Praleisti valdymą.
Pirmas

Noriu kurti internetini puslapi

Internetinio puslapio kurimas

Ar tikrai nori kurti internetini puslapi ?
Pirma turi apsispręsti ką su juo veiksi, kokia informacija talpinsi, apie ką rašysi.

Puslapis bus orientuotas i komercija ar dėl savęs t.y. daugiau blogas ?

Jei jau turi vizija tai tau reikės:
1. Domeno
2. Hostingo

O smulkiau apie viska gali pasiskaityti mano bloge (Lietuviškai žurnale).
Bet jei nori turėti tik bloga, arba jei neturi lesu domenui hostingui ir t.t. siūlau pasinaudoti svetainėmis kuriose gali nemokomai rašyti savo bloga, na kad ir čia, kaip ir aš.

Iš pradžių galvojau kad esu pilnas idėjų, bet pasirodo po gero pusmečio jos išseko tad pildydamas čia savo bloga sutaupiau pinigėliu.

Tad jei tavo bloga pradės lankyti žmonės mažiausiai 100 per diena galėsi pradėti galvoti apie nuosava svetaine ir investicijas.
O tuo metu verta pasidomėti kas yra CEO ir t.t.
Sėkmės :-)

O per kur patartumet

O per kur patartumet registruotis psl,ziurejau yra visokiausiu planu. As noriu toki del saves tureti internetini psl kur kviesciau jaunima bendrauti,diskutuoti,isklausyciau ju nuomone ir t.t
Ar ymanoma kazka uzdirbti ir kaip?? Jeigu galite papasakokite..

Puslapio kurimas

Jei jau nusprendei įsigyti savo domeną tai siūlau serveriai.lt paslaugomis spausk ant banerio esančio dešinėje pusėje apačioje, gausi papildoma 10 proc. nuolaida.

Uždirbti įmanoma patariu perskaityti mano įrašus t.y. Pet žurnalas (mano blogas) ten rasi nemažai naudingos informacijos.

Nežinau kokios tavo žinios todėl kažką konkretaus patarti negaliu, nes jei pasakoti nuo pradžių tai tas pats kas išdėstyti apie koki marketingą.

Patarimas

O mes tai, PirmaSvetaine.lt radome daugybę dizainų, nes jie visi labai patrauklūs, taip pat patogi užsakymo forma, kurios visi atsakymai buvo išnagrinėti ir į juos atsižvelgta, kuriant svetainę. Taip pat turėjome galimybę apžiūrėti jau sukurtus pavyzdžius. Nepriekaištinga i atliktas darbas, įsiklausė į mūsų norus ir patarė. Gavome daugiau nei tikėjomės. Galime drąsiai rekomenduoti draugams, pažįstamiems ir visiems aplinkiniams, kuriems reikia kokybiško darbo ir šaunios komandos, kuriant e-svetainę. Apsilankykite PirmaSvetainė.lt :)

Internetinio puslapio kurimas

Pirmiausia pradek nuo idejos, ir nepamirsk, kad tai ka tu kursi jau yra daugybe zmoniu sukure. Tai yra pamastyk,a r tu tikrai busi iskirtinis ir kazkuom idomus....

868350599
http://www.prekesjums.lt
sildymo.projektai2012@gmail.com