Kaip internetinio puslapio dizainas veikia Jūsų pinigus. Daugumos pagrindinė klaida.
Dauguma užsakovų – idiotai. Ir aš nejuokauju. Tai iš tikro taip. Jie pasiryžę sumokėti nuo 1000$ už internetinio puslapio dizainą, bet kai pradedi kalbėti apie internetinio tinklapio programavimą, bei internetinio tinklalapio palaikymą tai pradeda taupyti.
Ir galutiniame variante gaunasi taip – užsakovas patenkintas savo tinklalapiu, bet deja lankytojų pas jį nėra !
Taigi galvoti kad norint kažką parduoti reikalingas tik „krūtas“ dizainas, tai kvaila. Taip dizainas svarbu, bet tai juk nesvarbiausia. Tai kas gi svarbiausia ?
Na pagalvokite kas bus jei Jūs savo tinklalapyje (internetiniame puslapyje) talpinsite informaciją kuri padės žmonėm daryti iš 1Lt šimtą kartų daugiau ? Jūs net galite šią informacija užrašyti atbulomis raidėmis, skirtingais šriftais balta spalva ant balto fono ir įkišti į internetinį puslapį 160 banerių. Ir vis tiek į Jūsų internetinį puslapį ateis užsakovai, klientai, vartotojai, svečiai ar kaip juos bepavadinsi ir vis tiek jie pirks tavo informaciją. Ir tik todėl kad informacijos kaina daug didesnė nei patenkinto užsakovo svetainės dizainas.
Jūs norite uždirbti savo internetinio puslapio pagalba ? Tai ir uždirbinėkite !
Nereikia investuoti tūkstančius dolerių jo išdirbimui, sukūrimui. Mano vienas pažįstamas sumokėjo už savo internetinį puslapį kelis tūkstančius, na gerai jam padarė gražų internetinį puslapį, na čiut ne kiekviena raidelę "nucackinta" ir ką ?
Sėdi dabar laukia kol atsipirks. Šis būdas neteisingas na aišku tuo atveju jei nesate pertekęs pinigais ir jūs norite gauti pelną iš savo internetinio puslapio. Taigi, jei norite iš savo internetinio puslapio gauti žalių pinigų, tai neinvestuokite į savo saitą iškarto labai daug pinigų.
Investuokite tą minimumą kurio reikia kad jūsų svetainę, internetinį puslapį privestu iki 80 procentu jo funkcionalumo kurio jums reikia. Taigi iš praktikos žinoma kad tam 80 procentų funkcionalumo išleidžiama apie 20 procentų lėšų. Išleiskite tai internetiniam puslapiui ir stebėkite kaip jis vystysis.
Aš savo puslapiui niekada dar nedariau dizaino ir artimiausiu metu to nedarysiu. Viskas ko reikia vartotojui tai informacija. Informacijos čia dar ir mažai, na teks padirbėti Bet iš esmės pradžiai kiekvienam normaliam varikliukui galima rasti standartinį dizainą. Bet informaciją reikia kurti.
Pažiūrėkite i vakarų kompanijas. Išskirtinį dizainą naudoja tik tikrai stambios kompanijos. Visas smulkus biznis faktiškai naudoja standartinį dizainą. Taigi jeigu jūs nesate dizaineris ar koks menininkas tai spjaukite į dizainą. Padarykite paprastą tekstinį tinklalapį su logotipu. Atminkite, kad tekstas geriausiai įsisavinamas jei raidės būna juodos ir ant balto fono ir nelabai smulkiu tekstu.
Dar vienas niuansas, paieškos sistemoms ant jūsų dizaino nusispjauti, kuo mažiau nereikalingų kodų tuo jai maloniau. O į paieškos sistemas reikėtu žiūrėti rimčiau, nes daugelis lankytojų pas jus užsuks būtent iš jų. Kaip tai teisingai padaryti aš jums papasakosiu kitame skyriuje.
