Praleisti valdymą.
Pirmas

Osama bin Ladeno mirtis triumfas ar ...

O.Bin Ladeno mirtis triumfas ar .....??

Kam labiausiai reikėjo Osama bin Ladeno mirties ?

Ar "Al Qaeda" O.Bin Ladeno netektis labai skausminga ?

Susidaro įspūdis, kad iš šios situacijos daugiausia naudos turės Amerikos prezidentas Barakas Huseinas Obama .

Tai lyg ir pasiteisinimas kur buvo išleisti milijardai JAV dolerių, tai didelis pliusas ir artėjantiems prezidento rinkimams. Neabejotinai šis įvykis padidins Barack Obamos reitingus.

Bet ar didele žalą patyrė "Al Qaeda" ?

Ir ko tikėtis iš šios grupuotės artimiausiu metu ?
Specialistai ramiai vertina šia mini pergalę kovoje su terorizmu ir perspėja, kad kerštas gali pasiekti JAV ir jos sąjungininkus net trijų metų laikotarpyje.

Taip pat bijoma, kad teroristai taps atsargesni ir labiau veiks pogrindyje, bei nežinoma kaip reaguos musulmoniškas pasaulis į O.Bin Ladeno mirtį.

Iš reportažų galima susidaryti įspūdi, kad rytuose nelabai kas tiki, kad O.Bin Ladenas buvo nukautas. Tokių abejonių pasigirta ir Vakaruose.

Pasaulis švenčia, ypač Amerikiečiai – tai didžiulė psichologinė pergalė.

Bet ši pergalė brangiai kainuos, nes greičiausiai daugelyje didžiųjų valstybių bus padidintas terorizmo pavojus, o tai pareikalaus milžiniškų finansinių lėšų. O kaip skaidriai bus naudojamos šios lėšos niekas nepasakys.

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad fotografijose užfiksuotas ne O.bin Ladeno kūnas

Išplatintos nukauto O.bin Ladeno nuotraukos iš karto pasėjo abejonių


Manoma, kad nukauto O.bin Ladeno nuotrauka – fotomontažas

Bin Ladenas žuvo Pakistano kurortinio kalnų miesto name netoli karo akademijos

Po O. bin Ladeno nužudymo stiprinama ambasadų apsaugaKaras su terorizmu tęsiasi
Autorius: „Lietuvos ryto“ televizija
Data: 2011-05-02 21:02

Teoristo O. bin Ladeno ieškota kalnuose, o rastas prabangioje viloje netoli IslamabadoApie galimą teroristo buvimo vietą JAV prezidentui pranešta dar pernai
Autorius: „Lietuvos ryto“ televizija
Data: 2011-05-02 18:31

B.Obama: „O.bin Ladeno mirtis - didžiausias pasiekimas kovoje su teroristais“Pirmadienį JAV prezidentas pranešė, kad nukautas teroristų tinklo „al Qaeda“ lyderis O.bin Ladenas
Autorius: „Lietuvos ryto“ televizija
Data: 2011-05-02 11:44

Oficiali JAV prezidento B.Obamos kalba:"Du dešimtmečius Bin Ladenas buvo "al Qaeda" lyderis bei simbolis ir toliau planavo atakas prieš mūsų šalį, draugus ir sąjungininkus....
Bin Ladeno žūtis yra reikšmingiausias pasiekimas mūsų tautos pastangose sutriuškinti "Al Qaeda". Jo mirtis nereiškia, kad nutrauksime šias pastangas"

Amerikiečiai pratrūko džiaugsmu dėl "al Qaeda" lyderio bin Ladeno žūties


Džiūgaujančių žmonių minia susirinko Niujorke, vietoj kur anksčiau stovėjo Pasaulio prekyvos centro dangoraižiai, pasklidus žiniai, kad buvo nukautas tarptautinio teroristų tinklo vadovas Osama bin Ladenas. Džiaugsmas dar labiau padidėjo, kai šalies prezidentas Barackas Obama patvirtino slaptos JAV operacijos detales. Labiausiai ieškomas pasaulio teroristas buvo nukautas praėjus beveik dešimčiai metų po 2001-ųjų rugsėjo 11 dienos teroristinių atakų. Beveik 3 tūkst. žmonių žuvo 2001 metų rugsėjo 11-ąją, kai "al Qaeda" teroristų užgrobti lėktuvai rėžėsi į Pasaulio prekybos centro dangoraižius Niujorke ir juos sugriovė.
Autorius: DELFI.TV žiūrovo (-ės) video

O.Bin Ladenas šantažuoja Prancūziją dėl pagrobtų piliečių


Tarptautinio teroristų tinklo "al Qaeda" vadovas Osama bin Ladenas pareiškė, jog dviejų Afganistane pagrobtų prancūzų likimas priklausys nuo to, ar Prancūzija apsispręs išvesti savo pajėgas iš šios šalies, taip pat perspėjo, kad Paryžiui teks "brangiai sumokėti" už savo politiką, sakoma penktadienį paskelbtame garso įraše. Prancūzijos visuomeninės televizijos "France 3" operatorius Stephane'as Taponier ir žurnalistas Herve Ghesquiere'as buvo pagrobti kartu su trimis juos lydėjusiais afganais 2009 metų gruodį vienoje vietovėje į šiaurės rytus nuo Kabulo.


TAGAI: O.Bin Ladeno mirtis Osama_bin_Ladenas, Al Qaeda, Barakas Huseinas Obama, Bin Ladenas žuvo , al Qaeda lyderis