Praleisti valdymą.
Pirmas

PayPal registracija login Peipal

Ar PayPal gali naudotis įmonės ? Taip per Paypal gali atsiskaityti ir įmonės.

Pats pradėdamas atsiskaitinėti internete labai susidomėjau, kaip tai daryti kaip įmanoma saugiau.
Mano nuomone saugiausia atsidaryti atskirą sąskaitą banke, ir atsiskaitinėti per PayPaL
T.y į sąskaita persivesti tik tiek pinigų kiek reikia pirkimui, aišku tai truputėli nepatogu, bet SAUGU !

Mokėjimams internete, patogiausia įsigyti virtualią Visa ar MasterCard kortelę, skirta tik atsiskaitymams internetu. Kortelių sąskaitos gali būti tvarkomos litais, eurais, JAV doleriais.

Naudodamiesi elektronine bankininkyste, galėsite bet kada papildyti virtualiosios kortelės sąskaitą, kai tik prireiks atlikti mokėjimą internete. Laikyti didelių lėšų virtualiojoje kortelėje nerekomenduojama. Daugumoje banku, studentams, virtualioji MasterCard kortelė išduodama nemokamai.

Pradinio įnašo kortelei gauti nėra. Nuorodas kur įsigyti virtualias korteles rasite puslapio apačioje.Kai kur pakanka užpildyti prašymą internetu ir gavus pranešimą, atvykti pasiimti kortelės.

Aš naudojosi VB paslaugomis ir PayPal, tad instrukcija kaip atsidaryti sąskaitą PayPal ir VB žemiau

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Kas yra PayPal ?

PayPal - tai populiariausia internetinių mokėjimų sistema pasaulyje. Daugiau kaip 210 milijonų vartotojų iš daugiau kaip 190 pasaulio šalių gali naudotis visomis PayPal sistemos funkcijomis. Pervedimas PayPal sistemoje yra nemokamas, mokestis nustatytas tik už pinigų gavimą.
Ko reikia registracijai į PayPal ?

PayPal sąskaitai susikurti reikalinga kreditinė kortelė (debetinė NETINKA) ir el. pašto adresas. „PayPal“ sistemoje visi vartotojai identifikuojami būtent pagal el. pašto adresus. Pats geriausias variantas ir kuriuo aš naudojosi yra SEB Vilniaus banko Visa Virtuon. Reikia paminėti kad šios kortelės pratesimas kainuoja 20 Lt. Jei jūs nepilnametis, norėdami pasiimti šią kortelę, turite nueiti į banką su abiem savo tėvais, jie pasirašys jog leidžia jums pilnai disponuoti savo sąskaita. Kortelę turite papildyti bent 10LT, nes kai registruositės PayPal sistemoje iš jūsų sąskaitos patvirtinimui bus nuskaityta 5 Eur (po kelių dienų jums grąžins). T.y taip bus patikrinta ar tikrai viskas veikia tinkamai ir sąskaita, beu kortelė yra galiojanti.

Kaip registruotis ?

Personal – akauntas, skirtas fiziniams asmenims. Pagrindas pirkti internetu, mokejimus gauti retai.

Premier – taip pat skirtas fiziniams asmenims, kurio pagrindas pirkti ir gauti ismokas.

Business – multifunkcinis akauntas fiziniams asmenims.

Registruokitės PayPal sistemoje vesdami duomenis sutampančiais su Lietuvos banke esančiais jūsų duomenimis.
Registruodamiesi nurodykite kortelės duomenis. Skyrelyje Card Verificaion Number nurodykite trijų skaičių cvv2 kodą, kurį jums išduos bankas. cvv2 kodas nurodytas ne ant kortelės, bet atskirame lape, kuris išduodamas kartu su kortele. Jei kils neaiškumų - teiraukitės banko darbuotojų.
4. Prisijunkite prie savo PayPal sistemos ir jūsų sąskaitos pradiniame puslapyje kairėje pusėje matysite nuorodą į Activate Account - Enroll in Expanded Use. Vykdykite tolimesnius nurodymus. PayPal iš jūsų kortelės išskaičiuos 1.5eur (juos gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės PayPal sistemoje parašyti 4 skaičius (Expended Use Number). Juos rasite jūsų kortelės išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę prie elektroninės bankininkystės sistemoje (jei ja naudojatės, jei ne - nueikite į banką ir paprašykite jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo). Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.5eur:

****PAYPAL–*EXPUSE, 459389930728, GB ( -1,50 EUR ) *** - jūsų keturženklis skaičius.


Nori atsidaryti PAYPAL sąskaita ? Tiesiog spausk čia !

