Praleisti valdymą.
Pirmas

Paskolas ir kreditus teikiančios bendrovės


PASKOLAS TEIKIANČIOS BENDROVĖS
DAUGIAU PASIŪLYMŲ

mogo.lt logobigbank.lt logolitcredit.lt logovivus.lt logosmscredit.lt logo

Paplitusi paslauga, trumpalaikė paskola, arba kreditas internetu.
Šiuolaikinės technologijos taip ištobulėjo, kad galima gauti kreditą ar paskolą faktiškai neišėjus iš namų, reikalingas tik kompiuteris.

Daugelis svetainių teikiančios greituosius kreditus ar paskolas internetu deklaruoja, kad paskolą galimą gauti per 3-7 minutes.

Kaip visada 3-7 minutės tai reklaminis triukas ir būdas pritraukti kredito ar paskolos gavėją (klientą). Realiai tai užtrunka 7-10 min. o jei jūs neįgudęs vartotojas tai gali užtrukti ir ilgiau.

Atminkite, jums reikės prisiregistruoti, sistema turės jus patikrinti ir galų gale pervesti pinigus. Pats pinigų gavimas (t.y. kol realiai pinigai pasieks jūsų sąskaitą) ir užtrunka. Priklausomai kokiame banke turite sąskaitą ir kokiu paros metu užprašėte kredito.

Tad su reklaminiais šūkiais reikėtu atsargiau.
Žemiau išvardintos kelios bendrovės teikiančios greituosius kreditus:
Kuo dar viliojamas klientas ?
PASKOLA be užstato !
Nemokama paskola !
Pirmas kreditas nemokamai !
Greitas kreditas ir t.t.

Į ką turėtu atkreipti dėmesi žmogus imantis paskolą ar kreditą ?

1. Kokio dydžio palūkanas jums reikės mokėti.
Dažnai palūkanos skiriasi sutarties pradžios laikotarpio, nuo sutarties pabaigos laikotarpio. Atkreipkite į tai dėmesį ir išsiaiškinkite palūkanų dydi per visą sutarties laikotarpį. Pravartu žinoti ir suprasti kiek išviso sumokėsite palūkanų.

2. Pasidomėkite ar bus imamas administravimo mokestis.
Gali būti nustatytas vienkartinis mokestis (50 -100 Lt) arba neįvardijama konkreti suma, bet išreikšta procentais nuo palūkanų. Pasidomėkite kiek tai jums kainuos papildomai !

3. Kokia valiuta imsite paskolą ar kreditą ?
Tai labai svarbu ne tik dėl mokamų palūkanų dydžių skirtumo, bet ir nuo to ką žadate daryti su gautais pinigais. Pirksite daiktą kita valiuta ar litais ? Atminkite kad valiutos keitimo operacijos taip pat apmokomos, neužmirškite pasidomėti kiek jums tai papildomai kainuos.
Taip pat atminkite, kad grąžinti paskolą ar kreditą reikės ta valiuta kurią gavote paskolą, jei jūs gaunate pajamas litais, o paskolą ar kreditą teks grąžinti kita valiuta, valiutos konvertavimas kainuos. Pasidomėkite visais papildomais mokesčiais susijusiais su valiutu konvertavimu bei tarp bankiniais pavedimais, jei tokie bus reikalingi.

4. Imant didesnes paskolas ar kreditus gali būti reikalaujama papildomai apsidrausti. Įvertinkite kiek jums tai papildomai kainuos.

5. Mažai kas pasidomi, o kiek reikės mokėti bendrovei jei paskolą ar kreditą sugalvosite grąžinti anksčiau laiko.
Šias sąlygas vertėtu aptarti imant didesnes paskolas, ar ilgalaikes paskolas.

6. Pasirašant sutarti būtinai ją perskaitykite ir ypač atkreipkite dėmesį į smulkesni šriftą, žvaigždutes ar papildomas sąlygas. Dar vienas triukas, klientui nepalankesnes sąlygas iškelti ant lapo kitos pusės ir ją atversti kai klientui reikia tik pasirašyti.

Kreditas internetu neišeinant iš namų – paprasčiausias būdas gauti pinigų kai jų labiausiai reikia.

Kartais greitas kreditas yra vienintelė išeitis asmeniui, kuriam netikėtai atsirado nenumatytų nedidelių išlaidų, o kitų galimybių greitai gauti pinigų nėra.

Greiti kreditai yra trumpalaikė priemonė, skubiai prireikus pinigų.

Gauti kreditą yra itin lengva – nėra sunkių biurokratinių trukdžių ir tai pakankamai greita.
Greitų kreditų dydis gali svyruoti nuo 50 iki trijų menesinio dydžio pajamų.
Greitų kreditų palūkanos bus visada didesnės, nei įprastų paskolų, tačiau pagrindinis privalumas yra tas, kad tokio tipo kreditus galima gauti kur kas paprasčiau, nei įprastas paskolas. Šauniausia, kad greitam kreditui gauti paraišką galima pateikti internetu ir pinigus į banko sąskaitą gauti tą pačią dieną ar po kelių minučių.

Populiariausios greitųjų kreditų įmonės:

smspinigai
smscredit
euroecredit
momentcredit
soho credit
viasms
pegasuscredit
kreditas5000
credit24
pinigine
paskolosjums
paskoliukas
icredit
bigbank
bobutes paskola

Atminkite, kad grąžinant kreditą Jums už pavedimą teks sumokėti banko nustatytus mokesčius. Kreditą ir apskaičiuotas palūkanas nemokamai galite grąžinti klientų aptarnavimo skyriuose jų darbo laiku.

Paskola (paskolos sutartis – sutartis, kuria viena šalis (paskolos davėjas) perduoda kitos šalies (paskolos gavėjo) nuosavybėn pinigus arba rūšies požymiais apibūdintus suvartojamuosius daiktus, o paskolos gavėjas įsipareigoja grąžinti paskolos davėjui tokią pat pinigų sumą (paskolos sumą) arba tokį pat kiekį tokios pat rūšies ir kokybės kitų daiktų bei mokėti palūkanas, jeigu sutartis nenustato ko kita.

Paskolos sutartis pripažįstama sudaryta nuo pinigų arba daiktų perdavimo momento.

Paskolos gavėjas tampa jam perduotų daiktų (pinigų) savininku. Nuo daiktų perdavimo momento paskolos gavėjui tenka daiktų atsitiktinio žuvimo ar sugedimo rizika.

Priešingai nei kreditas, kuris yra tik sutartinė prievolė, paskola yra sandoris.


Paskolos gavimo tvarka unijoje

1. Norint gauti paskolą, pirmiausia reikia tapti kredito unijos nariu.

Su asmens dokumentu atvykstate į uniją, užpildote prašymą dėl narystės, įsigyjate 100 Lt vertės pajų (jis lieka Jūsų nuosavybe, išstodami iš unijos galėsite atsiimti pajų).

2. Užpildyti paraišką paskolai gauti.

Pasakykite unijos darbuotojui, kokiam tikslui Jums reikalingi paskola/pinigai ir jis Jums pateiks reikalingą paraiškos formą - tai gali būti būsto įsigijimui, būsto remontui, verslui finansuoti ar vartojimui. Paskoloms iki 50 000 Lt būtinas laiduotojas - žmogus, turintis pajamų bei nekilnojamojo turto, kuris laiduotų už paskolos gavėją. Pateikiant paraišką dėl paskolos, būtina pateikti ir laiduotojo asmens dokumento kopiją bei užpildytą laidavimo paraišką.

Paskoloms virš 50 000 Lt arba ilgesnėms nei 5 metų laikotarpio paskoloms būtinas nekilnojamojo turto įkeitimas.

3. Pateikti dokumentus paskolai gauti.

Paraišką paskolai;
Laidavimo paraišką;
Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo;
Pajamas įrodančius dokumentus, jeigu tai ne atlyginimas (nuomos pajamos, ūkininkavimo pajamos, pajamos pagal autorines sutartis ir pan.);
Siūlomo įkeisti nekilnojamojo arba kilnojamojo turto preliminarų vertinimą bei nuosavybę patvirtinančius dokumentus pateikite unijos darbuotojui.

4. Atsakymą dėl paskolos suteikimo gausite per 1-2 dienas.

Su Jumis susisieks paskolų vadybininkas ir informuos apie priimtą sprendimą. Unija, įvertinusi nario galimybes grąžinti paskolą, gali paprašyti papildomų paskolos užtikrinimo priemonių. Jeigu atsakymas teigiamas, su vadybininku suderinsite patogų laiką atvykti pasirašyti paskolos ir laidavimo sutarčių. Paskola išmokama grynais arba pavedimu, iškart po visų dokumentų pasirašymo.

Jeigu paskola suteikiama įkeičiant nekilnojamąjį arba kilnojamąjį turtą, suderinsite laiką paskolos sutarties pasirašymui, turto įkeitimo sandorio patvirtinimui pas notarą. Paskolos išmokėjimas vykdomas po įkeičiamo turto lakšto užregistravimo hipotekos registre.

