Praleisti valdymą.
Pirmas

Kokio tyrimo nori D.Grybauskaitė ?

Tokia skambi frazė puikuojasi Artūro Račo bloge po įvykdyto teismo sprendimo Garliavoje.
Kai tokio kalibro žmonės stoja į vieną ar kitą pusę ir apsimeta, kad nieko nesupranta apie valstybės valdymą, priimamus sprendimus, korupcijos mąstą ir t.t. mažų mažiausiai keista. Nejau tai taip nešališka ir nesavanaudiška ?

Tad ko iš tikro nori D. Grybauskaitė Artūrai ?

Kitas rašinys "Artūras Račas: Sudėtingai paprasta: pasitikėti valstybe" susipainiojau, viską žinau, daug domėjausi, bet nieko nesupratau....

Kad būtu ramiau ir galėčiau save nuraminti pasakysiu visiems, ne, priversiu patikėti, kad čia viskas gerai ir teisingiausias kelias pasitikėti valstybe, nes valstybė tai mes, taip ir TU !!!!

Todėl atsakomybė krenta ir ant tavęs.

Bet ar tikrai autorius tiki, kad priimami sprendimai pasikeistu jei jis ar mes visi būtumėm pasirinkę kitą sprendimą per rinkimus ? (Na pensijos dydis, socialinės išmokos, minimali alga gal būt, bet ar nuo to pasikeistu mūsų valstybė ir jos valdymas ?)

Ką man sako ši priešprieša, tik tai kad čia ne viskas skaidru ir tai kad teisybė nugalės, bet teisybė bus tų pusėje ir tokia pas ką geresni ryšiai.

Kita vertus džiugu, nes matyti nėra tik juoda arba tik balta, vadinasi dar turime VILTIES.

Norisi tikėti, kad tokių žmonių kaip Artūras Račas dėka visuomenė taps aktyvesnė ir nebestovės nuošalyje, o vis aktyviau dalyvaus valstybės valdyme. Viliuosi kad tokių žmonių tikslas pažadinti visuomene ir kad mes taptumėm aktyviais Lietuvos valstybės piliečiais.