PayPal ir verslas, kaip PayPal padeda komercijai

Elektroninei parduotuvei įkurti neužtenka gražios internetinės svetainės. Svarbus dalykas yra atsiskaitymo sistema, kuria naudodamiesi iš klientų gausite pinigus. Elektroninėje parduotuvėje galima integruoti „Hansa“ arba SEB bankų mokėjimo sistemas, kur vartotojas turės prisijungti prie internetinės bankininkystės svetainės ir patvirtinti pinigų pavedimą. Bet tai nėra visai patogu, nes tokiu atveju reikia turėti sąskaitas abiejuose bankuose. Galima įdiegti atsiskaitymą kreditinėmis ir netgi debetinėmis kortelėmis sistemą.

Visos sistemos kainuoja ir reikalauja papildomų išlaidų, investicijų ir administravimo,o mažam verslui „PayPal“ gali būti kur kas parankesnis. Naudodami „PayPal“ galite priimti atsiskaitymus ir tiesiai iš kitų „PayPal“ vartotojų, ir atsiskaitymus kreditine kortele. Pinigų įplaukoms užtenka vienos sąskaitos pageidaujamame banke. Be to, visas operacijas su kortelėmis atlieka „PayPal“, ir nereikia rūpintis kliento kortelės duomenų saugojimu. PayPal tikslas yra paslėpti mokėtojo kortelės duomenis nuo asmens, kuriam atsiskaitoma. Ir tai yra patogiausias būdas smulkiems tarptautiniams atsiskaitymams, nes nereikia atlikti pervedimo, už kurį bankas pasiima nemažą mokestį.

„PayPal“ sąskaitai susikurti reikalinga kreditinė kortelė ir el. pašto adresas(Kaip ir kuriant PayPal sąskaita fiziniam asmeniui). „PayPal“ sistemoje visi vartotojai identifikuojami pagal el. pašto adresus. Iš savo „PayPal“ sąskaitos galite persiųsti pinigus į kitą sąskaitą žinodamas tik el. pašto adresą.

„PayPal“ sąskaitos yra trijų tipų – „Personal“, „Premier“ ir „Business“.

„Personal“ sąskaita skirta individualiems asmenims ir pervedimų transakcijos yra nemokamos.

„Premier“ ir „Business“ sąskaitos skirtos verslui. Šiuo atveju įmanoma visiška integracija į interneto svetainę – atsiskaitymas kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis. Rimtam verslui tokia paslauga yra būtina. Šiems paketams siūlomos įvairios programavimo sąsajos, per kurias galima apsikeisti duomenimis. Naudojant web service technologiją, patį „PayPal“ savo svetainėje galima visiškai paslėpti nuo mokėtojo akių – jei jis apmoka sąskaitą kortele.

„PayPal“ turi daug privalumų, palyginti su banko sistemomis. Labai lengva „PayPal“ pritaikyti savo versle. Įprastinė atsiskaitymo schema įtraukia daug papildomų programinių ir aparatūrinių komponentų bei sutarčių su bankais. Su „PayPal“ dauguma šių problemų išsprendžiamos akimirksniu. Turint kreditinę kortelę, „PayPal“ registracija trunka vos keletą minučių. Taip pat greitai galima į savo svetainę integruoti „Pirkti“ ir „Dėti į krepšelį“ mygtukus. Tad „PayPal“ yra idealus smulkiajam ir individualiam verslui. Nereikalinga netgi speciali verslo sąskaita, jei žadate priimti mokėjimus iš kitų „PayPal“ vartotojų. Nereikia papildomos įrangos ir apsaugoto serverio ar saugumo sertifikato. Visus šiuos dalykus tvarko „PayPal“. Turint verslo sąskaitą pirkėjai galės atsiskaityti ir kreditinėmis bei debetinėmis kortelėmis.