Skirtumas paprastas - greitis, mobilumas, patogumas. Tuo tarpu, kai banko klientai privalo laukti eilėse, po to pildyti daugybę dokumentų kreditui gauti ir galų gale laukti ilgą laiką atsakymo ar bus suteiktas kreditas, greitųjų kreditų įmonėje paraiška yra patikrinama per kelias minutes. Būna gyvenimiškų situacijų, kai laukti nebegalima ir pinigų reikia kuo skubiau, tokiu atveju atsiskleidžia visi privalumai, kuriuos teikia kreditas internetu. Greitą kredito suteikimą lemia technologinės naujovės ir jų pritaikymas darbe. Visos duomenų bazės, skirtos įvertinti kliento mokumui, yra prieinamos internetu, todėl kreditorius visus reikalingus duomenis gali gauti realiuoju laiku. Įvertinti mokumą užtrunka vos keletą minučių, kadangi informacija yra išanalizuojama labai greitai. Po mokumo vertinimo, kreditas suteikiamas internetu į kliento banko sąskaitą, kuri būna nurodyta registracijos metu.
PRABANGOS mokestis, KAS TAI ?
Viskas apie D. Grybauskaite
Liberalesni darbo santykiai
Mokesčių didinimui TAIP
Motinystės išmokos
Prezidentė neleis Sodros biudžeto gelbėti pažeidžiamiausių visuomenės sluoksnių sąskaita
Lietuva išliks branduoline valstybe ?
Ekonomikos stabilizavimo ir gaivinimo programa - 2010 metų biudžetas
Elektros energijos tarifai
VST ir RST skirstomųjų tinklų sujungimas
LEO MAXIMA NDX Energija
Ožkų gripas
Lietuvos Respublikos Prezidentės veiksmai reaguojant į pedofilijos skandalą
Lietuvai gali prireikti TVF paskolos

Šaltiniai: Galimybė gauti paskolą internetu. Kreditas internetu - tai greitas kreditas internetu. Pirmas kreditas nekainuoja, pirmas kreditas nemokamai., Pirmas kreditas Nemokamai., Kreditas internetu – paprasčiausias ir greičiausias būdas pripildyti savo kišenes, Paskolos internetu asmenims nuo 18 metu, Piniginę paskolą internetu gaukite geriausiomis sąlygomis. Paskola internetu, Vartojimo paskola, Greita paskola , paskolos, paskola, paskola būstui, paskoliukas, paskola studentams, paskola internetu, paskola internetu visa para, paskola isiskolinusiems, paskola ikeiciant nekilnojama turta, paskola internetu bedarbiams, internetu paskolos, internetu paskola, papildyti saskaita internetu, kreditas, kreditai, kredito unija, kredito unijos, kreditai.lt, kreditas5000, kreditas 123, kreditas 24, kreditas ir debetas, kreditas isiskolinusiems, kreditas internetu visa para, kreditas iki 5000, kreditas internetu, pirmas kreditas nemokamai, kreditas internete, kreditas paskola, kreditas paskolai

Greitas kreditas - tai

Greitas kreditas - tai tumpalaikės paskolos internetu kurioms gauti nereikalingas joks užstatas. Straipsnyje pateiktas sąrašas greituosius kreditus teikiančių įmonių kurios gali Jums suteikti trumpalaiki kreditą.

Jei jūsų netenkina greitieji kreditai visuomet galite pasirinkti bankų teikiamas vartojamąsias paskolas.

Vartojamoji paskola - tai pinigai, kuriuos skirtingomis palūkanomis teikia bankai dažniausiai asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms. Vartojamosios paskolos gali būti su arba be draudimo. Apsaugotas kreditas suteikia skolininkui garantiją, jog darbo netekimo arba ligos atveju nustatytą laikotarpį bankas dengs palūkanas.

Kėkviena paskola kokia ji bebūtų yra rizikingas iššūkis kėkvienam kuris negali pilnavertiškai pasirūpinti savo finansine padėtimi. Prieš imant paskolą yra labai svarbu įvertinti savo galimybes, kad sugebėtumėte laiku gražinti paskolą ir išvengtumėte neplanuotu nemalonumų.

Paskolos internetu tai vienas iš patogiausių ir paprasčiausių būdų pasiskolinti pinigų tuomet kada Jums jų tikrai reikia !

Kur geriausia imti greita kredita?

Kur geriausia imti greita kredita? Kuo skiriasi kreditas nuo paskolos? Pats cia ieskau visada kur imti, bet gal yra kur dar geriau kur jie nesako? http://www.paskolos365.com/greitas-kreditas-internetu/

Geriausia niekada neimti

Geriausia niekada neimti greito kredito

Kredito grąžinimas

Kredito pratęsimas

Jeigu iki kredito grąžinimo dienos negalite padengti įsiskolinimo, jums gali būti suteikta galimybę kredito grąžinimo terminą atidėti.

Kredito grąžinimo termino atidėjimą galite padaryti atvykę į kompanijos būstinę klientų aptarnavimo skyrių arba internetu.

Kredito grąžinimo termino atidėjimo žingsniai kredito kompanijuose (tikslintis, skirtingose kompanijose gali neatitikti):
Sumokėkite Jums suteikto kredito palūkanas, kurių dydį galite rasti kredito sutartyje arba susisiekite su kredito kopanija;
Pasirašoma kredito grąžinimo termino atidėjimo sutartis;

Kredito grąžinimo termino atidėjimo žingsniai internetu:
Sumokėkite Jums suteikto kredito palūkanas, kurių dydį galite rasti kredito sutartyje arba susisiekite su kredito kompanija;

Įspėjimas

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.
Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.
Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti.
Jei galite, neimkite paskolos, neimkite kredito.

Apie greituosius kreditus

Greitas kreditas internetu neišeinant iš namų – tai pats paprasčiausias būdas gauti pinigų tuo metu, kai jų labiausiai reikia. Neretai greitas kreditas yra vienintelė išeitis asmeniui, kuriam netikėtai atsirado nenumatytų nedidelių išlaidų, o kitų galimybių greitai gauti pinigų nėra. Greiti kreditai yra puiki trumpalaikė priemonė, kai skubiai prireikia pinigų, nes juos gauti yra itin lengva – nėra sunkių biurokratinių vingrybių ir visa tai gali išsispręsti vos per keliolika minučių. Greitų kreditų dydis gali svyruoti nuo 100 iki 1000 litų ar net daugiau klientams, kurie yra lojalūs ir laiku grąžina pasiskolintus pinigus. Suprantama, greitų kreditų palūkanos bus visada didesnės, nei įprastų paskolų, tačiau pagrindinis privalumas yra tas, kad tokio tipo kreditus galima gauti kur kas paprasčiau, nei įprastas paskolas. Šauniausia, kad greitam kreditui gauti paraišką galima pateikti internetu ir pinigus į banko sąskaitą gauti tą pačią dieną.

Kaip bobutes paskola suviliojo mane

Pavyzdžiui, skolinamasi 1 000 Lt, sutartį sudarant 30 dienų terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 95 proc., BVKKMN – 185 proc., bendra mokėtina palūkanų suma 30 dienų laikotarpiui - 90 Lt, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1090 Lt.

Įsiapreigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės:
•Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo.
•Pažeidus prievolę vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį laiku vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba į teismą.
•Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės;
•Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusias dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo.
•Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.
Pateikite paraišką internetu
Užsiregistruokite svetainėje.
Prisijunkite prie vartotojo zonos, pasirinkite norimą paskolos sumą, terminą ir spauskite „Teikti paraišką“.

Pateikite paraišką SMS žinute
Užsiregistruokite svetainėje.
Pateikite prašymą SMS žinute (kaina 1 Lt) numeriu 1398 su tekstu:
PASKOLA asmens kodas suma terminas b
pvz., PASKOLA 8010121234 5000 12 b

O stai kodel as pasirinkau vivus.lt

Patikimas kreditorius

Klientai pasitiki Vivus.lt dėl kokybiško ir greito aptarnavimo bei sąžiningų sutarties sąlygų

Gaukite pinigų nedelsiant

Nuo paraiškos pateikimo iki pinigų pervedimo praeis vos 15 minučių.

Nėra dėl ko jaudintis

Patogu ir paprasta pratęsti grąžinimo terminą.
Kaip viskas vyksta: kaip skolintis, kaip grąžinti?

Каip pasiskolinti?

Trys paprasti žingsniai, 15 minučių ir reikiama pinigų suma bus Jūsų sąskaitoje:
Registruokitės > Pateikite paraišką kreditui > Gaukite pinigus.

Каip pasiskolinti?

Кaip grąžinti?

Dalinius kredito mokėjimus galite atlikti mokėjimo grafike numatytomis datomis arba terminą atidėti sumokant pratęsimo mokestį.

Sužinokite daugiau - kaip grąžinti kreditą

Kodėl skolintis iš Vivus.lt?

Skolintis iš Vivus.lt nebrangu, greita ir saugu.

