Praleisti valdymą.
Pirmas

Internetinio-biznio išpažintis

Pasirodo yra nemažai žmonių dabar jau ir kompanijų kurios užsiima internetinių puslapių kūrimu. Ir pasak jų daug labiau apsimoka sukurti 100 internetinių puslapių kurie atneš po 100 lt, nei vieną kuris uždirbs 100000 Lt. nors išlaidos kūrent 100 internetinių puslapių bus didesnės.

Kodėl taip yra ? Ogi pasirodo rizika jog Jūsų vienintelis internetinis puslapis papuls i juodą sąrašą paieškos sistemoms (google) yra daug didesnis, nei turint 100 saitų. Taigi jei Google užbanins kad ir puse Jūsų Internetinių svetainių, jūs vis tiek turėsite pelną, o kas atsitiks, jei Gogle užbanins jūsų vienintelę vištą dedančia auksinius kiaušinius ? Taigi, nervai pinigai ir t.t. nueis šuniui ant uodegos.

Turint 100 tinklapių (sistema) tuos pačios tematikos galima parduoti daug didesnei kompanijai maždaug už tokia suma kuria būtumėt uždirbę tarkime per 10 metų. Neįtikėtina ? O pasirodo JAV yra nemažai kompanijų kurios tik tuom ir užsiima.

Praktiškai vienas toks tinklapių tinklas (sistema) sumoje jums gali atnešti maždaug 100x100x12x10═1 200 000 Lt Aišku čia idealiu atveju. Paprastai tokiam tinklui sudaryti reikia apie 50 000 Lt. Vienu žodžiu pelnas apie milijonas gaunasi. Tokia tinklapių sistema sukurti užtrunka apie metus. Štai tokia jums aritmetika.

Iškyla klausimas, kodėl kompanija perkanti už milijonus tokių tinklapių sistemą negali pasidaryti pati ? atsakymas paprastas, nupirkti daug lengviau nei pačiam sukurti. Tai panašu i verslo sukūrimą. Jeigu Jūs Microsoft ir norite įlysti į ofisinį internetinių priedų rinką, kad išstumti Google, tai parašyti programą jūs galite per metus išleisdami tam reikalui apie 1 000 000 Lt arba nupirkti šiandiena už 10 000 000 Lt. Ką Jūs išsirinksite esant tokiai konkurencijai ? TAIP Microsoft nesvarbu kiek ji išleis 1 milijoną ar 10 milijonų, bet laikas – štai kas čia svarbiausia. Pinigai nesvarbūs.

Čia lygiai tas pats. Žinote kodėl JAV mokėjimų sistema (Internetinis bankas E-bankas) Paypal yra lyderis savo srityje ir visus savo konkurentus paliko toli toli ? Paprasčiausiai jie nupirko sistema dabar nepamenu iš Rusų a Ukrainiečių. O paskui ją perpirko EBay ir ji tapo faktiškai defekto atsiskaitymuose internete.

Lygiai taip pat pasielgė ir Bill Geits, nupirkęs DOS. Na jis tada pagal tų laikų pinigus sumokėjo labai didelius pinigus, bet laimėjo laiko ir faktiškai baigė kara operatyvinių sistemų, ir tuo pačiu gerokai padaugino savo pinigėlius.

Daugelis paklausite, o iš kur gi gauti tuos 50 tūkstančių tokiam projektui ? Man ir įdomu ? Teisingiau įdomi ne tiek suma, bet pati galimybe padidinti pinigus 2000 procentų.
Čia ir pasirodo yra nemažai povandeninių srovių. Visų pirmo šis biznis ir turi savo ribas, dar niekam nepavyko gauti daugiau 1-2 milijonų. Antra tai nemaža rizika. Nes savaime aišku kad ne kiekvienas toks internetinių svetainių tinklas gali uždirbti. Nesvarbu kad viskas automatizuota, bet jei kas nors iš savininkų paieškos sistemų užuos kad tai komercinis tinklalapis naudojamas kad padidinti svetainių trafiką ( lankomumą) tai iškart užbanins ir visos jūsų investicijos nueis šuniui ant uodegos.

Daugeliui pradedančiųjų taip ir nutinka, jie praranda nemažai pinigų ir svarbiausia laiko. Nes dažnai sistema gaunasi tokia kad galutiniame variante gaunasi paprasčiausias SPAMAS ir kurio savaime suprantama niekas nenori pirkti. Taigi čia reikalinga patirtis. Ir reikia nemažai pinigėlių kad sukurti neblogą sistemą kuri galėtu generuoti temines svetaines.
Aišku kad šis būdas užsidirbti internete ne pats geriausias pradedantiesiems. Bet bandykite mieli skaitytojai, vėliau papasakosite kas kam ir kaip išėjo...
Rekomenduojame paskaityti:

Straipsniai apie Internetinį biznį - namuose
Kaip neprarasti pinigus internetiniame biznyje ?
10 patarimų pradedančiąjam
Kur pinigai ?
Pats lengviausias kelias pradėti uždirbti internete. Pinigai-internete
Kaip internetinio puslapio dizainas veikia Jūsų pinigus. Daugumos pagrindinė klaida.
VIP servizu pardavimas Internetiniame-biznyje. Kaip padvigubinti pinigus.
Kaip padidinti tinklapio pelningumą dvigubai ?
Kaip padidinti uždarbį iš Google AdSense
Atgalinės nuorodos
Kaip padidinti lankomumą iš paieškos sistemų ?
Kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo ?
Kaip uždirbti iš blogo ?
4 būdai uždirbti pinigus internete
Youniverse world 3D
Sveikatos viceministras Artūras Skikas apie Kiaulių gripą
KIAULIŲ GRIPAS A/H1N1 Šio amžiaus pandemija ar farmacininkų reklaminis triukas
Kas yra PAYPAL ?
Kaip gauti pinigų nieko nedarant – pasinaudojus tinklapio lankomumu

TAGAI: Uždarbis, Internete, Pinigai, Blogas,Internetinis biznis

Nesamoningas straipsnis. Jei

Nesamoningas straipsnis. Jei kuri versla ir nori sukurti ilgalaike internetinio verslo strategija, vienintelis kelias yra daryti viena rimta projekta, negu simtus nepilnaverciu projekteliu. O jei rimtai investuoji i puslapi ar internetine sistema, tai jau tikrai pasirupinsi, kad nebudu priezasciu google uzbaninti puslapio paieska. Vienas is pavyzdziu galbut galetu buti skelbiu.lt, kuris pagaliau ne tik nurunge visus skelbimu puslapius (kuriu yra simtai), bet ir tuo paciu sugeneravo nemazai lesu, kurios leis dar labiau puslapiui tobuleti ir tapti patogesniu ir patrauklesniu vartotojams. Yra senas geras posakis - ka darai daryk gerai. Nes galbut trumpam laikotarpy manipuliavimas mazais projekteliais siekiant pritraukti greitu lesu pasiteisins, taciau jeigu ziuri i prieki ir supranti, kad vienintelis verslo kelias yra i virsu arba i apacia, tai visada atreipsi i ilgalaike strategija ir taip pat pacio projekto pozicionavima rinkoje. Lietuvos interneto erdvej ir taip gan didelis "bardakas", nuo rimtu projektu visa interneto paslaugu ekosistema pritrauks daugiau potencialiu vartotoju.