Praleisti valdymą.
Pirmas

Internetas - pinigai - pradedančiųjų klaidos

Kaip neprarasti pinigus internetiniame biznyje ?

Daugelis pradedančiųjų susikūrę savo internetinį puslapį / bloga, pradeda galvoti kaip iš to turėti naudos, pradėti uždirbti pinigus – tai natūralu. Šiame straipsnyje pabandysiu aprašyti dvi pagrindines klaidas kurias daro pradedantieji ir beje tos klaidos nemažai kainuoja, kartais ne viena tūkstantį litų.

PIRMA KLAIDA.
Nepirkite produkto perpardavinėjimo teisių, neišsiaiškinę savo auditorijos(lankytojų) kategorijos.
Taip tai vienas iš būdų lengvai užsidirbti internete. Bet atminkite jei tai darysite nepagalvoję, neįvertinę ar to produkto kam nors iš jūsų lankytojų reikia galite patirti didelių nuostolių.

Daugelis pradedančiųjų nusiperka perpardavimo teises (paprastai jos kainuoja kelis tūkstančius litu) ir nustemba pamate kad to produkto niekas neperka. Nors tarkime jo pažįstamas parduoda kelioliką kartų daugiau.

Neskubėkite kaltinti produkto, reklamos, pateikimo būdo ar netgi produkto kainos. Jei Jūsų svetainė, blogas skirtas moterims t.y. jūsų pagrindiniai lankytojai yra moterys, tai kaip jūs galvojate kiek parduosite tarkime atsuktuvų komplektų ?

Taigi pirma taisyklė jei jau nusprendėte įsigyti teises perparduoti kokį tai produktą pirma įsitikinkite ar ta prekė sudomins jūsų lankytojus, arba įsitikinkite ar tarp jūsų lankytojų yra potencialių pirkėjų.

Taip pat atsiminkite kad paklausi prekė gyvenime, gali būti visai nepaklausi internete. Kad būtų garantuota sėkmė Jūs tiesiog privalote žinoti ko nori jūsų tipinis lankytojas.

ATMINKITE kiekvienas internetinis verslininkas turi įsisavinti, kad internete žmonės perka ne tai ko jiems tikrai reikia, bet tai ko jie nori.....

ANTRA KLAIDA.

Pirma išsiaiškinkite, kas tai yra bendradarbiavimo programa, tada naudokitės.

Kartais atrodo kad savo lankytojams paprasčiau pasiūlyti kitų tinklapių siūlomus produktus ar paslaugas. Bet atminkite kad Jūs rekomenduojate šį tinklapį ir visa atsakomybe iš dalies krenta ant jūsų tinklapio ar blogo.

Nemažai perdedančiųjų taip nudega pirštus. Būna kad pradedama uždirbti nemažus pinigus, bet laikui bėgant pasirodo kad jūsų rekomenduojamas tinklapis siūlo nekokybiškas prekes ar dar blogiau, apgaudinėja pirkėja. Tokiu atveju nukenčia ir jūsų reputacija, neretai tenka pamiršti šį domeną ir pradėti viska iš pradžių.

PATARIMAS:

Jei kompanija atrodo didelė ir stabili – tai dar nereiškia kad ji verta JŪSŲ
Jei kompanija siūlo didelius komisinius – tai dar nereiškia kad ji verta JŪSŲ

Vienintelis būdas įsitikinti kad siūlomos kompanijos produktas, paslauga yra kokybiška, tai pačiam tapti jos klientu. Tada drąsiai galėsite siūlyti jos paslaugas savo vartotojui, nebijodami prarasti reputacijos.

Taip pat nepatartina prasidėti su kompanijomis, kurios negražina pinigų tuo atveju jei Jūsų klientas lieka nepatenkintas. Vadinasi ji kažko bijo, ar kažką slepia. Turi būti garantuotas atbulinis ryšys su vartotoju

SAUGOKITE SAVO BRANGU VARDĄ ir atidžiai rinkitės su kuom bendradarbiaujate..

Šaltinis: cheatad
Rekomenduojame paskaityti:

Straipsniai apie Internetinį biznį - namuose
10 patarimų pradedančiąjam
Youniverse world 3D
Kaip Blogas padeda komercijai
Kur pinigai ?
Kaip internetinio puslapio dizainas veikia Jūsų pinigus. Daugumos pagrindinė klaida.
VIP servizu pardavimas Internetiniame-biznyje. Kaip padvigubinti pinigus.
Kaip padidinti tinklapio pelningumą dvigubai ?
Kaip padidinti uždarbį iš Google AdSense
Atgalinės nuorodos
Kaip padidinti lankomumą iš paieškos sistemų ?
Kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo ?
Kaip uždirbti iš blogo ?
4 būdai uždirbti pinigus internete
Naujas tyrimas
Kas yra PAYPAL ?
Kaip gauti pinigų nieko nedarant – pasinaudojus tinklapio lankomumu
What is PayPal ?
How to get money without anything - from this site attendance
On a business online - home
Internet - Money - Starter errors
10 tips for beginners
An online business-confession

TAGAI: Uždarbis, Internete, Pinigai, patarimai