Sužinokite daugiau - kodėl verta skolintis iš Vivus.lt

Skolinkitės atsakingai?

Prieš pateikdami paraišką kreditui objektyviai įvertinkite, ar galėsite tvarkingai kas mėnesį mokėti kredito įmokas.

Sužinokite daugiau - kada galima skolintis ir kada nerekomenduojama
Pildykite paraišką internetu

1 Pateikite paraišką kreditui internetu! Kredito skaičiuoklėje pasirinkę sumą ir terminą spauskite "Teikti paraišką".
2 Užsiregistruokite Pateikę paraišką, užpildykite nesudėtingą registracijos formą.
Perveskite 0,01 Lt į Vivus.lt banko sąskaitą - taip patvirtinsite savo tapatybę ir leisite saugiai sužinoti Jūsų banko sąskaitą, į kurią ir pervesime kredito pinigus.

3 Gaukite pinigus Gavę Jūsų paraišką, per keletą minučių mes priimsime sprendimą dėl kredito išdavimo ir pranešime apie tai SMS žinute bei el. paštu. Teigiamo atsakymo atveju per 10-15 minučių pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą.

Norėdami kreiptis dėl kredito, turite būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos pilietis(-ė) ir nuolat gyventi Lietuvoje, negalite būti uždelsę kitų kreditų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų. Registruotis ir 0,01 Lt pervesti reikia tik vieną kartą. Grąžinus vieną kreditą ir norint kreiptis dėl naujo, užtenka pateikti paraišką.
Vivus.lt siūlo 250-5,000 litų kreditus 1-24 mėnesių laikotarpiui. Pinigai į kliento sąskaitą pervedami itin greitai. Grąžinti Vivus.lt kreditą galima tiek naudojantis elektronine bankininkyste, tiek bet kurio banko filiale.

Norintys gauti kreditą turi būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai ir nuolat gyventi Lietuvoje, negali būti uždelsę kitų kreditų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų.

Registracija kreditui atliekama internetu. Tai leidžia mūsų klientams sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikia vykti iki kredito įstaigos, o pinigai gaunami neįtikėtinai greitai. Be to, kiekvienam klientui sukuriamas internetinis profilis, kuriame jis gali lengvai peržiūrėti savo sąskaitas, pasitikrinti mokėjimų datas, prisiminti sutarties sąlygas, susipažinti su naujienomis, ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Vivus.lt savo klientams siūlo vienas iš palankiausių kredito sąlygų ir terminų:
žemos palūkanų normos, palyginus su kitomis greituosiuos kreditus siūlančiomis bendrovėmis;
nemokamas kredito paraiškos nagrinėjimas;
ypatingas dėmesys kiekvienam klientui;
užtikrinamas konfidencialumas ir duomenų saugumas;
įvairios skolinimosi ir grąžinimo galimybės;
specialūs pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos

Greitieji kreditai internete. Ką reikia žinoti?

Kreditas galimas nuo 1. karto

Greitieji kreditai internete. Ką reikia žinoti?

Greitieji kreditai arba sms - kreditai - tai patogus būdas pasiskolinti pinigų trumpam laikotarpiui. Pavyzdžiui, kai pritrūksta pinigų iki atlyginimo, trūksta pinigų iki reikalingos sumos stambiam pirkiniui arba atsiranda neplanuotų išlaidų. Tūkstančiai žmonių jau pasinaudojo greitųjų kreditų, kuriuos labai paprasta gauti, privalumais. Taipogi, pinigus galima gauti valandos bėgyje, ir netgi savaitgaliais. Lėšos bus pervestos į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Atkreipkite dėmesį, kad daugelis greituosius kreditus teikiančių įmonių taiko nuolaidas, akcijas ir lojalumo programas nuolatiniams klientams. Be to, jeigu asmuo ima sms - kreditą pirmą kartą, dauguma įmonių yra pasirengusios išduoti beprocentį greitąjį kreditą.

Mes rekomenduojame susilaikyti nuo paslaugų, kurias teikia įtartinos įmonės bei įmonės, apie kurias klientai atsiliepia neigiamai. Mūsų partnerių tarpe - tik patikrintos ir patikimos įmonės, kurios jau seniai dirba šiame rinkos sektoriuje. Tai BigBank, Creditstar, Ferratum, LitCredit, SMS Credit, Sohocredit, VIA SMS, Vivus ir kiti.

Jeigu Jūs vėluojate sumokėti įmokas, negalite laiku padengti įsiskolinimų ir Jums nesiseka susitarti dėl kredito grąžinimo laikotrapio pratęsimo, tai šis konkretus atvejis yra fiksuojamas duomenų bazėje kaip negatyvus. Negatyvių atvejų buvimas kreditų istorijoje gali apsunkinti kreditų, lizingo ar kitokių paslaugų gavimą ateityje arba jas ženkliai pabranginti. Jeigu skola nebus apmokėta, byla gali būti perduota į teismą. Tokiu atveju prie skolos sumos bus pridėtos papildomos išlaidos, susijusios su teisminio proceso vykdymu. Su papildoma informacija apie uždelstas arba nesumokėtas įmokas, darbo principais ir atnaujinimų politika galima susipažinti kreditus teikiančių įmonių tinklapiuose.

Kotik neparaso kad paimtum paskola

Nukopijuotas tekstas :
Pirmos paskolos nemokamai

Nurodome, kad tik nedaugelis kredito įmonių šiuo laikotarpiu suteikia paskolas visiškai nemokamai. Nepraleiskite progos pasinaudoti tokia galimybe.

Kokią paskolą rinktis?

Visų pirma, turite nuspresti, kam Jums reikia asmeninės paskolos. Jei Jūsų kreditingumo istorija bloga, tačiau norite gauti paskolą pirkti namui ar automobiliui, Jūs turėtumėte ilgiau laukti. Tokiu atveju galite sukurti savo kreditą ir kreiptis dėl reikalingos automobilio ar namo paskolos. Žmonėms, kurie gauna paskolas mažiems trumpalaikiams projektams, asmeninė paskola gali būti pakankama. Tada kai, jau nuspręsite, ką ketinate daryti su greitąja paskola ir kiek Jūsų manymu, Jums reikės pasiskolinti, ateis laikas pasitarti ir su skolintojais.

Pasidomėkite savo asmeniniu banku, kad galetumėte įvertinti, kokią paskolą jis gali Jums pasiūlyti. Jei jums patinka pasiūlymas, suteikiantis ir tinkamas palūkanų normas, tai nesivaržydami pasirašykite sutartį. Tačiau norėdami gauti geresnį pasiūlymą, jūs turbūt norėsite pasidairyti kitur. Jei jūsų kreditingumo informacija nėra gera, galėtumėte paieškoti informacijos internete apie tai, ką skolintojai siūlo dėl asmeninių paskolų žmonėms turimtiems blogo kredito istoriją.

Kokio dydžio paskolos galiu tikėtis?

Priklausomai nuo to, koks yra jūsų kredito rezultatas, skolintojai paskolins tam tikrą sumą. Suma, kurią jūs galite gauti paskolai, gali taip pat priklausyti ir nuo to, iš kur imate paskolą. Palūkanų norma taip pat yra nepastovus rodiklis. Skolintojai gali siūlyti jums skirtingą terminą paskolos grąžinimui: 12, 24, 36, 48, ir 60 mėnesių. Mėnesiniai mokėjimai gali būti mažesni esant ilgesniam mokėjimo periodui, bet palūkanų norma gali būti aukštesnė. Rinkitės pirmą paskolą nemokamai.

Kreipdamiesi dėl asmeninės paskolos, pirmiausia pasidomėkite bankų pasiūlymais. Jei pasiūlymas Jūsų netenkina, arba bankas pritaria/ nepritaria dėl jūsų kredito, galite atlikti paiešką, kad patys įvertintumėte, kuris skolintojas bus tinkamiausias jums. Jei pasiūlymas jus visiškai tenkina, o sutarties detalės nekelia nerimo, tai galite drąsiai pasirašyti sutartį.

Asmeninės paskolos

Paskolos internetu

Asmeninės paskolos apima daugelį skirtingų tipų ir terminų. Kam jūs planuojate panaudoti pinigus, per kiek laiko norite grąžinti paskolą, ir daugelis kitų faktorių nurodo, kiek paskola gali jums kainuoti. Yra tam tikra informacija, kurią reikia žinoti įvedant į paieškos laukelį žodį “paskola”.

Jei jūs esate namo savininkas, protingiausias būdas pasiskolinti pinigų įkeičiant jūsų namus. Šios paskolos yra žinomos kaip naminės teisingumo paskolos. Skolintojai, apskaičiavę jūsų sukauptą turtą, nustato pinigų sumą, kurią galėtų jums paskolinti. Naminės teisingumo paskolos turi mažiausią palūkanų normą ir joms yra lengviausia pasiruošti. Šie asmeninių paskolų tipai gali taip pat būti prailginti ilgesniam laikotarpiui. Tai padeda neleisti jūsų darbo užmokesčiui labai sumažėti.

