Praleisti valdymą.
Pirmas

Google+ ir Google +1 mygtukas

g+ VS f

Greičiausiai jau girdėjote, kad Google paleido nauja projektą t.y. naują socialinį tinklą . Kadangi šiais laikais tokių socialinių tinklų pilna, ir vos ne kas dien atsiranda naujų (klasiokai, grupiokai, facebooc, twitter ir dabar google+)tad atsiradimas google+ manęs nenustebino ir šiam įvykiui nesuteikiau reikiamo dėmesio.

Atsirado naujas mygtukas google +1, šį mygtuką galite matyti šiek tiek žemiau. Ir kas čia tokio ? Daugelis socialinių tinklų turi savo mygtukus.

Bet šis įvykis vertas dėmesio, nes paieškos sistemose per pirmą mėnesį buvo virš 5 milijonų užklausų su raktiniu žodžiu google+.

5 milijonai, tai manau kažką reiškia. Jau šiandien daugelis interneto "guru" prognozuoja, kad greitai baigsis facebooc laikai.

Tad ką naujo ir išskirtinio siūlo google+ ? Ir kodėl google+ taip greitai populiarėja ?

Štai nuoroda:Google+
Kelios priežastys kodėl mano nuomone google+ taip greitai populiarėja:

1. Užsiregistruoti šiame socialineme tinkle gali toli gražu ne kas panori, būtinas pakvietimas o uždraustas vaisius saldus :-)

Dėje man nepavyko prisiregistruoti google+ socialiniame tinkle, nes tai padaryti bandžiau gerokai per vėlai, ir šiam momentui naujų narių registracija sustabdyta. Priežastis - testuojamas google+ su ribotu skaičiumi vartotojų.
Tad jei kam pavyktu gauti registracija būtu malonu jei pakviestumėte mane.

2. Sistema buvo sugalvota, kad palengvinti vartotojams keistis naudinga informacija internete, lengvai ir kiek kitaip.

Kad tai įvykdyti buvo sugalvoti nauji instrumentai. Google siūlo jūsų draugus suskirstyti į grupes: bendradarbiai, klasiokai, draugai ir t.t. Su kiekvienu draugu galėsite dalintis informacija. Juk ką norite pasakyti klasiokui, nebūtina žinoti bendradarbiui ir t.t..

Kitas instrumentas tai mygtukas +1 (google+1). Greičiausiai šį mygtuką pamatysite kiekviename rimtame tinklalapyje.
Ir tai mano manymu bus padaryta labai lengvai nes kai jūs paspaudžiate šį mygtuką jūs rekomenduojate savo draugams šį puslapį, straipsnį ar blogą.

Kitas instrumentas tai video konferencijos, kurios palengvins bendravimą, gal būt pakeis ir Skype.

Laikas parodys kaip seksis google užkariauti socialinių tinklų sferą.

Ar naudojate savo bloguose +1 mygtuką ?

Ar tai neiškraipys paieškos sistemos rezultatų ?

Manau kiekvienam blogeriui rūpi jo blogo populiarumas ir google naujas produktas „Google+1“ greičiausiai skirtas būtent blogeriams.
„Google +1“ produktas bandymas sudaryti konkurenciją populiariajam „Facebook like“ mygtukui.

„Google +1“ mygtuko sumanymas, kad ateityje įvedus raktinius žodžius į paieškos sistemą, paieškos rezultatuose matysite kas rekomendavo ieškomą interneto puslapį ar produktą.

Google puslapio reitingavimas ir iškėlimas į aukštesne pozicija paieškos rezultatuose turėtu priklausyti nuo rekomendacijų skaičiaus, kuo daugiau rekomendacijų tuo aukštesnė pozicija google paieškos rezultatuose.

Kaip „Google+1“ mygtuką patalpinti savo bloge ?

Kaip ir visada google pasistengė ir šis procesas yra ganėtinai paprastas.
Prisiregistravus google +1 your website spaudžiate sugeneruoti google+1 mygtuką, čia jūs galėsite pasirinkti mygtuko dydį. Beje šis mygtukas yra išverstas ir į Lietuvių kalbą.
Sugeneruota kodą talpinate į norimą blogo vietą ir viskas – gan paprasta.