Rekomenduojame paskaityti:

Internetas - pinigai - pradedančiųjų klaidos
10 patarimų pradedančiąjam
Kaip Blogas padeda komercijai
Kur pinigai ?
Kaip internetinio puslapio dizainas veikia Jūsų pinigus. Daugumos pagrindinė klaida.
VIP servizu pardavimas Internetiniame-biznyje. Kaip padvigubinti pinigus.
Kaip padidinti tinklapio pelningumą dvigubai ?
Kaip padidinti uždarbį iš Google AdSense
Atgalinės nuorodos
Kaip padidinti lankomumą iš paieškos sistemų ?
Kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo ?
Kaip uždirbti iš blogo ?
4 būdai uždirbti pinigus internete
Naujas tyrimas
Kaip gauti pinigų nieko nedarant – pasinaudojus tinklapio lankomumu
What is PayPal ?
How to get money without anything - from this site attendance
On a business online - home
Internet - Money - Starter errors
10 tips for beginners
An online business-confession

When you signup for PayPal, you can start accepting credit card payments instantly. As the world's number one online payment service, PayPal is the fastest way to open your doors to over 220 million member accounts worldwide.
Best of all, it's completely free to sign up!
To sign up or learn more, click here:
SIGN IN

Šaltinis: PAYPAL

相关的主题文章

TAGAI: PayPal bankas, elektroninė, bankininkystė, virtualus bankas, internetinių mokėjimų sistema,Kas yra PayPal ?, PayPal registracija,paypal kortelė,PayPal RU,Kaip užsiregistruoti PayPal ?,PayPal login ?

paypal registracija

Kas yra PayPal?
PayPal yra internetinė mokėjimų sistema, kuri leidžia jos vartotojams greitai ir saugiai siųsti pinigus arba priimti mokėjimus už paslaugas ar prekes (pvz. jei jūs esate pardavėjas).
PayPal jums leis:

•Apsipirkti internete neatskleidžiant savo asmeninės ir finansinės informacijos
•Greičiau apmokėti už prekes – reikia įvesti tik savo el. pašto adresą, registruotą PayPal sistemoje ir pinigai bus išsiųsti
•Paaukoti pinigų
•Savo internetinėje parduotuvėje priimti klientų apmokėjimus už paslaugas
Užsiregistruokite PayPal internetinėje mokėjimų sistemoje ir atsidarykite savo asmeninę internetinio banko sąskaitą! Patvirtinkite įvestus duomenis ir naudokitės be jokių apribojimų.

Paypal visiškai saugus apmokėjimo būdas

Pažiūrėti demo video galima čia

Paypal sukūrimas

„PayPal“ sąskaitos sukūrimas

„PayPal“ sąskaitai susikurti reikalinga kreditinė kortelė ir el. pašto adresas. „PayPal“ sistemoje visi vartotojai identifikuojami būtent pagal el. pašto adresus. Todėl iš savo „PayPal“ sąskaitos galite persiųsti pinigus į kitą pagal el. pašto adresą (sąskaitą).

„PayPal“ sąskaitos yra trijų tipų – „Personal“, „Premier“ ir „Business“.

„Personal“ sąskaita skirta individualiems asmenims ir pervedimų transakcijos yra nemokamos. Sumokamas tik vienkartinis mokestis ir pervedimo iš „PayPal“ sąskaitos į banko sąskaitą mokestis.

„Premier“ ir „Business“ sąskaitos skirtos verslui. Šiuo atveju įmanoma visiška integracija į interneto svetainę – atsiskaitymas kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis. Rimtam verslui tokia paslauga yra būtina. Šiems paketams siūlomos įvairios programavimo sąsajos, per kurias galima apsikeisti duomenimis. Naudojant web service technologiją, patį „PayPal“ savo svetainėje galima visiškai paslėpti nuo mokėtojo akių – jei jis apmoka sąskaitą kortele.

„PayPal“ privalumai

„PayPal“ turi daug privalumų, palyginti su banko procesoriais ir sistemomis. Visų pirma, labai lengva „PayPal“ pritaikyti savo versle. Įprastinė atsiskaitymo schema įtraukia daug papildomų programinių ir aparatūrinių komponentų bei sutarčių su bankais. Su „PayPal“ dauguma šių problemų išsprendžiamos akimirksniu. Turint kreditinę kortelę, „PayPal“ registracija trunka vos keletą minučių. Taip pat greitai galima į savo svetainę integruoti „Pirkti“ ir „Dėti į krepšelį“ mygtukus. Tad „PayPal“ yra idealus smulkiajam ir individualiam verslui. Juoba kad nereikalinga netgi speciali verslo sąskaita, jei žadate priimti mokėjimus iš kitų „PayPal“ vartotojų. Nereikia papildomos įrangos ir apsaugoto serverio ar saugumo sertifikato. Visus šiuos dalykus tvarko „PayPal“. Na, o turint verslo sąskaitą pirkėjai galės atsiskaityti ir kreditinėmis bei debetinėmis kortelėmis.

