Praleisti valdymą.
Pirmas

2012

2012 metų žiema bus šalta arba šilta, tik du variantai, tad kažkas bus teisus. 21 amžiuje dar tikite stebuklais ?

2012 metų žiauri žiemos prognozė. PROGNOZUOJAMA neregėta žiema. Ką apie tai sako Naglijus Šulija ?
2012 metai apgaubti mistikos skraiste, pasaulio pabaiga.
O kas nutiks, jei vis dėlto pasaulio pabaiga neateis ? Kokie įvykiai nusimato 2012 metais ?
Užbėgsiu už akių ir nuraminsiu mistikos gerbėjus, bus ir jums pateikta keletą faktų.
Tad ką mums žada 2012 metai:

Europos krepšinio veteranų čempionatas 2012 metais vyks Kaune
2012 metais NHL „Visų žvaigždžių“ savaitgalis vyks Otavoje
2012 metais Europos dviračių treko čempionatas gali įvykti Panevėžyje
2012 metais Pasaulio dviračių čempionatas vyks Olandijoje
2012 metais Taline vyks NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario posėdis
2012 m. Europos čempionatas UEFA vyks Lenkijoje ir Ukrainoje
2012 metų vasaros olimpinės žaidynės vyks Londone
2012 m. Afrikos Tautų taurė – 28-asis Afrikos Tautų taurės turnyras, vyksiantis Gabone ir Pusiaujo Gvinėjoje 2012 m. Čempionatas vyks 4 miestuose.
2012 metais 61-asis „Visų žvaigždžių“ savaitgalis vyks Orlande
Naujasis „Dodge Viper“ pasirodys 2012 m.
Negautą pensijos dalį numatyta išmokėti 2012 m.
2012 m. pasaulio pabaigos prognozė
2012 metais Žemę gali ištikti elektromagnetinė katastrofa
2012 metų Rusijos Federacijos Prezidento rinkimai
Milane 2012 metais įvyks VII Pasaulio šeimų susitikimas

Pasaulio pabaiga
Kokia žiema mus laukia 2012 metais ? Kaip Naglis Šulija vienoje radijo laidoje yra sakęs žiema bus normali t.y. mes buvome pripratę prie šiltų žiemų.
Pasak „Met Office“ britų metrologijos tarnybos žiemos Europoje turėtu būti šaltos ir sniegotos, nes sumažėjas saulės aktyvumas.

Kadangi ruduo šiltas visai ne nuostabu kad atsirandi priešingu prognozių:
"Ateinanti žiema bus kiek šiltesnė nei pastaraisiais metais, skelbia meteorologinių konsultacijų firma „Weather Bell Analytics“. "

Pasaulio pabaigos scenarijus arba kaip ateis pasaulio pabaiga ?

Majų kalendorius (2012 metais baigiasi majų kalendorius, gal būt kvaila manyti kad tais pačiais metais ateis ir pasaulio pabaiga, nes pagal majus jei pasaulio pabaiga būtų dar už kelių milijonų metų, tai tas vargšelis kuris rašė šį kalendorių turėtu tai daryti iki šiol).

Nibiru – Planeta X. - ši planeta turi atsitrenkti į mūsų žemę, taip sunaikindama visa gyvybe, bet nežinau kodėl šis mistinis faktas nepamirštas ir priskiriamas prie vieno iš variantų JUK JI TAI TURĖJO padaryti 2003 metais.

Juodoji skylė Reikėtu prisiminti Jankino hipotezė, kad gali atsirasti kombinuotas gravitacijos efektas tarp Saulės ir supermasyvios juodosios skylės, esančios Galaktikos centre (labai kompaktiškas radijo bangų šaltinis Paukščių tako centre.