Nedidelio dydžio paskolų, kurias jus galite paimti, tipai gali būti suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: apdraustos ir neapdraustos. Apdrausta paskola yra pasiskolinamų pinigų suma su vertingo objekto įkeitimu kaip užstatas. Tipiniu pavyzdžiu galėtų būti įkeičiamas už paskolą perkamas automobilis (lizingas). Jeigu Jus neįstengiate išmokėti apdraustos paskolos, jūs prarandate savo kaip užstatą įkeistą daiktą (turtą). Grįžtant prie pavyzdžio apie automobilį, jeigu jūs neišmokate automobiliui suteiktos paskolos, jūsų automobilis bus perimtas kreditoriaus, t.y., turėsite jį sugrąžinti. Šie paskolų tipai, kadangi kaip užstatas mainuose už paskolą yra naudojamas vertingas objektas, turi mažesnę palūkanų norma, negu turėsime neapdraustos paskolos atveju. Šiuo atveju nėra užstato, t.y., jokio įkeičiamo daikto, todėl jūs realiai nieko neprarandate nesumokėję savo paskolos. Būtent dėl šios priežasties neapdraustos paskolos (paskolos be turto įkeitimo) paprastai pasižymi didesnėmis palūkanomis negu apdraustos paskolos.

Kokių palūkanų tikėtis?

Naminės teisingumo paskolos taip pat turi mokesčių pranašumų. Tai reiškia, kad priklausomai nuo jūsų situacijos, jūs galite sugebėti gauti tokias palūkanas, kurias sumokate mokesčiams. Kaip jūs jau įsitikinote, tai yra labai ekonomiškas būdas pasiskolinti pinigų.

Kitas pasirinkimas yra negarantuota paskola, taip pat žinoma kaip asmeninė paskola. Šios paskolos nėra gaunamos įkeičiant turtą. Dėl to jų palūkanų norma yra didesnė ir ši paskola ilgainiui jums gali kainuoti daugiau. Negarantuotos paskolos yra pavojingesnės, kadangi nėra jokio laiduotojo skolintojui. Palūkanų norma yra nustatyta pagal paskolos rizikos laipsnį, kuris yra daugelio faktorių kombinacija, tokių kaip paskolos dydis ir jūsų kredito galimybės.

Paskola automobilio įsigijimui

Kai kurie žmonės nusprendžia panaudoti kreditines korteles skolinimuisi. Tai yra geras pasirinkimas esant trumpalaikiam pirkimui. Ieškokite kortelės, kuri siūlo jums nedidelę pradinę normą. Daug kortelių pasiūlys 0 % šešis mėnesius per metus. Vertėtų pasirinkti tokią kortelę, kuri teikia tokius pasiūlymus kaip grynųjų pinigų grąžinimas, avialinijos mylios ar kiti pritraukiantys klientus pasiūlymai.

Automobilių paskolos yra kitas asmeninės paskolos tipas. Šios paskolos yra gaunamos transporto priemonei įsigyti ir yra ganėtinai lengvai suteikiamos. Jūs galite pasiskolinti pinigų automobiliui isigyti asmeniškai arba verslui. Palyginkite šiuos pasirinkimus kuo anksčiau. Skolintojas gali jums siūlyti savo paslaugas, bet jas rinktis reikėtų atsargiai. Automobilių paskola yra negalima jei jūs neketinate tapti automobilio savininku.

Tiems, kas turi blogą kreditingumo istoriją ar apribotą pasirinkimą, gali būti naudinga ir vienos dienos paskola. Šie paskolų tipai yra paprastai dviejų savaičių terminui ar ilgesniam, priklausomai nuo kompanijos nuostatų ir jūsų mokesčių sąrašo. Turėkite omenyje, kad šios paskolos yra ganėtinai brangios. Jūs išleisite daugiau nei imdami asmeninę paskolą. Ji turi būti panaudojama tik kaip pagalbinė priemonė ir tik trumpam laiko tarpui.

Greitieji kreditai internete. Ką reikia žinoti?

Greitieji kreditai arba sms - kreditai - tai patogus būdas pasiskolinti pinigų trumpam laikotarpiui. Pavyzdžiui, kai pritrūksta pinigų iki atlyginimo, trūksta pinigų iki reikalingos sumos stambiam pirkiniui arba atsiranda neplanuotų išlaidų. Tūkstančiai žmonių jau pasinaudojo greitųjų kreditų, kuriuos labai paprasta gauti, privalumais. Taipogi, pinigus galima gauti valandos bėgyje, ir netgi savaitgaliais. Lėšos bus pervestos į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Atkreipkite dėmesį, kad daugelis greituosius kreditus teikiančių įmonių taiko nuolaidas, akcijas ir lojalumo programas nuolatiniams klientams. Be to, jeigu asmuo ima sms - kreditą pirmą kartą, dauguma įmonių yra pasirengusios išduoti beprocentį greitąjį kreditą.

Mes rekomenduojame susilaikyti nuo paslaugų, kurias teikia įtartinos įmonės bei įmonės, apie kurias klientai atsiliepia neigiamai. Mūsų partnerių tarpe - tik patikrintos ir patikimos įmonės, kurios jau seniai dirba šiame rinkos sektoriuje. Tai Creditstar, LitCredit, SMS Credit, Sohocredit, VIA SMS, Vivus ir kiti.

Jeigu Jūs vėluojate sumokėti įmokas, negalite laiku padengti įsiskolinimų ir Jums nesiseka susitarti dėl kredito grąžinimo laikotrapio pratęsimo, tai šis konkretus atvejis yra fiksuojamas duomenų bazėje kaip negatyvus. Negatyvių atvejų buvimas kreditų istorijoje gali apsunkinti kreditų, lizingo ar kitokių paslaugų gavimą ateityje arba jas ženkliai pabranginti. Jeigu skola nebus apmokėta, byla gali būti perduota į teismą. Tokiu atveju prie skolos sumos bus pridėtos papildomos išlaidos, susijusios su teisminio proceso vykdymu. Su papildoma informacija apie uždelstas arba nesumokėtas įmokas, darbo principais ir atnaujinimų politika galima susipažinti kreditus teikiančių įmonių tinklapiuose.

Skolintis, ar nesiskolinti?

Paskolos internetu – tai pagalba krizės atveju, trūkstamas lašas iki visiško tikslo įgyvendinimo ar galima sėkminga investicija – viskas priklauso nuo to, kaip pinigus panaudosite. Vis dėlto Vivus.lt primena, jog paskola internetu yra atsakingas sprendimas, ir prieš jį priimant verta savęs paklausti, skolintis ar nesiskolinti.

Bet kaip graziai tai beskambetu, NESISKOLINK - tik pagalvok o kiek reikes grazinti ?
Tai ka pasirinksi ?

Nesiskolinkite, jei vėjai kišenėje švilpaus dar ilgai

Jeigu Jus domina greita paskola, norėdami ją gauti, turėsite užpildyti atitinkamas registracijos formas. Jose prašysime nurodyti ir su Jūsų mokumu susijusius duomenis. Deja, asmenims, kurių pajamos pastaruoju metu nebuvo pastebimos, paskola internetu nėra suteikiama. Numanydami, kad vėjai švilpaus kišenėse ir artimiausiu laiku, Vivus.lt nerekomenduoja įsiskolinti – juk paskolintą sumą turėsite grąžinti, o tam reikalingos nuolatinės pajamos.

Skolintis , jeigu staiga ištiko krizė ?

Vartojamosios paskolos internetu pinigai gali tapti reikšminga pagalba, staiga ištikus krizei – netekus darbo, patyrus nuosavybės turto nuostolių, išaugus šildymo kainai, atsiradus sveikatos problemų, ar kitų nenumatytų išlaidų. Tuomet paskolos internetu pinigai gali greitai ir paprastai padėti susitvarkyti su kilusiais nepatogumais.

Dabar pagalvok jei netekai darbo ar reikia skolintis ?
Is ko atiduosi jei neturi darbo!

Nesijaudink, greiciausiai tu turi turta, kuri is taves atims, uz skolas.
Tad gal verciau susiverzti dirzus ? Ir gyventi pagal isgales ?

Skolintis, jeigu trūksta nedaug ?

Planuojate kelionę, perkate automobilį ar naują baldų komplektą, tačiau vis dar trūksta kelių šimtų ar tūkstančių litų? Padėti gali paskola internetu, suteikiama visiems mokiems ir atsakingiems asmenims, galintiems vėliau grąžinti pasiskolintąjį kreditą. Jeigu iki tikslo išpildymo reikia tiek nedaug – leiskite jam gyvuoti jau dabar.