Paypal saskaitos atidaryas - registracija

Paskaitęs šį straipsnį, kai ko nesupratau, tad čia gal bus aiškiau:
Sąskaitos atsidarymas PayPal banke

1. Bet kuriame Lietuvos banke įsigykite Visa Virtuon mokomąją kortelę, internetiniams atsiskaitymams. Tai saugiausia kortelė asmenims, norintiems atsiskaityti už prekes ar paslaugas interneto parduotuvių svetainėse.

Visa Virtuon kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma litais ir gali būti:

atskira sąskaita, skirta tik atsiskaitymams internetu;

sąskaita, susieta su Visa Electron kortelės sąskaita;

Turint dviejų kortelių derinį ir vieną sąskaitą, viena kortele galima atsiskaityti, paimti grynųjų pinigų, o kita - atsiskaityti internetu.

2. Visa Virtuon kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt.

3. Užsiregistruokite Paypal.com sistemoje. Vesdami kontaktinę informaciją taip, kad ji sutaptų su jūsų Lietuvos banke esamčiais duomenimis.

Registruodamiesi nurodykite kortelės duomenis. Card Verificaion Number skyrelyje nurodykite Trijų skaičių cvv2 kodą, kurį jums išduos bankas. cvv2 kodas nurodytas ne ant kortelės, bet atskirame lape, kuris išduodamas kartu su kortele. Dėl neaiškumų - teiraukitės banko darbuotojų.

4. Prisijunkite prie savo Paypal sistemos. Jūsų Paypal sąskaitos pradiniame puslapyje kairėje pusėje matysite nuorodą į Activate Account - Enroll in Expanded Use. Sekite tolimesnius nurodymus. Paypal nuskaičiuos nuo jusu kortelės 1.50Euro (kuriuos jums gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės Paypal pranešti 4 skaičius (Expended Use Number). Jus juos pamatysite jūsų kortelės bankiniame išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę elektroninės bankininkystės sistemoje, jeigu ja naudojatės. Jei ne - nueiti į banką ir paprašyti jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo. Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.50Euro:

1234PAYPAL--*EXPUSE, 7878246463500, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 1234.

Na štai ir viskas.

vis neaišku kai kas apie paypal

sveiki, pasidariau specialią kortelę swedbak'e, kuri tiktų prisiregistruoti prie paypal'e. Na, kaip ir viskas išeina, nuskaičiuoja man tuos 1,50 euro. Vėliau manęs paprašo ,,confirm code''. nelabai žinodama, kas tai yra, suvedu 4 paskutinius skaičius kortelės numerio. Tik dabar išsiaiškinau, kas tai per 4 skaičiai. Tačiau dabar mano kortelę atmeta, prašo naudotis kita norint prisijungti, o norėdama naudotis ankstesne, turiu savo ID ir debetinės kortelių kopijas nusiųsti jiems. Bet man čia ir iškyla klausimas, kodėl aš turiu siųsti tokius slaptus duomenis jiems,kad kaip ir aktyvuotų iš naujo mano kortelę, jei kortelės duomenis jie turi, o ID duomenis kažkam siųsti apskritai nelabai saugu ir teisėta? ačiū iš anksto už atsakymą...

PayPal kortelės patvirtinimas

Patvirtinant kortele skaičius 4 reikia nurašyti nuo bankinio pavedimo.
Skaityti atidžiau tą dali kur rašoma apie:
****PAYPAL–*EXPUSE, 459389930728, GB ( -1,50 EUR ) **** - jūsų keturženklis skaičius.

Kitaip tarent, kad butu aiškiau:
2589PAYPAL–*EXPUSE, 459389930728, GB ( -1,50 EUR )
2589 - jūsų keturženklis skaičius.

PayPal Virtual Debit Card

Besinaudojantiems tiesioginių mokėjimų sistema dabar siūloma nauja paslauga – PayPal Virtual Debit Card. Sistemos klientai gali užsisakyti virtualią mokėjimo kortelę ir naudoti ją atsiskaitant tuose tinklalapiuose, kur buvo priimamos Mastercard kortelės.