Asteroidai bet deja mūsų astronomai neaptiko nei vieno dangaus kūno kuris trinktelėtu į žemę 2012 metais

Galaktikos išsilygiavimas spėjama, kad 2012 m. Saulės, Žemės bei Galaktikos centro išsilygiavimas į vieną liniją buvo išpranašautas majų ir sutaps su jų kalendoriaus pabaiga – 1990 m. viduryje tai paskelbė ezoterikas John Major Jenkins.
Arba pasak Wikipedijos:
Saulės sistemoje gravitacija lemia, jog Saulė ir jos planetos dalijasi ta pačia plokščia orbita - ekliptika. Dvylika Zodiako žvaigždynų juda kartu ar šalia ekliptikos ir laikui bėgant atsitraukia 1° per 72 metus. Tai vyksta dėl nedidelio žemės ašies svyravimo jai besisukant. Todėl, maždaug kas 2160 m. žvaigždynas, matomas pavasario lygiadienio rytą, pasikeičia. Toks pasikeitimas astrologijoje žymi naujos eros pradžią. Šiuo metu Žemė yra Žuvų eroje, tačiau ji greitu laiku turėtų pereiti į Vandenio erą. Per 26 tūkst. metų Žemė pereina per visus Zodiako žvaigždynus ir lygiadienių precesija atlieka visą ratą aplink ekliptiką.

Fenomenas grindžiamas galaktikos išsilygiavimu. Dabar pavasario lygiadienis vyksta Žuvų žvaigždyne, o žiemos lygiadienis - Šaulio žvaigždyne; šie žvaigždynai susikerta ties galaktikos pusiauju. Kas 2000 metų, žiemos saulėgrįžos metu, Saulė, Žemė ir galaktikos centras išsilygiuoja į vieną liniją ir Saulė pasislenka galaktikos vija. Teigiama, kad 2012 m. šis išsilygiavimas (tariamai išpranašautas majų) sutaps su majų kalendoriaus pabaiga ir žymės senosios eros arba viso pasaulio pabaigą.

Astronomai ir majanistai teigia, kad nėra pagrindo manyti, jog majai baktuno pabaigą siejo su apokalipse. Be to, majai neturėję tikslių astronomijos įrankių ir negalėję nustatyti galaktikos centro, o panašios konvergencijos įvyko ne kartą ir praėjo be incidentų (pvz., 1998 m.).

Saulės aktyvumas Saulės audra, gal vienas realiausių atveju, nes ten vyksta termobranduolinės reakcijos kurios yra nenuspėjamos, bet galingiausia saulės audra buvo 1859 metais, kad ji pasikartos mokslininkų teigimu mažai tikėtina. Bet žinot kaip su tais mokslininkais, man labai patiko Naglijaus Šulijaus palyginimas, kai jo paklausė kokia galimybe kad Lietuvoje greitu metu pasikartos 2010 metų audra, jis pasakė, kad kai patvino Vokietijoje upė ir ji nusinešė šimtus gyvybių, mokslininkai paskaičiavo, kad galimybė pasikartoti tokiam potvyniui yra daug nuliu po kablelio t.y. net teoriškai neįmanoma - DEJA potvynis pasikartojo jau kitais metais. Tad kas žino....

Polių pasikeitimas geomagnetiniai poliai Saulėje pasikeičia kas 22 metus, Žemėja - maždaug kas 400 000 – 500 000 metų (dar kai kurie šaltiniai „duoda“ ir 800 000 metų), tačiau gyvybei Žemėje tas kitimas nedaro baisaus apokaliptinio poveikio, manoma, kad per artimiausius tūkstančius metų to dar neįvyks.

Didysis neutronų greitintuvas pagimdys juodąją skylę Žemėje - kas nors kiek domisi mokslo pasiekimais tai žino, kad toks žvėriukas žemėje jau sukurtas, daugelis baiminasi, kad jis gali sukurti juodąją skylę žemėje.