O gal geriau pasirink kita varinta ?
Nezinai koki ?
Ogi pik lizingu, arba issimoketinai !
Pasiskaiciuok kiek sutaupysi.
Skaiciuoti moki ?
Tad pries imdamas pinigus pasiskaiciuok kiek realiai paemeiai ir kiek reikes atiduoti, bei pagalvok kokia paskola rinktis.
Paskaiciuok
Apsispresk
Issirink
Pamastyk ar tikrai to reikia
Pagalvok ar sugebesi grazinti
Ir uzsisakyk paslauga
SEKMES :-)))

ka reik zinot imant paskola banke

ka reik zinot imant paskola banke ?
1. Prisiimi finansinius įsipareigojimus.
2. Tampi skolingas bankui.
3. Grąžinsi kur kas daugiau nei paėmiai.
4. Gali prarasti viską ką iki šiol turėjai
5...

Pagalvok ar tau reikia paskolos, ar tu gali ir ar sugebesi grazinti..

Paskolu kreditu gundymo menas

Mūsų kreditai visiems gyvenimo atvejams! Jei prireikė pinigų smulkioms išlaidoms ar atostogoms, galvojate apie buto remontą ar net automobilį, iki 7000 Lt dydžio paskolos be užstato galite teirautis iki 2 metų laikotarpio. Kadangi dabar kreditai išduodami sumažintomis palūkanomis, kiekvienam finansiškai patikimam klientui galime pasiūlyti dar geresnes skolinimosi sąlygas.

Iš pradžių turite užsiregistruoti mūsų puslapyje. Tam turite turėti mobilųjį telefoną ir internetinės bankininkystės kodus, kad galėtumėte prisijungti prie savo asmeninės sąskaitos. Į ją bus pervestas Jūsų kreditas.
Po registracijos turite pervesti mums 0,01 Lt registracijos mokestį, kuris patvirtins Jūsų tapatybę.
Atlikus aukščiau išvardintus veiksmus, belieka išsirinkti, kokios norite paskolos, ir užpildyti paraišką. Per 15 minučių po paraiškos užpildymo kreditas gali būti Jūsų sąskaitoje!

Jau ilgiau kaip penkerius metus teikiami vartojamieji kreditai palankiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Suomijos šalių gyventojų. Didelio tarptautinio tinklo ir gerų finansinių rodiklių dėka, klientai gali mėgautis gerai vertinamos ir patikimomis paslaugomis: trumpalaikiai kreditai ir ilgalaikės paskolos teikiamos sumažintomis palūkanomis bei pailgintais terminais, kiekvieno paskolos gavėjo finansinis patikimumas kruopščiai tikrinamas, norint, jog klientas gautų geriausią jam tuo metu tinkantį finansavimo sprendimą, ir užtikrinant atsakingo skolinimo politiką.

Vyksta akcija: pirmas kreditas iki 750 Lt – nemokamai.
Registracijos mokestis: 0.01 Lt
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 7 iki 90 dienų.
Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 250 iki 750 Lt, nuo 2-o kredito – iki 1000 Lt, nuo 3-o – iki 2000 Lt.

Vyksta akcija: Pirma paskola iki 1000 litų - nemokamai.
Registracijos mokestis: 0.01 Lt
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų.
Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 100 iki 1000 Lt, nuo 2-o kredito – iki 1500 Lt, nuo 3-o – iki 2000 Lt.
Premijiniai litai: Rekomenduok "SMScredit.lt" savo draugams ir gauk 30 litų į savo sąskaitą, jeigu jie užsiregistruos "SMScredit.lt" sistemoje ir paims kreditą.

Vyksta akcija: Pirma paskola iki 500 Lt – nemokamai.
Registracijos mokestis: 0.01 Lt
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 15 iki 30 dienų.
Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 250 iki 500 Lt, nuo 2-o kredito – iki 750 Lt, nuo 3-o – iki 1500 Lt.

Vyksta akcija: Pirmas kreditas iki 750 Lt – nemokamai.
Registracijos mokestis: 0.01 Lt
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų
Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 100 iki 750 Lt, nuo 2-o kredito – iki 1000 Lt, nuo 3-o – iki 1500 Lt

Registracijos mokestis: 1.00 Lt
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 15 dienų iki 6 mėnesių.
Galimos kredito sumos: pirmą ir antrą kartą – nuo 250 iki 750 Lt, nuo 3-o kredito – iki 2000 Lt, nuo 5-o – iki 4000 Lt.

Vyksta akcija: paimk pirmą kreditą dabar, o mokėti pradėk tik po 3 mėnesių!
Registracijos mokestis: 0.01 Lt
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 1 iki 24 mėnesių.
Galimos kredito sumos: nuo 250 iki 5000 Lt (kredito limitas kiekvienam „Vivus“ klientui nustatomas individualiai).
Premijiniai litai: Rekomenduok "Vivus.lt" savo draugams ir gauk 20 litų į savo sąskaitą, jeigu jie užsiregistruos "Vivus.lt" sistemoje ir paims kreditą.

• 19 proc. metinė palūkanų norma;
• jokio sandorio sudarymo mokesčio;
• jokio kredito tvarkymo mokesčio;
• skolinantis 2 000 litų, kai sutartis sudaroma 30 mėnesių su draudimu, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 25,89 proc., draudimo kaštai – 5,1 proc., mėnesio įmoka – 88,58 Lt, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 2 657,4 Lt. Skolinantis kitokią nei 2 000 Lt sumą arba pasirinkus kitokį nei 24 mėn. sutarties terminą – nurodyti dydžiai gali skirtis
• bendra vartojimo kredito suma nuo 250 iki 20 000 Lt;
• skolindamiesi iki 2 000 Lt, galėsite pasirinkti mokėjimo terminą iki 3 metų;
• skolindamiesi daugiau nei 2 000 Lt, galėsite pasirinkti mokėjimo terminą iki 5 metų.

Šiuolaikines finansu rinka yra tikrai labai ivairus ir apima platu pasiulymu, skirtu tiek privatiems asmenims ir mažoms ar didelems imonems. Šiuo metusparčiausiai auganti šaka i rinką, kad visos bendroves, teikiančios su rušies paskolą siulo SMS žinute. Tokio tipo sprendimai iš tikruju yra labai populiarus ir labiausiai ieškoma po finansiniu klientams. Kas pritraukia toki dideli skaičiu žmoniu, suinteresuotu SMS žinutę su šiu paskolu ? Giliai suprasti finansiniu pasiulymu šio tipo sekmes specifiką yra arčiau pažvelgti i ju savybes. Pirmasis požymis, išskiriantis pirmiau minetu rušiu pasiulymus siulomu produktu tradiciniai bankai, nereikia išeiti iš namu ir aplankyti artimiausią banko skyriu del sandorio. Daugeliui žmoniu, tai tikrailabai patogu, nes gyvena kaimo vietovese dažnai neturi galimybes greitai keliauti i artimiausią miestą, ir jis taip pat kainuoja, moketina i biudžetą. Ir mes norime skolintis pinigus, o ne prarasti juos be jokiu paskolos garantija. Paskolos SMS idealiai šioje situacijoje, nes mes darome visą per iš jusu megstamiausia kede namuose komfortą internete dokumentus. Tiesiog eikite i atitinkamą tinklalapi, kuriame rasite visą informaciją, mums reikia susipažinti su. Jeigu mes priimsime sprendimą imti paskolą, mes galime saugiai elgtis igyvendinti formalumus,svarbiausia yra užbaigti paskolos paraišką internete. Paprastai, galite ivesti savo asmeninius duomenis itraukti i mano pasą, kontaktinius duomenis ir kai kurios paprastos informacija apie pajamas, uždirbtas, kad bus suteikti mums patirti skolą.

Jus neturite bijoti, kad musu duomenys patenka i blogas rankas, nes jis yra saugomas ir naudojamas tik už atsiustą prašymą mus tvarkymą. Atpažinimas musu žmoniu paprastai po patikrinimo tekstiniais pranešimais, nes šis pasiulymas tipas yra tik SMS paskolos žodžiai. Jeipaskola yra suteiktas mums, kad musu paraiška bus priimta ir mes tikimes, kad perkelti programą i nurodytą banko sąskaitą. Mokejimai paprastai atliekami per 15 minučiu gauti kreditą. Grąžinimo nurodytą dieną, kuri, žinoma, gali buti pratęstas už papildomą mokesti. Siekiant grąžinti skolą mums nereikia eiti i bet kuri istaiga ar filialas, nes jums padaryti atitinkamą sumą pervesti i sąskaitą, iš kurios jus turite pinigu. Taip formalumai lengvai ir greitas aptarnavimas yra patsgeriausias budas pritraukti klientu, kurie tikisi, profesionalumą ir išreikšti pinigu i savo sąskaitą. Pasiulymai tokio pobudžio, skirta visiems suinteresuotiems turi susitikti su patvirtinimo.

paskolos internetu – geriausiomis sąlygomis, kaip saviems anūkams. Bobutė nemėgsta ilgai užtrukti, todėl paskola internetu suteikiama paprastai ir greitai. Štai atmintinė Jums, norintiems pasiskolinti.