Beje, PayPal buvo tinklalapyje rašoma, kad atliekant finansines operacijas naująja kortele iki minimumo sumažėja rizika, jog sukčiai pasinaudos Jūsų asmenine informacija. Kiekvieną kartą atsiskaitant kortele sistema automatiškai generuoja vartotojui naują jo PayPal Virtual Debit Card numerį. Be to, sutaupoma nemažai laiko – naujoji paslauga leidžia automatiškai užpildyti reikalingas formas pardavėjų tinklalapiuose. Svarbu ir tai, jog klientas nėra atsakingas už pirkinius, kurie buvo įsigyti neteisėtai pasinaudojus jo kortele.
Man nepavyko rasti konkretaus aprašymo, kaip veikia ši sistema.
Gal kas galit pagelbėt ?

PayPal registracijos patvirtinimas

Norėdami užsiregistruoti Paypal.com sistemoje, papildykite virtualios kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt. Paypal.com sistemoje suveskite kontaktinę informaciją taip, kad ji sutaptų su jūsų lietuvos banke esančiais duomenimis. Paypal nuskaičiuos nuo jūsų kortelės 1.50Euro (kuriuos jums gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės Paypal pranešti 4 skaičius (Expended Use Number). Jūs juos pamatysite jūsų kortelės bankiniame išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę elektroninės bankininkystės sistemoje, jeigu ja naudojatės. Jei ne - nueiti į banką ir paprašyti jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo. Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.50Euro:
4321PAYPAL--*EXPUSE, 438785646384, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 4321.

Apie Paypal Wikipedija

O štai ka rašo Wikipedija apie paypal:
PayPal - įmonė, teikianti elektroninio apmokėjimo, žinomo kaip Micropayment sistema, paslaugas. PayPal buvo įkurta 1998 m., o nuo 2002 m. spalio 3 d. ji tapo eBay (100 % akcijų) dukterine įmone. Kompanijos būstinė San Chosė, Kalifornija, JAV.

Joje yra užregistruota per 70 mln. vartotojų iš 190 valstybių. [1]

PayPal sąskaita gali būti papildyta naudojant kreditines ar tam tinkamas debetines korteles. Turint tinkamą kortelę taip pat galima pinigus pervesti į savo banko sąskaitą.

PayPal mokėjimų sistema naudojama apsiperkant internetinėse parduotuvėse, aukcionuose ar bendradarbiaujant su užsienio partneriais.
O štai ką galima rasti internete apie Paypal mokėjimo sistemą
Kas yra PayPal?
PayPal yra populiariausias el. apmokėjimo būdas Jungtinėse Amerikos valstijose. PayPal pinigų pervedimai greiti ir saugūs ir tai yra puikus būdas atsiskaitymus internetu bei gauti pinigus.
PayPal nėra metinių ar mėnesinių mokesčių!

Registracija PayPal
PayPal - registracija nemokama, tačiau tik nesenai ši bendrovė pradėjo priiminėti klientus iš Lietuvos. Supildyti registracijos anketos duomenys turi būti tikri!
Atkreipkite dėmesį!
• vienas asmuo gali turėti tik vieną PayPal sąskaitą!
• naudokite unikalų slaptažodį, kad Jūsų pinigai būtų apsaugoti! Rekomenduojame reguliariai keisti savo slaptažodį.

Kaip veikia PayPal?
PayPal Lietuvai truputį skiriasi ir nėra tokia patogi kaip kitos bendrovės, nes PayPal sąskaitoje negalima laikyti ir kaupti pinigų – PayPal galima tik pasinaudoti kaip tarpininku kai nuskaitoma iš Jūsų kreditinės kortelės ir apmokama paslauga ar prekė internetinėje bendrovėje.
PayPal taip pat galite persiųsti pinigus ir kitiems PayPal vartotojams suvesdami el. paštą.

Kaip atsisiųsti pinigų į PayPal
PayPal pinigų kaupti negalite – PayPal skirtas tik paslaugų ar prekių apmokėjimui.

Kaip su PayPal apmokėti internete?
Mokėdami už paslaugas ar prekes internetinėse bendrovėse pasirinkite apmokėjimo būdą „PayPal “ ir atsidariusiame saugiame PayPal tinklapyje pažingsniui vykdykite nurodymus. Pinigai bus pervedami akimirksniu.

Kokie PayPal mokesčiai?
Mokesčiai PayPal tikrai nėra mažiausi, nes pavyzdžiui jei draugas Jums siųs pinigus tai turės susimokėt 3.4%+€0.35.