Kaip manote ar „Google +1“ mygtukas taps populiaresnis už „Facebook like“ mygtuką ?


Žemiau pateikta informacija iš google puslapio:

Sukurti +1: spustelėkite +1 ir rekomenduokite ką nors savo draugams bei kontaktams, kai jie ieško.
Peržiūrėti +1: gaukite naudingų rekomendacijų būtent tada, kai jų reikia labiausiai.
Štai ką rašo pats google:

+1 Rekomendacijos kai jums jų reikia :

Mygtukas „+1“ reiškia „tai šaunu“ arba „turėtumėte tai peržiūrėti“.

Spustelėkite mygtuką „+1“, kad viešai praneštumėte savo teigiamą nuomonę apie kažką. Jūsų mygtuko „+1“ paspaudimai gali padėti draugams, kontaktiniams asmenims ir kitiems rasti geriausių dalykų ieškant žiniatinklyje.

Žr. mygtuko „+1“ paspaudimus
Kartais lengviau rasti tiksliai tai, ko ieškote, kai pažįstami žmonės jau tai rado. Gaukite jus dominančių dalykų rekomendacijų paieškos rezultatuose, kai jums jų reikia.

Kitą kartą, kai bandysite prisiminti, apie kurį viešbutį susižavėjęs pasakojo jūsų bičiulis, ar norėsite rasti paramos labdarai, mygtukas „+1“ bus jums naudingas. Tiesiog įsitikinkite, kad esate prisijungę prie „Google“ paskyros.

Rodyti mygtuko „+1“ paspaudimus
Jei norite spustelėti mygtuką „+1“, pirmiausia turite turėti viešą „Google“ profilį. Tai padeda žmonėms pamatyti, kas rekomendavo gardų receptą ar puikią stovyklavietę. Kai sukursite profilį, jis bus matomas visiems ir jį lengvai ras jūsų el. pašto adreso kontaktiniai asmenys.

Jūsų mygtuko „+1“ paspaudimai saugomi naujame „Google“ profilio skirtuko lape. Galite rodyti savo mygtuko „+1“ paspaudimų skirtuką visam pasauliui arba galite padaryti jį privatų ir naudoti tam, kad asmeniškai valdytumėte besiplečiantį patinkančių dalykų žiniatinklyje sąrašą.

TAGAI: blogo populiarinimas Google +1, Google +1 mygtukas, Google +1 mygtuko talpinimas.

Google + kvietimas

Jei kam reikia galiu atsiųsti kvietimą Google plius.
Nurodykite savo el. pašto adresą laukelyje El. paštas: Jo čia nesimatys.

Dėl pakvietimo

Būtų malonu gauti pakvietimą į Google+ :)

Goole + Pakvietimai

Jei parasytumete savo el. pašto adresą išsiūstumėm pakvietimą :-)

O kazin kaip butu su google

O kazin kaip butu su google plius paspaudimu pirkimu, kaip kad perka facebook like? Jei sakykim nusiperki 10000 pliusu, per kiek aliko pasimatytu rezultatas?

Google + pirkimas

Na nevisiškai supratau ką norėjai pasakyti, bet manau jei tave papliusintu tinkama grupe žmonių tu rezultatą labai greitai pajustum. Ypač kai tavo svetaine aiškiai segmentuota segmentuota.

Net neabejojių kad atsiras žmonių arba jau yra kurie turi ratus pavadinimu sveikas gyvenimo būdas arba maisto papildai, arba kulturizmas ir t.t.

Ir isivaizduok jei kas nors turi koki 1000 nariu ir jis papliusins tavo svetaine ar prekę tai visi 1000 nariu tai pamatys, o kiek iš jų susigundys priklausys tik nuo taves.

Google + privalumas kad gali susegmentuoti savo draugus pražystamus ir t.t. ir žinute paskleisti tiksliniai grupei.

Kodėl Google Plus jau laimėjo prieš Facebook

Geras straipsniukas apie google + (Google plus) parašyta savitu stiliumi, gal kam ir nepatiks, bet jei iškentėsite keleta vulgarių sakinukų ir daskaitysite iki galo, manau labai daug kas paaiškės apie goole + sistemą.
Rekomenduoju :
Kodėl Google Plus jau laimėjo prieš Facebook