Praleisti valdymą.
Pirmas

Kodėl Lietuviai palieka Lietuva ?

Kodėl Lietuviai palieka Lietuva ?

Retorinis klausimas, nes daugelis pasilikusiųjų net neįsivaizduoja emigracijos mastu.
Valdžia skelbia , kad tai ekonominiai migrantai ! Be abejo mes visi sutinkame, kad išvažiuoja mūsų draugai ir artimieji ieškodami geresnio gyvenimo, geresnio atlygio, geresnių socialinių garantijų.
Bet kur dingsta jaunimas ?

Lietuva be jaunimo, Lietuva BE ATEITIES !!!

Ne jau mes tikimės . kad 18-20 metu žmogus išvažiavęs į užsienį ir ten praleidęs 5-7 savo gražiausius gyvenimo metus, sukaupęs patirties, per tuos metus pripratęs prie kitos šalies grįš į Lietuva ?

Kas jo čia laukia ?
Ką daro vyriausybė kad tie žmonės čia grįžtų ?

Nejau tikimasi, kad Lietuvos vidaus produktą pakels žmonės, PATRIOTAI gavę išsilavinimą kitoje šalyje, supratę, kad padirbėję per vasarą gali užsidirbti pinigų tiek, kad užteks susimokėti už mokslą ir sukaupti atsargas iki kitų vasaros atostogų !

Ne jau toks žmogus sutiks iš patriotizmo grįsti į Lietuvą ir vergauti už studento praktikanto algą lyginant užsienio algą su siūloma Lietuvoje ?

Lietuvis gyvenantis savo gimtinėje galvoja gyvenantis gerai, jei jam užtenka prasimaitinti iki sekančios algos, jei lieka keletas litų ant škurlių tu jau pasiturintis. Jei sugebi susitaupyti ant pilnaverčių atostogų patenkindamas pirminius poreikius ir rinkdamasis aukščiausios rūšies maisto produktus – TU jau gali laikyti save vidutinės klasės atstovu !

Kiek Lietuvos gyventojų turi sukaupę, bent jau 6 mėnesių atlyginimą juodai dienai ? O kaip su pensija – ar sugebame atsidėti, kad jei netyčia mums pavyks pamušti rekordą ir išgyventi ilgiau nei statistinis Lietuvis ir „DŽIAUGTIS“ bent jau 50 proc. buvusios algos pensijos dydžiu !
O jūs turite vaikų , na bent jau planuojate .... Ar atsidedate jų išsilavinimui, būsimiems mokslams ?

Nepamirškite, kad ŽMONĖS net ir Lietuvoje pagal konstituciją turi teisę į atostogas ! Ar susikaupiate tiek , kad jas praleistumėte pilnaVERTIŠkai ? Europietis grįžęs po atostogų sekantį mėnesį nebadauja ! Ar jūs Europietis ?

O kiek dar atsidedate kiekviena mėnesį atsitikus nelaimingam atsitikimui ar ligos atvejui ? Nejau gyvenate šia diena ir kaip Tarybų Sąjungoje nebuvo sekso – galvojate kad šiais laikas nesergama ir netampama neįgaliu ?

Prie viso to Žmonėms turėtu likti santaupoms natūraliai gerinti savo būti t.y. po 5-8 metų pakeisti seną trantą (automobilį) – ar atsidedate bent jau ..... NAUDOJATIES visuomeniniu transportu.... JUMS MEDALIS ..matyt jus rūpinatės gamta - o gal paprasčiausiai negalite sau to leisti ?

O kaip reikalai su būstu ?

Gyvenimas nestovi vietoje reikėtu pakeisti į geresni, ar bent jau renovuoti, ar šiaip atlikti remontus. Tokiems darbams atsidedate ?

Ir ką mes čia turime ? Pasirodo žmogus šiuolaikiniame pasaulyje ne tas kuris sugeba išgyventi – jis turi pasirūpinti pragyvenimu (pilnaverčiu maistu, o ne valgyti pigiausia šlamšta prikištą pakaitalų), sukaupti rezervą nenumatytiems atvejams (netekus darbo), pasirūpinti savo pilnavertėm atostogom, savo senatve.

Neužmištame ir savo vaikų, jie turi būti ugdomi (būreliai, užklasinė veikla), išsilavinti (iš ko sumokėsime už mokslą ?) Atsitikus nelaimei iš ko susimokėsime ?

Tad jei jums po visų šitų atidėjimu lieka bent 10 Lt kišenėje gavus sekančia algą tai galite tyliai savo širdyje pasidžiaugti – ESATE EUROPIETIS – esate – Žmogus.

Ir tik jei sugebate sutaupyti mažiausiai 10 proc. savo algos – galite drąsiai priskirti save LIETUVOS vidutiniam sluoksniui.

Bėda tik viena kad Lietuvoje arba gyvenama žemiau skurdo ribos (jei jūs nepasirūpinate savo ateitimi, savo vaikais ir ateities gerove jūs VEGETUOTOJAS) arba pasiturinčiai.

Jei uždirbate mažiau nei užsienyje uždirba indų plovėjas, valytoją ar apsauginis – jūs NIEKAS, tikrai ne europietis ir ne žmogus. Jūs laviruojate ties išgyvenimo ribos iki pirmos nelaimės ar reikšmingos permainos jūsų gyvenime (su sąlyga jei dirbate ne valytoja, indų plovėju ar apsauginiu - Tai garbingos profesijos kurios turi būti tinkamai įvertintos).

KODĖL grįžta emigrantai į Lietuvą ?

Rekomenduojame paskaityti:

Keletas priežasčių kodėl Lietuva yra geriausia šalis pasaulyje.

TAGAI: Lietuva emigracija, Lietuviai palieka Lietuvą, Lietuva ir emigracija, Lietuvos ateitis, demografija


Check Google Page Rank