Praleisti valdymą.
Pirmas

Motinystės išmokos - pašalpa ?

Pradėjus prokurorams tirti galbūt fiktyviai padidintus atlyginimus jaunosioms mamytėms Lietuva pasidalino į dvi stovyklas.

Atsirado gudrių žmonių kurie bando išaiškinti visuomenei kas tai yra ta motinystės pašalpa, arba kam ji skirta. Bet problema, kad išaiškinti bando žmonės visai nesusieję su šios išmokos įstatymo pataisų priėmimu ar kūrimu. Jei ne pats kuriai, ne pats priiminėjai ir iš vis nedalyvavai šiame projekte, kaip gali žinoti kokia šios išmokos paskirtis ?

Prieš keletą metų buvo susirūpinta Lietuvos demografine padėtimi, populiacijos senėjimas, tragiškai mažas gimstamumas – štai tikrosios priežastys privertusios politikus prisiminti mamytes.

Kita nemažiau svarbi priežastis buvo artėjantys rinkimai.

Dėl šių dviejų priežasčių ir buvo padidintos išmokos, prailgintos motinystės atostogos priimta nauja išmokos skaičiavimo tvarka.

Aponentai tvirtina, kad motinystės išmokos negali būti didesnės nei ligos pašalpa ir iš vis kad pašalpos dydis tiesiogiai neįtakoja gimstamumą ir savo pozicijai užtvirtinti pateikia Kinijos, bei Afrikos gyventojus (kuo didesnis skurdas tuo didesnis gimstamumas).

Ar yra teisūs tvirtinantys, kad motinystės socialinis draudimas skirtas kompensuoti algą ?

Į visus klausimus turėtų atsakyti politikai, bei jų darbo grupės dirbusios prie šio projekto.

Baisiausia tai, kad Lietuvoje viskas daroma vardan kažko, kaip ir šis „skandalas“, taip skandalas ir dar dirbtinis.

Kodėl buvo imtasi mamyčių ? Nejau jūs tikite, kad "Sodra" įtardama ar matydama galimai padaryta nusikaltimą pati kreipėsi į prokurorus ?

Galima daryti prielaidą kad tirti šiuos atvejus įsakė generalinis prokuroras, tik įdomu kas paprašė šios paslaugos generalinio prokuroro ?
Gal tai bandymas nauju skandalu nukreipti visuomenės dėmesį nuo aktualesnių problemų ?

Ne gana to atsiranda bandymu sukiršinti socialines grupes. Pensininkus, gydytojus, ligonius ar invalidus. Kam tai naudinga ?

Su tokiu požiūriu Lietuva tai paskutinis MAMUTAS. Lietuviai emigruoja, gimdo vaikus jau nebe Lietuvos piliečius. Pačios moterys t.y. feministės, karjeristės, netradicinių seksualinių orientacijų atstovės kovoja už motinystės atostogų trumpinimą ir t.t.,

Juokingiausia, kad aršiausi kovotojai išmanytajai ir aiškintojai kaip turėtu būti remiama jauna mama, kaip turėtu Lietuva spręsti demografines problemas, kaip turi būti auklėjami vaikai ir t.t. yra žmonės neturintys vaikų, neturintys supratimo kas yra šeima.
Savo pasisakymais, straipsniais, bei publikacijomis griaunantys tradicinės šeimos pamatus, tuo pačiu ir valstybės ateitį.

Straipsnio autorius Pet

PASTABA:
Šiame straipsnyje išsakytos mintys, bei pozicija neturi nieko bendra su Lietuvos valstybės bet kokiomis institucijomis, vyriausybe ar prezidentūra. Straipsnyje išsakyta pozicija nebūtinai atitinka svetainės „LR Prezidentas“ pažiūrų. Mes suteikiame galimybe laisvai ir be cenzūros pasisakyti kiekvienam norinčiam. Straipsnius galite siųsti el. paštu arba registruokitės svetainėje. Savaitės geriausias pasisakymas (straipsnis) iškeliamas į pagrindinį puslapį, jei jis neprieštarauja Lietuvos respublikos įstatymams.