III pasaulinis karas - ką čia be pakomentuosi, karas yra karas, o dar ATOMINIS. NOSTRADAMAS išpranašavo kad karas prasidės 2010 metais. Akloji Vanga paminėjo dar tikslesnę datą prasidės 2010-ųjų lapkritį, o baigsis - 2014-ųjų spalį. Atrodo galime būti ramūs juk šios datos jau praėjo, bet deja yra teigiančių, kad šis karas jau prasidėjo. VERTA SUSIMĄSTYTI !

Pasaulinė vyriausybė - kai kam šis faktas niekaip nesiriša su pasaulio pabaiga, kai kas tai mato kaip vienas iš žmonijos siekių. O kai kas vis dažniau prabyla apie 300 žmonių klubą.

Mano kukliais paskaičiavimais pasaulio pabaiga įvyks ir 2012 ir 2013 ir 2014 ir......
Todėl, kad tai tapo vienas iš pasipelnymo šaltinių, kino industrija, knygos. Bei visas internetinis pasaulis su nesuskaičiuojamų "blogerių" priešakį.

Kodėl nepriėmus už faktą ateiti pasaulio pabaigai faktai išvardinti "simunelyte" bloge:
2010 — Irgi nekokie reikalai. Baigsis nafta ir pasaulyje prasidės kova dėl resursų. Žemė nusisuks nuo Saulės. Lapkritį prasidės trečiasis pasaulinis karas pagal Vangą, kuriame bus panaudotas ir branduolinis ir bakteriologinis ir cheminis ginklas.
Pagal Kubilių, Lietuvoje padėtis dar nepradės gerėti. Pabrangs elektra. Pasak I.Šimonytės, 2010-aisiais, palyginti su šiais metais, ekonomikos nuosmukis sudarys 4 proc., toliau mažės atlyginimai ir vartojimas.

2011 — Vienas iš majų kalendorinio ciklo pabaigos variantų. Gana žinoma pasaulio pabaigos data. Galimas žemės susidūrimas su 2005 YU55 asteroidu. Dėl kažkodėl (gal dėl atominio karo) iškritusių radioaktyvių dulkių, Europoje labai sparčiai mažės gyventojų.
Lietuvai reikės pradėti grąžinti Sodrai paimtą paskolą. Jei pasaulio pabaiga prasidės staiga – gal grąžinti ir nebereiks. Apie tai mąsto gana daug seimo narių.

2012 (gruodžio 21 d). – ilgai lauktoji, aprašyta ir aprodyta pasaulio pabaiga. Čia jau tikresnė, arba patikslinta ir majų kalendoriaus pasaulio pabaigos data ir dar visa eilė visokiausių baisybių. Tik Vanga tai lyg ir kukliai nutylėjo.
Globalus sąmonės sukrėtimas ir naujos eros pradžia. Žemei susidūrus su Nibiru planeta, įvyks pasaulio pabaiga. Penktosios Saulės laikas, Saulės sistema atsistos šonu galaktikos ašiai, susijauks visi kosminiai ciklai, pasisuks žemės ašis ir t.t.
Lietuvos fiskalinis deficitas pasieks 67 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) – optimistinis variantas.

2013 — Ragnarokas. Skandinavų mitologijoje ragnarokas – mūšis, po kurio įvyks pasaulio žūtis. Mūšis įvyks tarp Odino vadovaujamų dievų ir Lokio vadovaujamų milžinų bei kitų chtoninių pabaisų (Mitai ir suomių grupės Lordi dainos).
Pabaigos ir pradžios diena!
Mirtingiesiems tai bus mirties diena, dievams – atgimimo diena.
Lietuva laimės Euro vizijoje. Tačiau I.Šimonytė teigia, kad Lietuvai įsivesti eurą 2013 metais nėra realu.

2014 — Dar viena, bet nuobodi pasaulio pabaiga. Iki saulės sistemos pagaliau atskris didžiulis kosminių dulkių debesis, šluojantis savo kelyje viską.
Švedijos bankų nuostoliai Lietuvoje sieks 29,2 mlrd. Švedijos kronų. Nėra ko džiaugtis. Švedai pasiima tik pelną. Nuostolius dalinsimės visi.

