Praleisti valdymą.
Pirmas

PATIRTIS, KRIZĖ, POLITIKA, A. Brazausko reveransai

Pagaliau 2009 metais mes nebegirdime nei vieno kuris teigtu, kad krizės nėra, arba krizė aplinkui ir ji mūsų nepalies. Daugelis pamename kaip Kirkilas nė kartą per televizijos ekranus įtikinėjo liaudį kad jokios krizės nėra !

Šiandien daugelis bando įkasti – opozicija - tyli – dar to betrūktų jei patys pripažinti bijoja pradėtu kitus įtikinėti, kad tikroji krizė mus aplenkė.

O ištiktųjų gąsdindami vieni kitus tuo baisiu žodžiu, mes pamirštame, kad į šią ekonominę duobę įkritome visi. Visi, tai reiškia, visas pasaulis, ir ši krizė yra globalus reiškinys. Manau visi suprantame, jog pasaulinė ekonomika smuko tikrai ne dėl Kirkilo priimtų sprendimų.
Tad ar verta buvusia vyriausybę pilti degutu ? Nejaugi Kirkilas turėjo per žinias pranešti kad KRIZĖ mus užklupo ir kad visi tapsime bedarbiais ? Juk tokiu atveju jau sekančia dieną būtų bankrutavę bankai!

Tai kas tikrasis krizės kaltininkas ?

Ekonomika yra labai inertiška, dažniausiai priimti sprendimai veikti pradeda mažiausiai po pusantrų metų. Todėl galima teigti, kad prielaidos krizei Lietuvoje atsirasti susidarė jau 2004-taisiais, o 2006-taisiais ji jau buvo pas mus, nors mes paprasti Lietuvos piliečiai to dar nematėme.

Tad jeigu pirmuosius apčiuopiamus krizės ženklus Lietuva pamatė praėjus vos trims mėnesiams po krizės JAV, vadinasi, įvykiai, lėmę tokį staigų ekonomikos lėtėjimą Lietuvoje, turėjo prasidėti maždaug 2007-tųjų pabaigoje. 2007-tųjų pradžioje Lietuvoje pradėjo didėti infliacija ir be perstojo kilti kainos, galima daryti išvadas, jog kaip tik tuo metu šalyje ir prasidėjo krizė, nulemta jau anksčiau padarytų valdžios sprendimų.

Krizei pasitarnavo nekilnojamo turto burbulas, apie kurį perspėjo ekonomistai jau 2004 metais. Tada vyriausybė bandė imtis priemonių ir apmokestinti nekilnojamą turtą. Bet kaip pamename kilo nepasitenkinimo banga, kuri pasinaudojo silpniausia grandimi ir garsiais šūkiais kaip „Žadate atimti iš pensininkų namus“ ar kažkas panašaus , tuomet valdęs Algirdas Brazauskas prieš seimo rinkimus negalėjo sau to leisti. Ir iš karto po rinkimų informavo, kad poste nežada ilgai užsibūti ir ketina maždaug po dviejų metų atsistatydinti. Kaip tarė taip ir padarė 2006 metais vasarą atsistatydino.

Tad būdamas puikus politikas, turintis gerus patarėjus, jis jau tuomet mate ir žinojo kaip baigsis 2004-2006 metu nekontroliuojamai kylančios nekilnojamo turto kainos, kurias stimuliavo mūsų bankai, ES pinigai, bei Emigrantu pinigai uždirbti svetur. Jis būdamas gudrus paliko postą, t.y leido srėbti košę neišmanėliams, bei tikėjosi, kad krizės padarinius teks spręsti naujajam seimui kurio rinkimai įvyko 2008 metais.

Štai maždaug tokiu modeliu naudodamiesi politikos oponentai vis kandžiojasi ir loja, nes nieko kito nelieka tik žavėtis A. Brazausko reveransais.

DABR ATSAKYKIT SAU atvirai, nejau tikite, kad priėmus savalaikius ir tinkamus sprendimus, LIETUVA liktu nepaliesta OAZE, ir ją aplenktu ekonomikos krizę ?
Jei taip, prašau įvardinkite nors vieną šalį kuri dabar išgyventu ekonomikos pakylėjimą ?

Panašios temos:
Naujas pretendentas Į Lietuvos Respublikos Prezidentus
Europarlamentarė Laima Andrikienė atsisakė atlyginimo padidinimo
Už Dalios Grybauskaitės dalyvavimą prezidento rinkimuose!
D. Grybauskaitė
2009 metai RENKAME LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĄ
Ar Laima Andrikienė dalyvaus LR Prezidento rinkimuose ?
Ar Petras Aukštrevičius dalyvaus LR Prezidento rinkimuose ?
Ar Algirdas Brazauskas dalyvaus LR Prezidento rinkimuose ?

Kitos temos:

Youniverse world 3D
Youniverse world 3D RU + VIDEO

TAGAI: Prezidentas, Pretendentai, Rinkimai, Kandidatai, Prezidento rinkimai


Lankytojai.lt - Reklamos mainų sistema

A.B. Gerbejas

Zaviuosi A. Brazausko izvalgumu.
Stai tikrasis politikas, zino kada iseiti, zino kada sugristi.
Nenustebsiu jei taps LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTU