, televizijos laidų („Dviračio žynios“, „Dviračio šou“ kūrėjas ir autorius), šou bei renginių vedėjas, šou verslininkas, Tautos prisikėlimo partijos įkūrėjas; TV laidų „Arena“, „Taip ir Ne“, „Dviračio televizija“ kūrėjas, muzikinių šou „Kelias į žvaigždes“, „Žvaigždžių vartai“, žaidimo „Šeši nuliai – milijonas” vedėjas, įvairių netradicinių konkursų bei renginių (kaip „Mis nelaisvė“ ir kt.) iniciatorius, organizatorius bei idėjų generatorius. Praeityje garsios roko grupės Hiperbolė prodiuseris.

Vedė 1988 m., žmona - Inga Valinskienė, dainininkė, TV laidų vedėja bei įgarsintoja, LR Seimo narė. Sūnūs - Arūnas ir Šarūnas.

______________________________________________________________________________________________

Arūnas Valinskas aukso medaliu baigė Vilniaus 12-ąją vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. 1987 m. išbrauktas iš studentų sąrašo dėl „elgesio, nesuderinamo su tarybinio studento vardu“. Vėliau grąžintas (1988, 1991 m.) ir vėl pakartotinai pašalintas (1990, 1992 ir 1994 m.), kadangi aktyvi koncertinė veikla buvo sunkiai suderinama su studijomis.

Nuo 2000 m. iki 2002 m. A. Valinskas vėl studijavo Vilniaus universitete, baigė neakivaizdines teisės studijas, sėkmingai apgynė magistro darbą „Bausmių teorijos“ (darbo vadovas – bendrakursis doc. Gintaras Švedas), teisės magistras (Baudžiamosios teisės specializacija).

_______________________________________________________________________________________________
2008 metais įkūrė Tautos prisikėlimo partiją, buvo išrinktas jos pirmininku. 2008 metų Seimo rinkimuose išrinktas į 2008-2012 metų kadencijos Seimą. Pirmojo posėdžio metu 2008 m. lapkričio 17 d. vakarą (antruoju slaptu balsavimu) išrinktas Seimo Pirmininku visai kadencijai. 2009 m. rugsėjo 15 d. atstatydintas iš LR Seimo Pirmininko pareigų.

_______________________________________________________________________________________________

VISA TAI VADINASI RASK 10 SKIRTUMU
PAPILDOMAS "PRIZAS" UŽ INFORMACIJA IŠ KOKIO ŠALTINIO VISTA TAI PAIMTA