Naudokite skaičiuoklę

Pagrindinis klausimas, kuris, tikriausiai, Jums kyla, nusprendus pasiskolinti, visuomet yra tas pats – kas ir kiek kainuoja? Atsakymas į jį – tituliniame svetainės lape. Naudodami skaičiuoklę, Jūs lengvai galite matyti, kokiomis sąlygomis yra suteikiamas greitas kreditas. Atminkite – greitis yra nemokamas, kiekvienas kreditas internetu suteikiamas vienodai greitai, kad ir kokia suma tai būtų. Tačiau kredito kaina ir palūkanų norma kinta priklausomai nuo to, kokiam terminui skolintis Jūs ketinate.

Naudokite skaičiuoklę ir įvertinkite savo galimybes – kokią sumą kas mėnesį Jūs galėsite nesunkiai grąžinti, ir kiek laiko tai norėtumėte daryti? Pagal tai, kokiam terminui paskola internetu yra imama, ir koks jos dydis, yra nustatoma kredito kaina, kurią matote skaičiuoklės apačioje. Tad atsakymai į pagrindinius klausimus – skaičiuoklėje.

Laikykitės įsipareigojimų

Net ir skolinantis iš draugiškos finansiniai įsipareigojimai yra svarbūs. Bobutė pasitiki Jumis, todėl Jums suteikiamos paskolos internetu. Neapvilkite skolintojos, ir kredito grąžinimo įmokas mokėkite laiku. Už pradelstus mokėjimus yra skaičiuojamas papildomas mokestis, o visiškas būtinų mokėjimų ignoravimas gali priversti ir susidurti su teisine atsakomybe.

Tapkite lojaliu klientu

Patiems lojaliausiems klientams plačiausiai atveria savo piniginę. Jeigu paskola internetu buvo suteikta tris kartus, o Jūs nevėlavote grąžinti pasiskolintų pinigų, tuomet tampate vienu iš lojalumo programos dalyvių. Jiems siūlo itin palankias sąlygas, ir kitos paskolos internetu Jums suteikiamos dar geresnėmis kainomis.

Susipažinkite su reikalavimais

Mielai paskolintų visiems, kas į ją kreipiasi, tačiau, norėdama būti tikra, jog pinigai bus grąžinami laiku, ji besiskolintiems taiko kelis paprastus reikalavimus. Jeigu norite pasiskolinti, Jūs turite būti LR pilietis, turintis savo asmeninį dokumentą. Tikrinant Jūsų mokumo istoriją, turi būti nustatyti, jog neturite pradelstų mokėjimų, o Jūsų esami finansiniai įsipareigojimai nesudaro daugiau kaip 40 proc. pajamų. Turite būti dirbantis asmuo, kurio pajamos siekia bent 1000 litų / mėn. Teisėsaugos paieškomiems asmenims kreditai nėra suteikiami

GREITAI! - Kai pinigų reikia skubiai, tuoj pat. Nuo paraiškos pateikimo iki pinigų pervedimo praeis tik 15 minučių.

NAUDINGA! - Kreditas internetu suteikiamas be užstato ar laidavimo, nereikia pažymų apie turtą. Taupome Jūsų laiką ir pastangas.

PATOGU! – Paskola suteikiama neiškeliant kojos iš namų, nereikia niekur eiti ar važiuoti, laukti, paraiškos priimamos internetu ar SMS visą parą. Jokių eilių!

PAPRASTA! – Greitai ir lengvai užpildoma anketa, supaprastinta paraiškos peržiūros ir paskolos suteikimo procedūra.
•Pirmas kreditas 0% palūkanų!
•Kreditai iki 2000 Lt.
•Pirmą kartą registruotiems vartotojams kreditas iki 500 Lt.
•Pageidaujamą sumą pasiskolinsite per 15 minučių ir galėsite naudoti pagal poreikius.
•Minimalus dokumentų rinkinys – asmens duomenys kliento tapatybės patikrinimui ir mokumo įvertinimui.
•Paskola (kreditas) internetu pervedama į asmeninę kliento banko sąskaitą.
•Nesudėtingas ne tik paskolos gavimas, bet ir grąžinimas. Paskola internetu - patogus ir efektyvus pasirinkimas šiuolaikiniams žmonėms, taupantiems ir vertinantiems savo laiką!

Skolinkitės neišeidami iš namų - SKOLINKITĖS ATSAKINGAI!

Greitas kreditas - tai laikina finansinė pagalba ir atsakingas įsipareigojimas, kuris turi būti įvykdytas laiku.

Įvertinkite savo ir šeimos finansines galimybes, kurios leistų laiku grąžinti kreditą (pagal Lietuvos banko valdybos nutarimu patvirtintas Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingojo skolinimosi taisykles, vidutinės vartojimo kredito gavėjo įmokos dydis pagal visus turimus asmens įsipareigojimus turi sudaryti ne daugiau kaip 40% vartojimo kredito gavėjo pajamų, pripažįstamų tvariomis).

Prieš pasirašant greitojo kredito sutartį, susipažinkite su sutarties sąlygomis.

Jei kyla finansinių sunkumų, susisiekite su kreditoriumi ir tarkitės dėl skolos grąžinimo.

Ko gero, jau teko girdėti, kad paskolos gali būti suteikiamos ir internetu? Tačiau ar žinote, kokios yra jų rūšys ir kaip vyksta pinigų skolinimosi procesas? Jei ne, šis straipsnelis kaip tik jums – perskaičius šią informaciją, dėl paskolos internetu nekils jokių klausimų.

Vienos populiariausių paskolų, kurios yra suteikiamos internetu – greitieji kreditai. Kokiais atvejais verta rinktis šią paskolą? Greitieji kreditai puikiai pravers įvairiose gyvenimiškose situacijose: norint pirkti stambesnį pirkinį organizuoti šventę ar vykti į kelionę. Labai svarbu tai, jog tokio pobūdžio paskolą gauti yra ypač lengva: tereikia išsiųsti SMS žinutę, nurodyti reikiamus duomenis ir jau po keliolikos minučių pinigai atsiduria jūsų sąskaitoje.

Dar vienas paskolos, kuri gali būti suteikiama internetu, tipas yra paskola be užstato. Reikia pabrėžti, jog imant tokią paskolą galima pasiskolinti ne itin didelę sumą (ji dažniausiai siekia nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių). Ką reiškia paskola be užstato? Tai yra susiję su nedidele suma, kurią galima gauti imant šią paskolą. Paskola be užstato, reiškia, jog asmeniui, norinčiam pasiskolinti pinigų, paskolą teikianti įmonė ją paskolina, tačiau įmonės darbuotojai neturi jokių garantijų, kad paskola bus grąžinta laiku. Paskola be užstato puikiai pasitarnauja įvairiais gyvenimo atvejais, be to, ji puikiai tinka studentams. Paskolos be užstato gavimo procesas yra labai panašus į greitųjų kreditų paskolos gavimo procesą. Tiesiog tereikia išsiųsti trumpąją žinutę, nurodyti reikiamus duomenis ir jau keliolikos minučių galėsite planuoti kur išleisite gautus pinigus.

Šiais laikais paskola internetu jau nieko nebestebina. Lietuvoje kreditai internetu dalijami jau daugiau nei penkerius metus. Per šį laikotarpį greitas kreditas tapo nebe naujovė, o kasdienybė.

Tačiau net ir tada, kai greita paskola internetu visiems pasiekiama per penkias minutes, kreditų birža tampa vis populiaresnė. Kodėl? Visų pirma todėl, kad paskolos internete paprastai teikiamos už itin dideles palūkanas. Dauguma žmonių nori gauti kelis pasiūlymus ir išsiaiškinti, kuris greitasis kreditas bus pigesnis. Šiuo atveju kreditų birža yra bemaž vienintelis patikimas sprendimas. Mūsų sistemoje Jūs galite palyginti ar vieno kreditoriaus siulomas vartojimo kreditas yra pigesnis nei kito kreditoriaus siūloma vartojimo paskola. Mūsų klientai supranta, kad momentinis kreditas, gal ir pats greičiausias kelias link pinigų, tačiau greitosios paskolos gali tapti rimta finansine našta, jei sprendimai priimami paskubomis ir tinkamai neivertinus greitos paskolos be uzstato kainos.

Kita kreditų biržos populiarumo priežastis – tai itin platus teikiamų paskolų spektras. Mūsų internetinėje sistemoje momentiniai kreditai ar vartojimo paskolos, kitaip nei greitųjų kreditų bendrovėse, užima toli gražu ne pagrindinę vietą. Ilgalaikes paskolos, ypač būsto paskolos anksčiau nebuvo prieinamos internetu. Tačiau dabar, Jūs galite gauti pasiūlymus net dėl verslo paskolos ar paskolos su užstatu net neišeidami iš namų. Paskola su įkeitimu (buto, sklypo ar namo), verslo paskola ar paskola su užstatu (automobilis, technika ar pan.) žinoma negalės būti per kelias minutes išduota internetu. Paskola su ikeitimu privalo būti įforminama pas notarą ir įregistruojama. Tačiau nepaisant to, Jūs tikrai sutaupysite laiko ir pinigų, ieškodami kreditavimo sprendimo mūsų sistemoje.