Paslaugų ar prekių apmokėjimas: nemokamai
Pinigų siuntimas(jei gavėjas sumoka mokesčius): 3.4%+€0.35
Pinigų gavimas (jei gavėjas sumoka mokesčius): nemokamai

Paypal sąskaita

Kas yra paypal?
Tai yra populiariausia internetinių mokėjimų sistema pasaulyje. Daugiau nei 100 milijonų vartotojų iš viso pasaulio gali naudotis visomis PayPal sistemos funkcijomis. Turint PayPal sąskaitą galite siųsti pinigus arba gauti pinigus iš įmonių, ar asmenų, ar tiesiog iš PTC sponsorių. Sąskaita yra nemokama, tačiau maži mokesčiai išskaičiuojami iš kiekvieno sandorio mokant už paslaugą. Pervedimas PayPal sistemoje yra nemokamas, mokestis nustatytas tik už pinigų gavimą į bankus ir korteles, bei už prekių atsiskaitymą. PayPal priklauso kompanijai eBay.
Kad užsiregistruotumėte PayPal sistemoje jums reikės el. pašto, o kad galėtųmėte naudotis visomis PayPal sistemos funkcijomis reikės ir kreditinės kortelės (ne diabetinės). Kortelę nebūtina turėti bei ją registruoti, atlikti mokėjimus už prekes galima ir be kortelės, aišku jei turite sąskaitoje pinigų.

Kaip užsiregistruoti PayPal?

1. Einame į www.peipal.lt ir spaudžiame Sign up

2. Šalį pasirenkame Lithuania, o kalbą English arba Russian (toliau paaiškinimas jei rinksitės English). Ir spaudžiame Get started.

3. Suvedame informacija

4. Dabar jūsų prašys kortelės numerio, jeigu neturite kortelės tiesiog nieko nerašykite, spauskite go to my account.

5. PayPal sąskaita sukurta. Dabar atsijunkite iš PayPal sistemos ir prisijunkite vėl. Pirmą kartą jungiantis prie Paypal sistemos prireiks šiek tiek papildyti savo anketą. T.y. pasirinkti du klausimus ir jiems sugalvoti atsakymus nesvarbu kokius klausimus ir kokius atsakymus. Viso to prireiks tada jei pamiršite savo prisijungimo duomenis.

6. Paskutinis registracijos etapas: patvirtinti el.pašto adresą. Atsidarome el. paštą neuždarant PayPal puslapio. Į el. paštą PayPal sistema išsiųs jums laišką, viskas ko jums reikia, tai surasti tą laišką.

7. PayPal puslapio dešnėje pusėje suraskite Confirm email address nuorodą, paspauskite ją

Atsiradusioje formoje įveskite kodą iš laiško, kurį gavote į el.paštą ir spauskite Cofirm migtuką. Viskas, PayPal sąskaita sukurta.
Nepamirškite, kad el. paštas, kuriuo registravotės PayPal sąskaitoje, bus naudojamas kaip prisijungimo vardas norint prisijungti prie savo PayPal sąskaitos, taip pat jis bus reikalingas registruojantis pas PTC sponsorius. El. paštas prilygsta lietuviškos banko sąskaitos numeriui. Norėdami pervesti pinigus iš vienos PayPal sąskaitos į kitą Paypal sąskaitą turėsite nurodyti ne kažkokį skaičių kodą, bet tiesiog el. pašto adresą.

Paypal

Kas yra PayPal?
PayPal yra populiariausias el. apmokėjimo būdas Jungtinėse Amerikos valstijose. PayPal pinigų pervedimai greiti ir saugūs ir tai yra puikus būdas atsiskaitymus internetu bei gauti pinigus.
PayPal nėra metinių ar mėnesinių mokesčių!

Registracija PayPal
PayPal - registracija nemokama ir nors PayPal Lietuvoje atstovybės neturi, tačiau priiminėja klientus iš Lietuvos. Supildyti registracijos anketos duomenys turi būti tikri!
Atkreipkite dėmesį!
• vienas asmuo gali turėti tik vieną PayPal sąskaitą!
• paypal sąskaitoje galite aktyvuoti kelias kreditines korteles ir el. pašto adresus
• naudokite unikalų slaptažodį, kad Jūsų pinigai būtų apsaugoti! Rekomenduojame reguliariai keisti savo slaptažodį.

