Praleisti valdymą.
Pirmas

Kandidatai į prezidentus - Loreta Graužinienė

Daliai Grybauskaitei paskelbus apie apsisprendimą dalyvauti Prezidento rinkimuose, darbo partija apsisprendė į šį postą siūlyti Loretą Graužinienę

Moteris prieš moterį. Tokiai intriguojamai dvikovai artėjančiuose prezidento rinkimuose ryžosi Darbo partijos pirmininko pavaduotoja Loreta GRAUŽINIENĖ.

Lietuva iki šiol neturėjo prezidentės moters, bet po šių rinkimų beveik neabejojama, kad turės. "Favoritė ganėtinai aiški, bet aš dar pakovosiu", — santūriai šyptelėjo L.Graužinienė prisipažindama, kad jai patinka dideli iššūkiai: tada atsiranda jėgų ir noro eiti į priekį.

Jos pavardė nešmėžavo galimų kandidatų į prezidentus reitingų lentelėse. Niekas iki šiol neaptarinėjo jos galimybių laimėti rinkimus, o ji pati, vos paskelbusi apie kandidatavimą, pareiškė, kad siektų reformuoti prezidento instituciją taip, kad ji sunaudodama minimalias išlaidas duotų maksimalios naudos.

Tai iš karto buvo pavadinta akibrokštu, bet juo pretendentė į prezidento postą 46 metų L.Graužinienė atkreipė į save visuomenės dėmesį.

Ketvirtadienį Darbo partijos kandidatė į Lietuvos Prezidento postą Loreta Graužinienė įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) 33 tūkst. 575 jos dalyvavimą rinkimuose remiančių piliečių parašų.

Šaltinis:www.darbopartija.lt

Balsavau uz Grauziniene ir

Balsavau uz Grauziniene ir visai nesigailiu. Manau jei ji bus isrinkta prezidente Lietuvoje ivyks siokios tokios permainos kurios bus mums naudingos. O labiausiai tikiuosi kad ji nepamirs studentu :)