Rekomenduojame paskaityti:

Koks generalinio prokuroro Algimanto Valantino ir prokuratūros likimas ?
Motinystės išmokos
Ožkų gripas
Ukrainietiška elektros energija be tarpininkų. Populizmas ?
Dažniausiai užduodami klausimai apie pandeminį gripą A(H1N1)v
Sveikatos viceministras Artūras Skikas apie Kiaulių gripą
KIAULIŲ GRIPAS A/H1N1 Šio amžiaus pandemija ar farmacininkų reklaminis triukas
Prezidentė neleis Sodros biudžeto gelbėti pažeidžiamiausių visuomenės sluoksnių sąskaita
Žiemą Europa be dujų ?
Ekonomikos stabilizavimo ir gaivinimo programa - 2010 metų biudžetas
Drąsiaus Kedžio filmuota medžiaga
Elektros energijos tarifai
Lietuvos Respublikos Prezidentės veikskmai reaguojant į pedofilijos skandalą
Lietuva išliks branduoline valstybe ?
LEO MAXIMA NDX Energija
Mokesčių didinimui TAIP
Lietuvai gali prireikti TVF paskolos
Youniverse world 3D
Reklama

TAGAI: Motinystės išmokos, generalinis, prokuroras, socialinės garantijos, pensija

galbūt fiktyviai padidintus atlyginimus

Kaip teismas nustatys ar mama dirbtinai pasididino neteisetai alga ?
Paprastai:
Prokuroras atnes i teisma irodymus t.y. pačios mamos prisipazinima, nors ji dedama parasa ant savfo parodymu net neitaria, kad ten uzkoduotas jos laisves atemimas.
Prokurorai tai moka. Ne kiekvienas atsilaikytu prokuroru spaudimui, o cia kalba eina apie mamas pas kurias dar ir pogimdyvine depresija gali buti. Ir seip rupesciu nemazai...

Teisetumas

Kas yra teiseta ?

Jei as ateinu pas savo darbdavi ir sakau man reikia didesnes algos, ir mes susitareme del jos padidinimo tai yra teiseta ir nesvarbu, gal as vienintelis imoneje tiek daug uzdirbsiu.

Jei as ateinu pas darbdavi ir sakau padidink man alga as kiek kainuos tau padidininmas skirtuma pats sumokesiu, o po to iseisiu i biuleteni, tokiu budu gausiu pelna - tai jau neteiseta

Dvigubi standartai

Jei mano imone vykdo ukine veikla t.y. perka parduoda ar gamina tai as kaip jos savininkas galiu priimti i darba tik vyrus ?
Galiu !
Ar mane kas nors uz tai nubaus ?
NE tik ne Lietuvoje

Ar as galiu i savo imone priimti tik moteris ?
Galiu !
Ar mane kas nors u= tai nubaus ?
Abejoju !

Ar galiu as priimti tik invalidus ?
Taip galiu !
Ar mane uz tai nubaus ?
Gal but :-) Jei kokiam dedei pamaisysiu ar padarysiu konkurencija ir nores manimi atsikratyti, patampys po teismus, po apklausas rysium su tuom arestuos saskaitas truks man kantrybe ir mesiu visa sita reikala :-) Bandys prikabinti kad naudojuosi mokesciu lengvata idarbinant neigaliuosius.
Bet jei nepalusiu ir turesiu drasos kovoti toliau, tai jie manes nenubaus.
Jei mano bizniukas niekam nemaisys, tai tikrai niekas nenubaus.

AR GALIU I SAVO IMONE PRIIMTI VIEN NESCIAS MOTERIS ?
Galiu !
Ar mane nubaus ?
NE
:-)
Aisku jei nenusizengsiu jokiems istatymams