Praleisti valdymą.
Pirmas

Koks generalinio prokuroro Algimanto Valantino ir prokuratūros likimas ?

Kauno pedofilijos byla, garsioji Telšių „SAMANĖLĖS“ byla, Vytauto Pociūno žūtis, dingę Lietuvoje JAV doleriai skirti Baltarusijos demokratijai paremti, Juro Abromavičiaus tyčinio nužudymo ir kitos rezonansinės bylos – tai tikrosios priežastys drebinančios generalinę prokuratūra ?

O gal tai kova dėl valdžios ? Kas tikrasis Lietuvos valdovas ? Eiliniam Lietuvos piliečiui darosi sunku susigaudyti ir vertinti veiksmus: ar prokuratūra daro spaudimą seimui pradėdama nagrinėti automobilių nuomos sutartis, ar seimas kėsinasi i prokuratūros savarankiškumą steigdamas įvairias komisijas seime, ar vyriausybė ir prezidentūra nežino kas darosi po Lietuvos padangę – nerandama atsakingų žmonių dėl CŽV kalėjimų Lietuvoje.

Kas tikrieji Lietuvos „valdovai“ žiniasklaidos įvardinti „pilkieji kardinolai“ ?

Generalinio prokuroro Algimanto Valantino atsistatydinimas, kas tai ?
Žmonių kovojančių prieš PEDOFILUS pergalė, ar „pilkųjų kardinolų“ kovos dėl valdžios padariniai ?

Matyt generalinės prokuratūros laukia rimtos permainos, panašu bus pakeisti aukščiausieji pareigūnai neužmirštant ir Generalinio prokuroro Algimanto Valintino pavaduotojų - Gintaro Jasaičio, Vytauto Barkausko.

Penktadienis, vasario 5 d. 2010 m. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė patenkino generalinio prokuroro Algimanto Valantino atsistatydinimo pareiškimą ir pasirašė dekretą dėl teikimo Lietuvos Respublikos Seimui pritarti A. Valantino atleidimui iš generalinio prokuroro pareigų.


,,Šis sprendimas yra priimtas laiku, nes, susiklosčius dabartinei situacijai ir aplinkybėms, Prokuratūra negali ir negalės efektyviai atlikti savo funkcijų. Visuomenės nepasitikėjimas Generalinės prokuratūros vadovybe paralyžiuoja visos prokuratūros darbą ir tampa trukdžiu ne tik kasdieniam prokuratūros darbui, bet ir būtiniausioms permainoms vykdyti", - teigia Prezidentė.

Gegužės 1-ąją baigiasi ir generalinio prokuroro pavaduotojų Vytauto Barkausko bei Gintaro Jasaičio kadencijos. Prezidentė mano, kad prokuratūroje, kaip ir teismuose, būtina vadovų rotacija, todėl šias pareigas turėtų eiti nauji, aukščiausios reputacijos ir kvalifikacijos žmonės.


Juokingi tampa kai kurių politikų pasisakymai, kai kalbama apie nonsensą, kaip įmanoma kad Prokuratūra nagrinės ar iškels byla, ar pradės ikiteisminį tyrimą savo vadovui. Juk pats generalinis prokuroras yra pasakęs, nesvarbu pažintys, giminystės ryšiai ir užimamos pareigos, jei padaryta veika žmogus turi už ją atsakyti.

Manau pats laikas pradėti aiškintis kokio pareigūno dėka (įtaka ar pageidavimu) buvo atleistas Telšių mokesčių inspekcijos vadovas ? Kokie galimi ryšiai sieja Algimantą Valantiną ir Ūsą ?

Kieno galimai įtakota nepriklausoma Teisėjų taryba pakeitė sprendimą dėl teisėjos Venskienės ?

Šaltinis: Prezidentės spaudos tarnyba,lrytas.lt

Rekomenduojame paskaityti:
Elektros energijos tarifai
VST ir RST skirstomųjų tinklų sujungimas
Ukrainietiška elektros energija be tarpininkų. Populizmas ?
LEO MAXIMA NDX Energija
Ekonomikos stabilizavimo ir gaivinimo programa - 2010 metų biudžetas
Motinystės išmokos
Ožkų gripas
Dažniausiai užduodami klausimai apie pandeminį gripą A(H1N1)v
Sveikatos viceministras Artūras Skikas apie Kiaulių gripą
KIAULIŲ GRIPAS A/H1N1 Šio amžiaus pandemija ar farmacininkų reklaminis triukas
Prezidentė neleis Sodros biudžeto gelbėti pažeidžiamiausių visuomenės sluoksnių sąskaita
Žiemą Europa be dujų ?
Ekonomikos stabilizavimo ir gaivinimo programa - 2010 metų biudžetas
Drąsiaus Kedžio filmuota medžiaga
Elektros energijos tarifai
Lietuvos Respublikos Prezidentės veiksmai reaguojant į pedofilijos skandalą
Lietuva išliks branduoline valstybe ?
LEO MAXIMA NDX Energija
Mokesčių didinimui TAIP
Lietuvai gali prireikti TVF paskolos
Youniverse world 3D
Reklama
Šiame straipsnyje išsakytos mintys, bei pozicija neturi nieko bendra su Lietuvos valstybės bet kokiomis institucijomis, vyriausybe ar prezidentūra. Straipsnyje išsakyta pozicija nebūtinai atitinka svetainės „LR Prezidentas“ pažiūrų. Mes suteikiame galimybe laisvai ir be cenzūros pasisakyti kiekvienam norinčiam. Straipsnius galite siųsti el. paštu arba registruokitės svetainėje. Savaitės geriausias pasisakymas (straipsnis) iškeliamas į pagrindinį puslapį, jei jis neprieštarauja Lietuvos respublikos įstatymams.

TAGAI: Generalinė prokuratūra, Algimantas Valantinas, atsistatydina, prezidentūra, prokuroras