Kaip veikia PayPal?
PayPal Lietuvai truputį skiriasi ir nėra tokia patogi kaip kitos bendrovės, nes PayPal sąskaitoje negalima laikyti ir kaupti pinigų – PayPal galima tik pasinaudoti kaip tarpininku kai nuskaitoma iš Jūsų kreditinės kortelės ir apmokama paslauga ar prekė internetinėje bendrovėje.
PayPal taip pat galite persiųsti pinigus ir kitiems PayPal vartotojams suvesdami el. paštą.
MITAS Jūs galite ne tik kaupti pinigus, bet juos persivesti į savo banko sąskaitą. Aukščiau pateikti faktai jau pasene

Kaip atsisiųsti pinigų į PayPal
PayPal pinigų kaupti negalite – PayPal skirtas tik paslaugų ar prekių apmokėjimui.
Netik. Taip pat pasene duomenys

Kaip su PayPal apmokėti internete?
Mokėdami už paslaugas ar prekes internetinėse bendrovėse pasirinkite apmokėjimo būdą „PayPal “ ir atsidariusiame saugiame PayPal tinklapyje pažingsniui vykdykite nurodymus. Pinigai bus pervedami akimirksniu.

Pinigų išgryninimas per PayPal
Kadangi PayPal pinigų laikyti lietuviams neleidžiama todėl pinigų galite gauti iš kitų asmenų ar bendrovių, tačiau pinigai automatiškai įkris į kreditinę kortelę.

Tikiuosi išsklaidžiau pasenusius mitus ?

"PayPal“ privalumai

„PayPal“ privalumai

„PayPal“ turi daug privalumų, palyginti su banko sistemomis. Visų pirma, labai lengva „PayPal“ pritaikyti savo versle. Įprastinė atsiskaitymo schema įtraukia daug papildomų programinių ir aparatūrinių komponentų bei sutarčių su bankais. Su „PayPal“ dauguma šių problemų išsprendžiamos akimirksniu. Turint kreditinę kortelę, „PayPal“ registracija trunka vos keles minutes. Taip pat greitai galima į savo svetainę integruoti „Pirkti“ ir „Dėti į krepšelį“ mygtukus. Tad „PPeiPal“ yra idealus smulkiajam ir individualiam verslui. Nereikalinga netgi speciali verslo sąskaita, jei žadate priimti mokėjimus iš kitų „Peipal“ vartotojų. Nereikia papildomos įrangos ir apsaugoto serverio ar saugumo sertifikato. Visus šiuos dalykus tvarko „Peipal“. Na, o turint verslo sąskaitą pirkėjai galės atsiskaityti ir kreditinėmis bei debetinėmis kortelėmis.

„PayPal“ sąskaitos sukūrimas Europoje kainuoja nedaug. Mokama tik už pirkėjų pervedimus. Žinoma, iškyla vienas uždavinys, kurį reikia išspręsti: ką labiau verta įsidiegti savo svetainėje – ar tam tikrą kortelių apdorojimo produktą, ar „PayPal“. Pastarasis ima vidutiniškai 2,9% mokestį už kiekvieną pardavimo operaciją ir 0,3 euro už kiekvieną transakciją. Tai nėra daugiau už standartinius bankų imamus mokesčius. Taip pat „PayPal“ neima mėnesinio mokesčio. Kitas dalykas, jei „PayPal“ naudojamas dar ir atsiskaitymui – šiuo atveju pinigų nebūtina pervedinėti į realią banko sąskaitą. Tad individualiam verslui šis sprendimas yra labai tinkamas.

Dar vienas iš svarbesnių „PayPal“ privalumų yra vadinamoji „smėlio dėžė“ (angl. sandbox). Tai testavimui skirta aplinka, kurioje galite atlikti visus pirkimo ir pardavimo veiksmus be tikrų piniginių operacijų. „Smėlio dėžė“ padeda ištestuoti visus veiksmus, kuriuos gali atlikti pirkėjai. Kad galėtumėte pasinaudoti šios aplinkos privalumais, tereikia užsiregistruoti „PayPal“ programuotojo sąskaitą. „Smėlio dėžė“ iš esmės tiksliai imituoja realią aplinką, joje galima susimodeliuoti visų tipų „PayPal“ sąskaitų veiksmus ir apribojimus. Joje nevykdomi tik mokėjimo kortelių patvirtinimai.