Na o svarbiausia tai, kad kreditų biržoje paskolą gali gauti net ir tie, kas paskolos negavo kitur. Kreditai bedarbiams pas mus vieni populiariausių. Nepaisant to, kad paskolos nedirbantiems bankuose ir kredito unijose yra neįmanomas dalykas, pas mus jis net labai realus. Tokias paskolas teikia gan nemažai mūsų sistemoje registruotų privačių asmenų. Paskolos nedirbantiems dažniausiai bus paskolos su užstatu, tačiau įmanoma ir paskola be užstato. Viskas priklauso nuo daugelio aplinkybių. Paskola be uzstato bedarbiui gali būti suteikta, jei prašoma suma nėra itin didelė, asmuo neturi itin didelių registruotų skolų ar teisminių ginčų. Taip pat paskolos be įkeitimo bedarbiams yra galimos, kai už siteiktos paskolos grąžinimą laiduoja kitas asmuo. Paskola uz uzstata nedirbančiam asmeniui bus pasiūlyta, jei prašoma didelė pinigų suma, yra pradelstų įsiskolinimų ar kitų neigiamų aplinkybių. Būtina atkreipti dėmesį ir į tai, kad paskola be įkeitimo tiek dirbančiam, tiek bedarbiui visais atvejais bus brangesnė nei paskola su ikeitimu. Tad paskolos už užstatą turi ir privalumų – kreditoriai jas paprastai teikia mažesnėmis palūkanomis.

Paskola įkeičiant turtą – viena labiausiai kreditorių vertinamų paskolų rūšių. Kai prievolei užtikrinti įkeičiamas likvidus nekilnojamasis turtas, kreditorius apsisaugo nuo paskolos negrąžinimo rizikos. Įkeisdami turtą pelnote didesnį kreditorių pasitikėjimą, kuris padidina tikimybę, kad kreditorius ne tik patenkins Jūsų prašymą, bet ir nustatys mažesnes palūkanas.

Nesunku suprasti, kad paskola įkeičiant turtą labai paranki ir Jums, ir kreditoriui, nes kreditorius nesijaudina dėl pinigų negrąžinimo rizikos, o Jūs gautas lėšas galite panaudoti savo nuožiūra – ne tik verslui plėsti arba jam pradėti, bet ir naujam žemės sklypui ar būstui įsigyti.

Gavę paskolą, savo nuosavybės teisės į turtą neprarandate. Užtikrinamosios paskolos mechanizmas yra skaidrus – sudarius sutartį su kreditoriumi ir tinkamai ją patvirtinus notarų biure, Jūsų nuosavybės teisės į nekilnojamąjį turtą pažymėjime įrašoma, kad šis nekilnojamasis turtas yra įkeitimo pagal sudarytą sutartį objektas. Pasibaigus sutarties galiojimo laikui ir Jums sumokėjus visą sutartyje iš anksto aptartą sumą bei palūkanas, bet kuris nekilnojamas turtas (žemės sklypas, butas ar namas) nustoja buvęs sutarties objektu.

Paskola įkeičiant turtą – viena labiausiai kreditorių vertinamų paskolų rūšių. Kai prievolei užtikrinti įkeičiamas likvidus nekilnojamasis turtas, kreditorius apsisaugo nuo paskolos negrąžinimo rizikos. Įkeisdami turtą pelnote didesnį kreditorių pasitikėjimą, kuris padidina tikimybę, kad kreditorius ne tik patenkins Jūsų prašymą, bet ir nustatys mažesnes palūkanas.

Nesunku suprasti, kad paskola įkeičiant turtą labai paranki ir Jums, ir kreditoriui, nes kreditorius nesijaudina dėl pinigų negrąžinimo rizikos, o Jūs gautas lėšas galite panaudoti savo nuožiūra – ne tik verslui plėsti arba jam pradėti, bet ir naujam žemės sklypui ar būstui įsigyti.

Gavę paskolą, savo nuosavybės teisės į turtą neprarandate. Užtikrinamosios paskolos mechanizmas yra skaidrus – sudarius sutartį su kreditoriumi ir tinkamai ją patvirtinus notarų biure, Jūsų nuosavybės teisės į nekilnojamąjį turtą pažymėjime įrašoma, kad šis nekilnojamasis turtas yra įkeitimo pagal sudarytą sutartį objektas. Pasibaigus sutarties galiojimo laikui ir Jums sumokėjus visą sutartyje iš anksto aptartą sumą bei palūkanas, bet kuris nekilnojamas turtas (žemės sklypas, butas ar namas) nustoja buvęs sutarties objektu.
juridiniams asmenims siūlo verslo paskolas įvairiems tikslams įgyvendinti:

•paskolos komerciniams pastatams ir patalpoms įsigyti;
•paskolos komerciniam transportui įsigyti;
•paskolos įrenginiams įsigyti;
•paskolos apyvartinėms lėšoms didinti.
Verslo paskolos suteikiamos įvairiomis sąlygomis, atsižvelgiant į paskolos paskirtį.

Refinansavimas paskolos palūkanoms sumažinti
Dažniausiai žmonės renkasi refinansavimą norėdami sumažinti palūkanų normą. Tarkim, per tą laiką, kai buvo paimta paskola, padėtis rinkoje pasikeitė, atsirado naujų įdomių pasiūlymų ir palūkanų normos kituose bankuose galėjo sumažėti.

Refinansavimas siekiant pakeisti paskolos grąžinimo terminą
Jeigu susidūrėte su sunkumais grąžinant kreditą, galbūt tikslinga padidinti paskolos grąžinimo terminą, pratęsti jį dar keletą metų. Tokiu atveju galite rinktis refinansavimą arba perkreditavimą.

Refinansavimas siekiant pakeisti paskolos sumą
Būna, kai reikia naujos paskolos, o ankstesnė dar negrąžinta. Dėl to Jums nereikia imti naujas paskolas. Kur kas parankiau refinansuoti paskolą ją padidinant.
kreditoriai siūlo paskolas gyventojams būstui įsigyti, įsirengti ar remontuoti įkeičiant perkamą arba turimą būstą ar bet kokį kitą nekilnojamą turtą. Taip pat galimas žemės sklypo įkeitimas ketinantiems statyti namą, ar pastatyto bet neįrengto namo įkeitimas siekiant jį įrengti, sutvarkyti aplinką ir gerbūvį.
•Neretai pasitaiko, kad pritrūksta lėšų būsto įsigijimui arba vis nesusitaupote pakankamai pinigų patogiam buto, namo ar sodo įrengimui ar remontui . Siekiantiems įsigyti, pasistatyti, įsirengti ar susiremontuoti nuosavą būstą
Greitas kreditas yra viena iš greičiausiai populiarėjančių ir labiausiai paplitusių paskolų rūšių šiuo metu. Ši paskolų rūšis yra populiari labiausiai dėl to, jog gali būti suteikta kone kiekvienam Lietuvos respublikos piliečiui. Kitas kriterijus, kodėl ši paskola yra tokia populiari yra tas, jog greitas kreditas iš tiesų yra greitos. Kitais žodžiais tariant, po paskolos paraiškos užpildymo, kreditoriai susisieks su Jumis labai greitai. satisfakcija Galite pasiskolinti pinigų asmeninėms,namų ūkio, šeimos, kelionei, būstui remontuoti, automobiliui įsigyti ar kitiems tikslams pasiekti. Šių paskolų privalumas yra tas, jog jos suteikiamos labai greitai.
Šiandien, XXI amžiuje, yra skirtingų nebankinių finansinių institucijų, kurios, veikdamos panašiomis sąlygomis, savo klientams skolina pinigus. Šiuo metu vertėtų atkreipti dėmesį į restruktūrizavimo kreditus ir paskolas, kurios tampa vis populiaresnės. Taigi, kas tai yra? Kokiomis sąlygomis teikiamos šios paskolos?

Restruktūrizavimo kreditas ir paskola – tai nebankinė paslauga, kuri šnekamojoje kalboje vadinama „kreditu su antstoliu“. Kodėl taip? Pirmiausia dėl to, kad praktiškai nei vienas bankas, teikiantis bankinį kreditą, nenori suteikti paskolos Klientui, kuris jau yra įsipareigojęs antstoliui. Toks asmuo bankui yra mažai patikimas, kad galėtų grąžinti tokią paskolą. Todėl rinkoje atsiranda nebankinių institucijų, siūlančių restruktūrizavimo paskolas, ir antstoliui įsipareigojęs asmuo gali gauti paskolą. Tai yra puiki galimybė išbristi iš sunkios padėties.
RESTRUKTŪRIZAVIMO KREDITAS IR PASKOLA

Šiandien, XXI amžiuje, yra skirtingų nebankinių finansinių institucijų, kurios, veikdamos panašiomis sąlygomis, savo klientams skolina pinigus. Šiuo metu vertėtų atkreipti dėmesį į restruktūrizavimo kreditus ir paskolas, kurios tampa vis populiaresnės. Taigi, kas tai yra? Kokiomis sąlygomis teikiamos šios paskolos?