Šaltinis: cheatad
Rekomenduojame paskaityti:
Straipsniai apie Internetinį biznį - namuose
Kaip neprarasti pinigus internetiniame biznyje ?
10 patarimų pradedančiąjam
Youniverse world 3D
Kaip Blogas padeda komercijai
Kur pinigai ?
Pats lengviausias kelias pradėti uždirbti internete. Pinigai-internete
VIP servizu pardavimas Internetiniame-biznyje. Kaip padvigubinti pinigus.
Kaip padidinti tinklapio pelningumą dvigubai ?
Kaip padidinti uždarbį iš Google AdSense
Atgalinės nuorodos
Kaip padidinti lankomumą iš paieškos sistemų ?
Kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo ?
Kaip uždirbti iš blogo ?
4 būdai uždirbti pinigus internete
Bandymas su Adsens
- Pet žurnalas
- prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte rašyti komentarus
Perskaičiau straipsniuką
Perskaičiau straipsniuką ir galėčiau pasakyti, jog neblogų minčių yra išdėstyta. Tik norėčiau pasakyti, jog nederėtų taip spjauti ant dizaino ir informacijos pateikimo galimybių. Iš esmės "dizainas" ir yra tavo puslapyje esančios informacijos išdeliojimo forma. O būtent ta "forma" yra tavo vizitinė kortelė. Tad jei tavo įmonės puslapis bus paprastas, juodu ant balto tekstu, atrodys gan pigiai ir nekokybiškai, patikėk, klientas tikrai pagalvos (arba ne), ar verta puslapyje kažko ieškoti ir išeis ieškoti tavo konkurentų. Vėlgi, jei apkrausi "pribombasais" savo svetainę ir pačią informaciją paslėpsi į antrą planą - potencialus klientas nesugebės rasti ko jam reikia, o tai vėl gresia praradimu. Tad čia, iš esmės, yra slidus reikalas ir laviravimas tarp to, kas patinka tau ir tarp to, kas patinka klientui. O visiems juk neįtiksi... :)
Dėl 20%/80%, pastebėjiimas geras, tik dažniausiai būna kiek kitaip. Atejęs naujas užsakovas tikisi, jog jo pirminių sugalvotų 80% idėjų pavyks lengvai realizuoti išnaudojant tik 20% numatytų pinigų. Paaiškėjus užsakovo idėjoms ir norams, tuomet viskas apsiverčia ir tampa: 20% idėjos realizavimas kainuos 80% pinigų. Na bet čia gal taikoma šiek tiek didesniems projektams nei puslapis juodom raidėm ant balto fono ;)
Overal, 10 balų už straipsniuką :)
Internetinio puslapio dizainas
Ačiu už komentarą.
Taip Jūsų pastebėjimai teisingi.
Iš principo atsiranda niuansų dėl svetainės pobūdžio, į ką ji orentuota.
Be abejo, jei blogas ar svetainė orentuotas į pardavimus jos dizainas turėtu būti patikimas (atrodyti rimtai) t.y. kad svetainė neišgąsdintu potencialaus klianto.
Dizainas yra vienas iš
Dizainas yra vienas iš svarbiausių dalykų, norint pritraukti kuo daugiau lankytojų. Aišku, tai priklauso nuo svetainės tematikos, jos auditorijos, pavyzdžiui, pramogų portalui uždėjus dizainą (pilki siderbar'ai, ir juodas naujienų blokas) lankytojų tikrai nepritrauksi (100%). Tačiau yra svetainių kuriose renkasi žmonės tik surasti kokios nors informacijos apie tam tikrą dalyką. Šioms svetainėms yra svarbiau patogus informacijos išdėstymas. Taigi dizainas, galbūt ir netiesiogiai, tačiau vienaip ar kitaip lemia mūsų sprendimą (lankytis ar nesilankyti). Tačiau ne visuose svetainėse...
Ir, mano nuomone, kategoriškai teigti, kad dizainas yra visiškai nesvarbu yra tiesiog kvaila ir neapgalvota.