Kas yra PeiPal?PeiPal yra

Kas yra PeiPal?
PeiPal yra populiariausias elektroninis apmokėjimo būdas pasaulyje. PayPal pinigų pervedimai greiti ir saugūs ir tai yra puikus būdas atsiskaitymus internetu bei gauti pinigus.
PayPal nėra metinių ar mėnesinių mokesčių!

Registracija PayPal
PayPal - registracija nemokama ir nors PayPal Lietuvoje atstovybės neturi, bet priiminėja klientus iš Lietuvos. Supildyti registracijos anketos duomenys turi būti tikri!
Atkreipkite dėmesį!
• vienas asmuo gali turėti tik vieną PayPal sąskaitą!
• naudokite unikalų slaptažodį, kad Jūsų pinigai būtų apsaugoti! Rekomenduojame reguliariai keisti savo slaptažodį. Kaip ir elektroninės bankinikystės.

Kaip veikia PayPal?

PeiPal sąskaita tiesiogiai surišta su kreditine kortele. Atsiskaitant internetu pinigai akimirksniu nuskaičiuojami nuo jūsų kreditinės kortelės. Taip pat pinigus galima laikyti ir PayPal sąskaitoje. Pinigus galime gauti ir pervesti kitiems vartotojams naudojant tik el. pašto adresą. (T.y jei norite pervesti pinigus draugui užtenka žinoti tik jo el. pašto adresą kurį jis naudoja PAYPAL.

Kaip su PayPal apmokėti internete?
Mokėdami už paslaugas ar prekes internetinėse bendrovėse pasirinkite apmokėjimo būdą „PayPal “ ir atsidariusiame saugiame PayPal tinklapyje pažingsniui vykdykite nurodymus. Pinigai bus pervedami akimirksniu.

Pinigų išgryninimas per PayPal
Iš PeiPal sąskaitos pinigus galite persivesti atgal į savo kreditininę kortelę.

Kokie PayPal mokesčiai?
Tikrai nėra dideli ir daugeli atveju mažesni nei bankose.

Paslaugų ar prekių apmokėjimas: nemokamai
Pinigų siuntimas(jei gavėjas sumoka mokesčius): 3.4%+€0.35 Tikslinti.
Pinigų gavimas (jei gavėjas sumoka mokesčius): nemokamai

Dėl apmokėjimo per PayPal

Daugelis galvoja kad tam kad atsiskaityti internete per PAyPal reikia pinigus persivesti į PayPal. TO DARYTI NEREIKIA naudokitės paypal kaip tarpininku kaip aš sau pasidariau:

1. Seb banke užsisakiau "VISA VIRTUON" kortele. Galima tai padaryti ir kituose bankuose
2. Prisiregistravau paypal surašiau virtuono domuonis ir padariau bandomaji mokėjimą (tam kad patvirtinti kortelę)
3. Kai noriu nusipirkti ka nors pervedu i virtuon sąskaitą reikiamą sumą. Užeinu pas pardavėją, pasirenku paypal ir padarau mokėjimą.

Paprasta debetine kortelė netinka.

PayPal ir imones

Man įdomu ar įmonės gali naudotis PaYpal sistema ?
Ar juridiniai asmenys gali naudotis PayPal sistema ?

Kaip pavedimai per Peypal turi atsispindėti buhalterijoje.
Gal kas naudojatės ir galite patarti, kaip apskaityti pavedimus per Paypal sistemą jei esi įmonės savininkas (juridinis asmuo).

Ačiu

?

Turiu klausimą, po PayPal kortelės aktivacijosir apsipirkimo, pas mane kabo rezerve 3 lt...
Rezervuota, iš šio skaičiaus -3,00 LTL
2013-11-28 Kortelė ********** GB, suma -1,00 USD -1,00 LTL
2013-11-28 Kortelė ********** GB, suma -1,00 USD -1,00 LTL
2013-11-28 Kortelė ********** GB, suma -1,00 USD -1,00 LT

Ar jie taip ir kabos, ar po kurio laiko minusuos?

PayPal registracija

Laba diena,

po kažkurio laiko minusuos. Priklausomai nuo turimos sutarties su banku. Paprastai rezervuoti pinigai gali pragulėti 15, 30 ar 60 dienų.

Ankčiau kiek man žinoma PayPal sistema po rezervacijos (patikrinimo korteles) pinigus apskritai grąžindavo. Šis veiksmas reikalingas patikrinti ar su jūsų kortele viskas gerai , ar nepadaryta kokia klaida, kad ateityje atsiskaitant už prekes ar paslaugas nekiltu nesklandumu.