Restruktūrizavimo kreditas ir paskola – tai nebankinė paslauga, kuri šnekamojoje kalboje vadinama „kreditu su antstoliu“. Kodėl taip? Pirmiausia dėl to, kad praktiškai nei vienas bankas, teikiantis bankinį kreditą, nenori suteikti paskolos Klientui, kuris jau yra įsipareigojęs antstoliui. Toks asmuo bankui yra mažai patikimas, kad galėtų grąžinti tokią paskolą. Todėl rinkoje atsiranda nebankinių institucijų, siūlančių restruktūrizavimo paskolas, ir antstoliui įsipareigojęs asmuo gali gauti paskolą. Tai yra puiki galimybė išbristi iš sunkios padėties.

RESTRUKTŪRIZAVIMO KREDITAS IR PASKOLA

PASKOLOS BEDARBIAMS

Jei svarstote, iš kur gauti pinigų, ypač jei Jūs šiuo metu neturite nuolatinio darbo, o Jūsų kredito istorija atrodo gana kukli – visada galite pamąstyti apie paskolą bedarbiams. Jas suteikia bendrovės ar privatūs asmenys, todėl niekas iš Jūsų nesitikės pajamų pažymos, kredito istorijos ar kitų dokumentų, dėl kurių net galva apsisuka. Paskola yra puikus sprendimas tiems, kuriems reikia greitai ir lengvai gauti pinigų smulkioms išlaidoms
geriausiomis sąlygomis, kaip saviems anūkams. Bobutė nemėgsta ilgai užtrukti, todėl paskola internetu suteikiama paprastai ir greitai. Štai Bobutės atmintinė Jums, norintiems pasiskolinti.

Naudokite skaičiuoklę

Pagrindinis klausimas, kuris, tikriausiai, Jums kyla, nusprendus pasiskolinti, visuomet yra tas pats – kas ir kiek kainuoja? Atsakymas į jį – tituliniame svetainės lape. Naudodami skaičiuoklę, Jūs lengvai galite matyti, kokiomis sąlygomis yra suteikiamas greitas kreditas. Atminkite – greitis yra nemokamas, kiekvienas kreditas internetu suteikiamas vienodai greitai, kad ir kokia suma tai būtų. Tačiau kredito kaina ir palūkanų norma kinta priklausomai nuo to, kokiam terminui skolintis Jūs ketinate.

Naudokite skaičiuoklę ir įvertinkite savo galimybes – kokią sumą kas mėnesį Jūs galėsite nesunkiai grąžinti, ir kiek laiko tai norėtumėte daryti? Pagal tai, kokiam terminui paskola internetu yra imama, ir koks jos dydis, yra nustatoma kredito kaina, kurią matote skaičiuoklės apačioje. Tad atsakymai į pagrindinius klausimus – skaičiuoklėje.

Laikykitės įsipareigojimų

Net ir skolinantis iš draugiškos Bobutės finansiniai įsipareigojimai yra svarbūs. Bobutė pasitiki Jumis, todėl Jums suteikiamos paskolos internetu. Neapvilkite skolintojos, ir kredito grąžinimo įmokas mokėkite laiku. Už pradelstus mokėjimus yra skaičiuojamas papildomas mokestis, o visiškas būtinų mokėjimų ignoravimas gali priversti ir susidurti su teisine atsakomybe.

Tapkite lojaliu klientu

Patiems lojaliausiems klientams Bobutė plačiausiai atveria savo piniginę. Jeigu Bobutės paskola internetu buvo suteikta tris kartus, o Jūs nevėlavote grąžinti pasiskolintų pinigų, tuomet tampate vienu iš lojalumo programos dalyvių. Jiems Bobutė siūlo itin palankias sąlygas, ir kitos paskolos internetu Jums suteikiamos dar geresnėmis kainomis.

Susipažinkite su reikalavimais

Bobutė mielai paskolintų visiems, kas į ją kreipiasi, tačiau, norėdama būti tikra, jog pinigai bus grąžinami laiku, ji besiskolintiems taiko kelis paprastus reikalavimus. Jeigu norite pasiskolinti, Jūs turite būti LR pilietis, turintis savo asmeninį dokumentą. Tikrinant Jūsų mokumo istoriją, turi būti nustatyti, jog neturite pradelstų mokėjimų, o Jūsų esami finansiniai įsipareigojimai nesudaro daugiau kaip 40 proc. pajamų. Turite būti dirbantis asmuo, kurio pajamos siekia bent 1000 litų / mėn. Teisėsaugos paieškomiems asmenims kreditai nėra suteikiami

Šiandien, XXI amžiuje, yra skirtingų nebankinių finansinių institucijų, kurios, veikdamos panašiomis sąlygomis, savo klientams skolina pinigus. Šiuo metu vertėtų atkreipti dėmesį į restruktūrizavimo kreditus ir paskolas, kurios tampa vis populiaresnės. Taigi, kas tai yra? Kokiomis sąlygomis teikiamos šios paskolos?

Restruktūrizavimo kreditas ir paskola – tai nebankinė paslauga, kuri šnekamojoje kalboje vadinama „kreditu su antstoliu“. Kodėl taip? Pirmiausia dėl to, kad praktiškai nei vienas bankas, teikiantis bankinį kreditą, nenori suteikti paskolos Klientui, kuris jau yra įsipareigojęs antstoliui. Toks asmuo bankui yra mažai patikimas, kad galėtų grąžinti tokią paskolą. Todėl rinkoje atsiranda nebankinių institucijų, siūlančių restruktūrizavimo paskolas, ir antstoliui įsipareigojęs asmuo gali gauti paskolą. Tai yra puiki galimybė išbristi iš sunkios padėties.

Kalbant apie paskolą internetu negalima nepaminėti ir to, kokia yra jos nauda. Lyginant su paskolomis, kurias teikia bankai, internetinė paskola turi vieną pranašumą – tam, kad gautumėte reikiamą sumą pinigų jums nereikės vykti į banką, o tai reiškia, jog bus taupomas jūsų brangus laikas. Kaip žinia, tam, kad gautumėte internetinę paskolą prireikia vos keliolikos minučių, tuo tarpu vizitai į banką atims tikrai daugiau laiko. Maža to, tam, kad gautumėte internetinę paskolą jums net nereikia išeiti iš namų – visą procesą galite atlikti net nepakildami nuo sofos.

Na, o pabaigai – dar vienas pastebėjimas. Nors internetinės paskolos yra suteikiamos labai lengvai bei greitai, reikia pabrėžti, jog reikia gerai apgalvoti, kokiems tikslams įgyvendinti verta imti internetinę paskolą, o kuriems – ne. Labai dažnai pasitaiko atvejų, kuomet žmonės labai lengvai susigundo galimybe gauti greitai pinigų, tačiau vos keleto dienų ima abejoti savo sprendimu. Tam, kad jūs išvengtumėte tokių nemalonumų, gerai pasverkite visus už ir prieš.

Apibendrinant šią temą, galima teigti, jog pagrindinės internetinių paskolų rūšys yra greitieji kreditai bei paskolos be užstato

Kreditas

Kreditas. Kas tai?

Kreditas – paprasčiausias būdas padengti kasdienes išlaidas, apmokėti gydymą ar einamąjį remontą, įsigyti smulkių pirkinių.

Kreditas rekomenduojamas tuomet, kai siekiama skolintis nedidelę pinigų sumą ir planuojama ją grąžinti per trumpą laikotarpį.

Pasinaudoję kreditu galite suremontuoti automobilį arba atnaujinti buitinę techniką, apmokėti studijas arba kitas einamąsias sąskaitas.

Jei kredito sumos nepakanka arba norite mažesnių mėnesio įmokų - rekomenduojame Jums susipažinti su mūsų siūlomais vartojimo kreditais.
Ypač reikliems klientams taip pat siūlome paskolas įkeičiant automobilį arba nekilnojamąjį turtą.

Greitas kreditas

Greitas kreditas – lengvas ir užtikrintas būdas įsigyti norimą prekę ar paslaugą iškart, kai Jums jos prireikia.

Greiti kreditai išduodami be užstato, papildomo įnašo arba kito asmens laidavimo. Jūs nepatirsite streso dėl laiko stokos arba blogai nusiteikusio banko darbuotojo. Greitieji kreditai suteikiami per 15 minučių – greitai, patogiai ir, žinoma, saugiai.

Greitas kreditas internetu prasideda nuo registracijos paraiškos užpildymo internete. Registracija reikalinga tam, kad kredito teikėjas pasiektų informaciją apie finansinę padėtį bei galėtų užkirsti kelią blogam Jūsų sprendimui. Todėl prieš kreipdamiesi į mus, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas, grąžinimo terminus ir įvertinkite asmenines kredito grąžinimo galimybes.

Greitas kreditas internetu suteikia galimybę pasiskolinti iki 3 000 € (10 358,4 Lt). Tačiau atsakingiems asmenims, turintiems tvarkingą mokėjimų istoriją, gali būti suteikiama ir daugiau negu vienas kreditas.