Praleisti valdymą.
Pirmas

K. Prunskienės interesų deklaracija

Deklaruojantis asmuo: KAZIMIRA DANUTĖ PRUNSKIENĖ
Darbovietė ir pareigos valstybinėje tarnyboje: Informacija nepateikta
Visos darbovietės ir pareigos: Informacija nepateikta

Deklaruojančio asmens sutuoktinis (partneris):
Vardas: Informacija nepateikta
Pavardė: Informacija nepateikta
Visos darbovietės ir pareigos: Informacija nepateikta
II. DALYVAVIMAS JURIDINIUOSE ASMENYSE
Duomenys apie juridinį asmenį, kurio dalyvis yra deklaruojantis asmuo ar jo sutuoktinis (sugyventinis, partneris), bei šio asmens dalyvavimo būdas (akcininkas, dalininkas ir pan.):
Tipas Juridinio asmens kodas registre Juridinio asmens teisinė forma, pavadinimas Dalyvavimo būdas
Dalyvavimas juridiniuose asmenyse 2181327 K. Prunskienės konsultacinė firma (veiklos nuo 2005 m. nevykdo) Įmonės sąvininkė

PASTABA:
Visa pateikta informacija šiame tinklalapyje gauta iš oficialių šaltinių, žiniasklaidos priemonių, vyriausiosios rinkimų komisijos, televizijos laidų ir t.t.
Tinklapis LR Prezidentas stengiasi kaip įmanoma daugiau informacijos apie kandidatus pateikti vienoje vietoje, rinkėjų patogumui. Taip pat šiame tinklalapyje galite pasisakyti ir jūs.

Šaltinis: Vyriausioji Rinkimų Komisija

LR Prezidentas, deklaracija

Labai gaila, jog pretendentas i LR Prezidentus ignoruoja reikalavimus ir nepateikia duomenu i "interesu deklaracija". Ko galime tiketis is tokio prezidento? K.Prunskiene nepateike ziniasklaidai, televizijai, nei vyriausiajai rinkimu komisijai savo dabartines darbovietes ir pareidu, visu darbovieciu ir pareigu, sutuoktinio/partnerio ir kt duomenu. Ar sios taisykles jums netaikintinos?