2015 — 9576 metų ciklo, pagal kažkokį slaptą kalendorių pabaiga, po kurio ši civilizacija žus. Apie to pradžią praneš kovo 20 d. – Visiškas saulės užtemimas (Šiaurės Amerikoje). Ta proga liepos 1 d. – Žemė, Venera ir Jupiteris išsidėstys vienoje linijoje.
Ir nors liepos 15 d. Tarpplanetinis kosminis erdvėlaivis New Horizons turėtų pasiekti Plutoną, bet mes to galim jau ir nebe sužinoti, nes įvyks kosminis incidentas, kurio metu atsiras sudaryta tik iš keistųjų kvarkų keistoji materija, viską aplink save verčianti ugniniu kamuoliu.
Beje, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė prognozuoja, kad iki 2015 metų Lietuva eurą gali ir įsivesti. Iki tol atlyginimai mažės litais.

2016 — Kažkoks Džeimsas Hansenas, žemės klimato tyrėjas tvirtina, kad tais metais ištirps ledynai ir didžioji dalis sausumos bus užtvindyta. Nanotechnologijų sąlygota katastrofa. Žmonės masiškai sirgs radiacijos sukeltomis ligomis. Europoje beveik neliks gyventojų. Daugelyje Amerikos valstijų bus panaikinti draudimai tuoktis su tos pačios lyties asmenimis.
Lietuvoje pradės veikti elektros jungtis su Švedija. Nors jei joje ir Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, nebebus gyventojų, tai nelabai mus ir bedžiugins.

2017 — Pagaliau pavyks sukurti Juodąją skylę Žemėje arba arti Žemės didžiajame hadronų priešpriešinių srautų greitintuve. Prasidės totalus visko susiurbimas.
Lietuvoje galimi du žymūs įvykiai – pradės veikti nauja atominė elektrinė ir bus pastatyti 4 nauji tardymo izoliatoriai su pataisos namais Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Pastarojo įvykio tikimybė didesnė.

2018 — Kinija ne taps, o liks didžiausia pasaulio supervalstybe. Geltonoji rasė pradės viešpatauti. Dar vienas branduolinis karas pagal Nostradamą. Fatalūs įvykiai, susieti su tamsiąja materija – didžiulis nebarioninės medžiagos kiekis susidurs su Saulės sistema.
Lietuvoje pradės veikti naujoji atominė elektrinė pagal Kubiliaus optimistinę prognozę.

2019 — Susidūrimas su asteroidu 2002 NT7. Kompiuteriai taps jau protingesni už žmones. Kibernetinė revoliucijos pradžia. Mašinos pradės valdyti.
Lietuvoje pradės veikti naujoji atominė elektrinė pagal Kubiliaus pesimistinę prognozę.

2020 — Dievas Višnus įgis savo dešimtą inkarnaciją, vadinamą Kalki Avatar, tam, kad sunaikintų demoną Kali ir išgelbėtų tyros širdies žmonės prieš sunaikinant pasaulį (Vedos).
Visoje ES vietoje bendros konstitucijos bus referendumu įvestas Šariatas, nes Europos gyventojų daugumą sudarys musulmonai. O Lietuva bus tik geografinis pavadinimas (Delfio orakulas ir Delfi komentarai).
Pagal Kubiliaus grupės engtą scenarijų, 2020 metais pastebimai pakils kaimo pragyvenimo bei buities lygis. (“Lietuvos ateities scenarijus. 2010-2020 metai”)
Ateivių invazija.

is serijos:Viskam Galas. "Kas yra elektra ir kaip ji greitu metu išnyks". from is serijos "Viskam galas" on Vimeo.

Šaltinis: simunelyte

TAGAI: 2012 pasaulio, pabaiga, pasaulio pabaiga, 2012 metų prognozės, 2012 metais pasaulio pabaiga,kas laukia lietuvos po 2012