Praleisti valdymą.
Pirmas

10 patarimų pradedančiąjam

Internetinio biznio 10 taisyklių.

Peržiūrėjus nemažai sėkmingų „blogu“ galima išskirti keliolika pozicijų kurios tikiuosi padės pradedančiajam internetiniame biznyje. Taigi:

1. Kopijuokite jau sukurtas ir veikiančias temas.

Jeigu Jūs matote, kad žmogui pasisekė t.y. sekasi vesti temą, tai pabandykite padaryti taip pat kaip ir jis. Paprastai tikimybe, kad ir jums pasiseks beveik 100%.

2. Ieškokite savo terpės (išskirtinumo, „prikolo“)

Nesvarbu, kad galite kopijuoti temas, bet reikia stengtis sukurti, atrasti kažką savo. Pabandykite reklamuotis su kitais raktiniais žodžiais, pakeisti lankomumo "trafiką" (lankytojų srautą). Trumpai tariant eksperimentuokite.

3. Ieškokite bendraminčių

Nei vienas pavykęs projektas neveikia be partnerių, ar bendraminčių. Labai sunku tai daryti vienam, kur kas lengviau prasukti keletą projektų su kuom nors susikooperavus, palaikant vienas kitą, nei bandyti visiems įrodinėti, kad tu esi pats geriausias !

4. Susiplanuok schemą pinigų gavimui

Tai šaknis viso internetinio biznio. Jeigu Jūs pradedate diskutuoti, rašyti, aptarinėti ar plėtoti kokia temą – tai iš karto bandykite įsivaizduoti kaip iš tos temos išmelžti pinigų. Išsiaiškinkite kokios rinkos kainos, kokie procentai, neužmirškite pasidomėti ir mokesčiais, išnagrinėkite kur jums patogiau atsidaryti banko sąskaita ir t.t.

5. Kantrybė ir darbas „akmeny pratašo“

Nereikia iškarto pergyventi jei jums nedirba (nepavyko) viena ar kita tema, paprasčiausiai peržiūrėkite kur padarėte klaidų, kur prašovėte. Taip pat gali būti kad pasirinkote netinkama "domaina" (intenetinį adresą), arba jį "užbanino" paieškos sistemos arba naudojate netinkama identifikatorių. Pasikonsultuokite su daugiau atyrusiais žmonėmis ypač jei jūs esate jų referalai.

6. Pabandykite sukurti savo vartotojų ratą surasti affiletu.

Jūsų afiletai – tai investicija i jūsų ateitį. Netgi tada kai jūs išeisite atostogų tie žmonės jums neš pelną. Paprastai afiletai uždirba apie 10-20 procentų jūsų pajamų. Mokinkite juos ir suteikite jiems bonusus.

7. Išsiaiškinkite su CEO

Būtinai pabandykite išsiaiškinti pagrindinius principus interneto. Internetinių puslapių populiarinimas – vienas iš pagrindinių pajamų šaltinių daugeliui žmonių. Miljonai dolerių investuojamą į šią sritį. Tad tam kad jus lankytu žmonės išstudijuokite kaip padidinti trafika. Lankykite forumus „Kaip optimizuoti paieškos sistemas“ ir ten uždavinėkite savo klausimus.
Išsiaiškinkite kas yra statistinė informacija:
Indeksacija paieškos sistemose
Google,Yahoo,MSN
Atgalinės nuorodos
Google,Yahoo,MSN

8. Sukurkite internetinių puslapių tinklą

Būtinai pasidarykite sau koki 10 internetinių puslapių iš kurių gausite pelną. Nedarykite labai daug, bet kai pasieksite tam tikra lygi ir jei visos nes pelno bent po kelius centus tai sumoje gausite litą. Kai kurie kiekviena mėnesi atidaro nauja internetini puslapi, tokiu budu nesi labai prisirišęs prie paieškos sistemų. Jei viena tavo Domina užbanins, nieko tokio.....tai jūsų piniginei nelabai skaudės.

9. Įsiliekite i socialinius internetinius puslapius

Bandykite suktis teminiuose "saitose" (svetainėse).

10. Bandykite sukurti socialini puslapi.

Paieškos sistemos – blogis. Bent jau daugeliui blogo, portalo savininkams. Stenkitės būti kuo mažiau priklausomi nuo jų. Tai yra ieškokite kitu būdu kaip pritraukti lankytoju.

Šaltinis: cheatad
Rekomenduojame paskaityti:

Straipsniai apie Internetinį biznį - namuose
Kaip neprarasti pinigus internetiniame biznyje ?
10 patarimų pradedančiąjam
Youniverse world 3D
Kaip Blogas padeda komercijai
Kur pinigai ?
Kaip internetinio puslapio dizainas veikia Jūsų pinigus. Daugumos pagrindinė klaida.
VIP servizu pardavimas Internetiniame-biznyje. Kaip padvigubinti pinigus.
Kaip padidinti tinklapio pelningumą dvigubai ?
Kaip padidinti uždarbį iš Google AdSense
Atgalinės nuorodos
Kaip padidinti lankomumą iš paieškos sistemų ?
Kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo ?
Kaip uždirbti iš blogo ?
4 būdai uždirbti pinigus internete
Naujas tyrimas
Kas yra PAYPAL ?
Kaip gauti pinigų nieko nedarant – pasinaudojus tinklapio lankomumu
What is PayPal ?
How to get money without anything - from this site attendance
On a business online - home
Internet - Money - Starter errors
10 tips for beginners
An online business-confession